داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , آینده مسی , رونالد کومان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۰ ویارئال
پایان : شروع خوب با کومان !
3

یادداشت : مشکل بارسلونا نه والورده بود و نه کیکه ستین است , مشکل بارتومئو است !

یادداشت : مشکل بارسلونا نه والورده بود و نه کیکه ستین است , مشکل بارتومئو است !
ما در شبکه های اجتماعی :
بارتومئو
کد خبر : 97514  |   زمان ارسال : دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
خرید 24 بازیکن و هزینه ای 1000 میلیون یورویی !

اختصاصی بارسا نیوز - اوضاع بارسلونا در نقل و انتقالات مخصوصا طی سال های اخیرا اصلا خوب  نبوده است , کوتینیو و پالکو الکاسر از نمونه های بارز اشتباهات مدیران ورزشی گذشته بارسا بوده اند.

 

طبق گزارش روزنامه As خرید و فروش بازیکنان در بارسا یک سیاست غلط است که همچنان در حال تخریب بلوگرانا است.

 

فراتر از اوضاع فعلی تیم اول بارسا و ورود کیکه ستین در میانه فصل وضعینی که بارسا فعلا با آن رو به رو است ناشی از عدم نظم وانسجام در هئیت رئیسه بارسا در طول زمان است حتی قبل تر از ارنستو والورده !

 

مشکل فعلی بارسا فراتر از بازیکنان و مربیان است که اکنون بر روی نیمکت این باشگاه نشسته اند , شراطی که به امثال مانند ستین حل نخواه دشد چرا که اوضاع بدتر از این حرف هاست , فروش بازیکنانی مانند تودیبو و کارلوس پرز و آلخاندرو مارکوس و انتقال متئوس پریرا بیشتر به مشکلات مالی باشگاه اشاره دارد تا سیاست های ورزشی باشگاه بارسا.

 

از زمان سه گانه بارسا در سال 2015 بارسا 24 بازیکن خریداری کرده است که 1000 میلیون یورو برای باشگاه هزینه داشته است و این درحالی است که فقط 10 نفر از آن ها اکنون در بارسا هستند و فقط 3 نفر از آن ها ( دی یانگ , گریزمان و لنگلت ) بیشاز 70 درصد بازی ها را در بارسا انجام داده اند و بقیه خرید ها که اکنون در بارسا هستند مانند اومتیتی , آرتور ملو , ویدال  , جونیور فیرپیو , نتو , سمدو و دمبله هنوز به 70 درصد بازی در بارسا نرسیده اند و صرفا مهره های برای تعویض یا درست و غلط بودن در ترکیب عمل کرده اند.

از طرف دیگر با لیست بازیکنانی که این سال ها از بارسا خارج شده اند میتوان عمق فاجعه را حس کرد : الکس ویدال , آندره گومز , سیلسن , آلکاسر , دنیس سوارز , کوتینیو , پائولینیو , یری مینا , مالکوم , تودیبو , موریلو , بواتنگ !

 

این مسیر نامنظم با نگاهی به مدیران ورزشی بارسا قابل درک خواهد بود , در طول سال های که بارتومئو رئیس باشگاه بوده است زوبی زارتا در ابتدا مدیر فنی بارسا و مسئول نقل و انتقالات بود . بعد از انتخابات زود رس در بارسا با بردن لیگ قهرمانان که در آن هنگام هم در یک عملکرد فوق العاده عجیب بارسا اردا توران و الکس ویدال را خرید , بارتومئو دوباره رئیس بارسا شد.

 

بارسا به رابرت فرناندز اعتماد کرد و او مدیر فنی بارسا شد , بعد از تنها یک سال پپ سگورا به جای او در این پست مدیر شد , و اکنون هم مدیران فنی بارسا آبیدال و رامون پلانس است!

 

این شیوه کار وضعیت بارسا را قابل درک میکند برای مثال یک مدیر ورزشی الکاسر را برایخط حمله اینده بارسا خریداری میکند یک مدیر فنی دیگر او را به فروش می رساند , یک مدیر فنی مارکی را به عنوان یک بازیکن آینده دار به بارسا می آورد دیگری اورا به جای پریرا معاوضه میکند...

بنظر نمی رسد کسی خود را مسئول امضای مانند تودیبو و آلینا و واگوئه بداند ,والدز به عنوان مربی جوانان به بارسا آمد اما بعد از آنکه کلایورت به بارسا آمد و سمت جدیدی را بدست آورد در حالی که هیچ گونه تجربه ای در این کار نداشت والدز از تیم بارسا رفت !

 

با توجه به وضعیت فعلی بارسا نه کیکه ستین و نه والورده قادر به حل کردن مشکلات بارسا نیستند چرا که منبع مشکلات بارسا فراتر از کسانی است که اکنون بر روی نیمکت بارسا نشسته اند است !


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
433
433 (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۲۴ ۱
تا كنون گويا توافقات سر نه رودريگو انجام نشده
والنسيا بند خريد اجباري ٦٠ تايي ميخواد ولي بارسا قبول نميكنه
پرز هم گويا كمي پيچيده شده و اينكه بند بازخريد نميخوان بزارن برا بارسا قابل قبول نبوده
گويا بزودي و تا فردا پيشنهادي براي اوباميانگ ارسال ميشه
میلاد بارسا
میلاد بارسا (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۵۶ ۰
باز اوبامیانگ یه دینامیتی هس
رودریگو هیچ فشفشه هم نیست چه برسه به بمب نقل انتقالات
@433aka
خوان لاپورتا #BartomeoOUT
خوان لاپورتا #BartomeoOUT (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۵۹ ۷
ما داریم پنج شیش ساله اینو فریاد میزنیم این اساتید تازه فهمیدن مشکل از ریشه اصلی و راس باشگاست درست عین مملکت خودمون که خیلیاز خوش خیال ها فکر میکنن با تعویض رئیس جمهور و دولت اوضاع بهتر میشه ولی مشکل از جای اساسی تره!!
جان
جان (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۱۹ ۲
سیدو ک اخراج کردن،حالا کی بارتو رو میتونه اخراج کنه
عشق بارسلونا
عشق بارسلونا (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۵ ۲۹
اصلا متوجه نمیشم چرا مدیریت سایت مقاله های رسانه های مناعد و دشمن مانند آ اس رو تو سایت منتشر میکنن
رسانه هایی که با بزرگنمایی مشکلات بارسا سعی در ایجاد آشفتگی در تیم بارسا رو دارن
با یک باخت نباید اینقدر خودمون رو ببازیم
ستین هنوز اول راهه و خیلی مونده تا ناامید بشیم هنوز تو هر 3 جام شانس داریم و حتی اگه فصل رو بدون جام به پایان برسونیم باز دنیا به پایان نرسیده
اینکه بارتو عملکرد خوبی نداشته شکی توش نیست ولی وضعیت اینقدرها هم بد نیست
بارسا بازیکنان خوب و آینده داری داره
اومتیتی داره به اوج برمیگرده بارسا مسی گریزمان دی یانگ آرتور کوتینیو دمبله رو داره در کنار اینها بازیکنان آینده داری مانند تودیبو لنگله امرسون کوتو آلنا پویچ فاتی رو هم داریم
تیم بازیکنان خوبی داره که یه مربی جدید اومده و به زودی به اوج برخواهیم گشت
عشق بارسلونا
عشق بارسلونا (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۸ ۱۰
به هیچ وجه نمیخوام از بارتو حمایت کنم چون عملکرد خوبی نداشته فقط میخوام بزرگنمایی آ اس رو توضیح بدم.
بارسا از سال 2015 تا حالا 24 بازیکن خریده که 10 تاشون الان تو باشگاه هستن 13 نفر بفروش رفتن کوتی هم قرضی واگذار شده
اگر قیمت خرید و فروش این 13 بازیکن رو مقایسه کنیم در واقع بارسا نه تنها ضرر نکرده بلکه سود هم کرده در واقع اکثرشون به جز گومز و آلکاسر سود ده بودن
اون 10 بازیکنی هم که هنوز تو تیم هستن یعنی ویدال دی یانگ نتو گریزمان سمدو دمبله لنگله فیرپو اومتیتی آرتور به جرات میشه گفت به جز دمبله بقیه شون ارزش اون پولی که پرداخت شده رو داشتن
فقط دمبله و کوتی نسبت به پولی که براشون پرداخت شده عملکرد قابل قبولی نداشتن
که باید گفت دمبله هنوز خیلی جوونه و میشه بهش امید داشت اما کوتی خرید ناموفقی بوده
در کل میشه گفت انقدری که آ اس میگه خریدهای بارسا بد نبودن
باید توجه داشت خود رءال هم تو این مدت خریدهای نجومی و ناموفقی مثل خامس و بیل و چند بازیکن دیگه داشته
جاویدبارسا
جاویدبارسا (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۹ ۱
هرچی مربی و مدیر حسابیه از بارتومئو بی شرف مغذ فندقی فراریه

چیزی که جالبه مربی های تاپ دنیا که بهترین آدم ها را دو ورشون دارند بارتومئو را از 100 کلیومتری میشناسند و هنوز پیشنهاد نداده رد میکنند

فقط ستین و والروده حاضر میشند بیاد با بارتومئو کار کنند اونم به خاطر هدایت یک تیم بزرگ، یک آدم نفهم را تحمل میکنند
محمد پارسا
محمد پارسا (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۳ ۰
Out bartomeo


433
433 (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۱۴ ۱
اين يارو هم تاجر ، تجارت با غيرت فرق داره . مدير بايد غيرت داشته باشه تا تيمش موفق شه :-) مث لاپورتا و...
میلاد بارسا
میلاد بارسا (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۹ ۱۰
اصلا چرا باید روزنامه های مادریدی مارو نقد کنند
به اونا چه

ولی در کل دارن درست میگن
مشکل بارسا مدیریت هس

امیداوارم درست بشه
میلاد بارسا
میلاد بارسا (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۱۲ ۱
مدیریت باید از دنای خود باشگاه باشه
مثلا خود پویول امکان نداره خیانت کنه

البته این مطلب به آبیدال صدق نمی کنه
مهدی
مهدی (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۸ ۲
شر خاینین حروم زاده از شر بارسلونای کبیر کم باد.......
جواتی
جواتی (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۹ ۰
پپ سگورا یه گرگی بود تو پست میش . یه خائن به تمام معنا هرچی بدبختی داره تیم الان چه قبلا همه اش از قبر این سگورا بلند میشه .

آبیدال هم دست کمی از اونا نداره . کم کم داره جا پای یکی مثل سگورا میزاره . لیستی هم که از تیم رفتن بجز مالکوم و کوتینیو همه یا بنجل هستن یا به درد بارسا نمیخورن .

و عامل اصلی این مشکلات و خرید های چرت و بنجل در کنار بارتومئو لویز انریکه هست و کامبک ورده . انریکه آشغال میخرید ولی کامبک ورده بهترینا رو براش خریدن و همه رو نابود کرد ماشالا .

واقعا گاهی وقتا از درک قدرت کامبک ورده تو بازیکن نابود کردن عاجز میشم . آخه مگه ممکنه لعنتی اینقدر تو ی کاری آدم مهارت داشته باشه؟

نظر من روی ویکتور فونت هست برای انتخابات منتها شک دارم که اگه یه موقع بد در بیاد همه چیز نابود میشه هرچند فکر نمیکنم این اتفاق بیفته اما باید صبر کرد دید پپ و پویول از کی حمایت میکنن .ژاوی که طرف فونت هست .

ویکتور فونت یه کارآفرین هست و همیشه به فکر گسترش پروژه اش . اما بارتومئو یه تاجره و فقط فکر درآمد هست . این دوتا خیلی فرق داره اما خب هیچ گزینه ای مثل لاپورتا نیست که امتحانشو پس داده
(دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۶ ۱۶
شما چطوری در مورد لوییز انریکه اینطوری حرف میزنید؟؛ لوییز انریکه اولین فصل حضورش برای بارسلونا غوغا کرد اونم در وضعیتی که تیم خرید های آنچنانی نداشت و ماسکرانو به خاطر کمبود بازیکن رسما مدافع شد! تیم به بازیکن برای نیمکت نیاز داشت خرید گومز و توران برای پر کردن نیمکت بوده نه چیز دیگه؛ اینکه بازیکنی افت میکنه تقصیر مربی نیست دیگه، بازیکن اگه بازیکن باشه تو تمرینات اینقدر سخت تلاش میکنه که فرمش رو حفظ کنه و بهش بازی هم برسه گرچه به گومز خیلی زیاد هم بازی میرسید ولی خودش نتونست ثابت کنه خودشو. وقتی پدرو از تیم رفته، باید یه جایگزین براش خریده می‌شد یا نه؟ شما فکر میکنید خرید پاکو آلکاسر اشتباه بود؟! دنیس سوارز که هوادارا بیشتر از کادر فنی خواهانش بودن، اونم نکنه خرید چرت و پرت بود؟ سیلسنم احتمالا خرید خوبی نبوده، کدوم تیمی به دروازه بان دوم نیاز داره؟! اونم گلر فیکس تیم ملی هلند! انریکه فوق العاده شروع کرد و می‌تونست فوق العاده هم از بارسا بره ولی فصل آخر حضورش فلورنتینو پرز و داورا کثیف ترین لالیگای تاریخ رو رقم زدن که اگه همه چیز اون سال عادلانه بود هیچکس بد انریکه رو نمیگفت.
جواتی
جواتی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۰ ۵
باشه تو خوبی
@tahlilgar
(دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۵ ۱۴
اینا دیگه دسته گلای آبیداله، نه والورده نه ستین نه بارتومئو.
مسعود
مسعود (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۸ ۱
این بارتی تا بارسا رو مث میلان نکنه دس برنمیداره ببین کی گفتم
کینگ ۱۹۸۷
کینگ ۱۹۸۷ (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۷ ۲
بلاخره یه مطلب درست و حسابی از As خوندیم
هر بلایی که تا الان سر بارسا اومده مقصرش بارتومئو عه
من هرگز قصد ندارم والورده رو تبرئه کنم والورده هم مقصره ولی والورده خیلی میخواست ضربه بزنه همون کامبک رم بود بعدش اگر بارتومئو عوضی اخراجش میکرد عمرا میتونست انقدر گند بزنه به بارسا
از اون طرف والورده چون میدونست مدیریت و بارتومئو پشتش هستن و ازش حمایت میکنن اینجوری جولان می‌داد و پر رو بازی درمیاورد وگرنه اگر یکی مثل پرز بود و میدونست بعد هر بازی بعد تهدید میشه اینجوری شاخ نمیشد
نه اینکه والورده بی گناهه و مظلوم نه اونم خیلی ادم.... بود
ولی میخوام بگم بارتومئو بهش یه تبر داد تا دوتایی باهم به جون ریشه ی بارسا بیفتن و نابودش کنن
فرنکی
فرنکی (دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸)
۴ ۱
مشکل بارتومئو اینه که خیال میکنه بارسا بیزینس شخصیشه و موفقیت رو تو باشگاه داشتن درآمد یک میلیاردی تعریف کرده .
مارک آندره تراشتگن
مارک آندره تراشتگن (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۴ ۱
بارتوخائن هیچی از فوتبال درک نداره و فقط در راستای رکورد مالی تلاش میکنه و بازیکن حکم کالا براش داره

وگرنه هیچ تیم با ثباتی هر فصل اینقد ورودی و خروجی نداره
پنجتا میخره هیچکدوم بدرد نمیخورن 6 تا میفروشه هی خرید و هی فروش
کینگ ۱۹۸۷
کینگ ۱۹۸۷ (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۶ ۱
این که رسانه های حامی مادرید ما رو نقد میکنن بخاطر اینه که انقدر روزنامه های کاتالان بی غیرت شدن که ما باید مشکلات تیم رو از زبون رسانه های رقیب ( با غرض ورزی و جانبداری از رئال) بخونیم
شاید این حرف ها بزرگنمایی باشه ولی بهتر از اون موندو و اسپورت مزخرفه که از مدیریت بارسا خط میگیرن و یه مقاله علیه مدیریت نمینویسن
@eshgbarcelona
مسی و دیگر هیچ
مسی و دیگر هیچ (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۳ ۰
فقط به اون لیست خروجی ها نگاه کنید . با اونا یه تیم میتونه قهرمان یه لیگ بشه . چندتا لردم توشون هست ولی کلا بازیکن با کیفیت توشون زیاده
علی
علی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۱ ۱
اول اینو بگم که آس ضد بارسایی ترین نشریه اروپاست لذا وقتی چنین مقاله ای مینویسند قصدشان بیشتر ضربه زدن و حاشیه درست کردن برای باشگاه هستند انهم در این موقعیت که مربی جدیدی کار را شروع کرده. یکی از سردبیرانشان یک روانی به تمام معناست. گاهی اوقات دوربین کامپیوترش را روشن میکنه و از حرکات دیوانه وارش فیلم میگیره و پخش میکنه که ثابت کنه یک رئالی دوآتشه است. جوکی است برای خودش
علی
علی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۱ ۰
اما بعد
اینکه باتومئو به بارسا ضربه زده هم حرف تازه ای نیست چندین بار در این ۳ سال گذشته از او خواسته اند کنار بکشد که قبول نکرده. اصلا ادم ورزشی نیست برای همین است که اکثر اعضای هیئت مدیره باشگاه در این چند سال یکی یکی استعفا داده اند. از زمان باخت به رم فشار زیادی برای اخراج والوارده صورت گرفت که بی حاصل بود تا رسیدیم به انفیلد و تا همین دوهفته قبل.
علی
علی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۱ ۰
بارتومئو تمام تلاشش خرید بازیکن و فروش انها با سود است حتی اگر این سود ۲-۳ میلیون یورو باشد برای همین است که به شدت به اعتبار بارسا لطمه زده است. کافی است به خریدن امثال گومز و توران و ویدال و مینا و الکاسر و بخصوص مالکوم توجه کنیم. از طرف دیگر براحتی استعدادهای بارسا را به حراج میگذارد چون حاضر نمیشود مثلا ۵۰۰ هزار در سال بیشتر به انها پرداخت کند.
علی
علی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۱ ۰
بارسا اودگارد را بخاطر ۲۰۰-۳۰۰ هزار یورو در سال به مادرید واگذار کرد. کوبا را بخاطر ۵۰۰ هزار و وینیشوس را برای ۵ میلیون و رودریگو بخاطر ۲-۳ میلیون. همین رودریگو بعد از بستن قرارداد با رئال گفت که انها پول بیشتری دادند. در حالیکه هر دو بازیکن در حال پیوستن به بارسا بودن
علی
علی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۲ ۰
در مورد حماقت های بارتومئو هر چه بگوییم کم است اما اینکه در این زمان آس مقاله ای بر علیه او منتشر میکند فقط حرامزادگی انها را ثابت میکند
احمد
احمد (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۵ ۰
سوال من اینه چرا همش والنسیا؟
بارتومئو چه سودی میبره از خرید بازیکن از والنسیا؟

آندره گومز لرد، خرید: 37 میلیون پوند! فروش: 25 میلیون پوند

پاکو آلکاسر، خرید: 30 میلیون پوند. فروش: 21 میلیون پوند

جرمی متیئو لرد، خرید: 20 میلیون پوند! (همون سال تر اشتگن 12 میلیون پوند خریداری شد) فروش: مجانی!

نتو، خرید: 26 میلیون پوند! هیچ توپی رو تاحالا نه نگفته . فروش: میزان ضررو خواهیم دید؟

رودریگو، خرید: قطعا قیمت بالاتر از ارزشش! فروش: قطعا چندین برابر ارزونتر!

بسه دیگه لامصبا همش بازیکن آشغال گرون میخرن از والنسیا و همش ضرر
قشنگ مشخصه با والنسیا زد و بند دارن
ستین هم قدرت تصمیم گیری روی خرید بازیکنو نداره. من گفتم فرق میکنه با الاغورده. ولی حداقل تو خرید و فروش بازیکن فرقی نداره.
تا زمانی که این هیات مدیره و بارتومئو هست هیچ وقت مربی بزرگی نمیاد رو نمیکت بارسا. چون این دلال ها خودشون بازیکن خرید و فروش میکنن و سرمربی هیچ نقشی داره!
علیرضا ۶۱
علیرضا ۶۱ (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۰ ۱
من که نفهمیدم واسه چی اینجا که سایت هواداریِ بارسلوناست مدیریت سایت مطالب نشریات و سایتهای دشمن بارسلونا رو اینجا منتشر میکنه !! سایتها و نشریاتی که همیشه سعی دارن اوضاع بارسلونا رو آشفته نشون بدن ، یادشون رفته تیم خودشون اول فصل چه وضعی داشت و اگه کمک داورها نبود تو همون مرحله گروهیِ لیگ قهرمانان حذف شده بودن ، همه اول فصل میگفتن زیدان تا قبل از زمستان اخراج میشه
کو❤تی❤Coutinho❤ن❤یو
کو❤تی❤Coutinho❤ن❤یو (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۰ ۰
همهه فعلا تو تییم بارسا مقصرن از بازیکن ها بگیر تا رییس باشگاه ولیی یه ضعف بزرگ هم هست که منشا اش پایه اصلی تییم یعنی همین بارتمئو هستت با آوردن بازیکن جدید یا عووض کردن سرمربی شاید یکمم تیمم جوون بگیره بهترشه ولیی عالی نمیشه یادتون باشه چوون مشکل فراتر از ایناس یه دلسوز واسه اینن باشگاه پیدا نشده از زمان پپ هرکی اومد بالا واسه خودش ریاستی کررد//
امید
امید (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۰ ۰
پنج ماه قبل اینو گفتم
https://barcanews.org/post/93463/#single_comment_638864
لاپورتا
لاپورتا (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۰ ۰
این دوستانی که بارسا رو بامملکت خودمون مقایسه میکنن در نگاه فنتزی درسته ولی یه اشتباه کلی داره کیان میگن مشکل از تعویض رییس جمهور اینا نیست مشکل اساسی تر است این حرف یعنی عقل نداره طرف یعنی به مثال خودش هم فکر نکرده اولا بالاتر یعنی کجا یعنی همه میدونن تقریبا ولی چون جو سایت خراب نشه بحثش ادامه نمیدم خوب این یعنی کن فیکن کردن در بارسا مگه قراره بارسا از بین بره اتفاقا ایراد از اعضای احساسی هست بدون نگاه عمیق رییس اجرایی و مدیر اجرایی باشگاه و انتخاب کردن دقیقا مثل اینجا اعضا که همون مردم باشن به لیست انگلیس با افتخار رای دادن