داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , آینده مسی , رونالد کومان

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۰ ویارئال
پایان : شروع خوب با کومان !
2

یک ماه باور نکردنی که آینده ویدال در بارسا را کاملا دگرگون کرد !

یک ماه باور نکردنی که آینده ویدال در بارسا را کاملا دگرگون کرد !
ما در شبکه های اجتماعی :
آرتور ویدال
کد خبر : 97531  |   زمان ارسال : سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
ویدال دیگر یک بازیکنی تعویضی در ترکیب بارسا نیست

اختصاصی بارسا نیوز - ارتور ویدال درحالی که در ابتدای کریسمس به نظر می رسید به اینتر خواهد پیوست اما گویا او اکنون به مهره ارزشمند در سیستم بارسا تبدیل شده است.

 

طبق گزارش اسپورت بنظر می رسد که ویدال وضعیت " کینگ آرنور " بودن خود را دوباره بدست آورده است و آن هم در یک ماه گذشته ! .

 

بازیکن شیلیای از یک بایزکن ناراضی و تعویضی که آینده اش خارج از بارسا بود به یک قطعه اصلی در ترکیب بارسا و مهره ارزشمندی در هافبک بارسا تبدیل شده است.

 

در تعطیلات کریسمس او به خروج از باشگاه بشدت نزدیک بود , تعویض های مکرر او توسط والورده و کنار گذاشتن او در ترکیب های بارسا در بایز های مهم او را به بازیکنی خروجی تیم تبدیل کرده بود , حتی تیم فوتبال اینتر میلان تا آخرین دقایق هم دست از تلاش برای جذب ویدال برنداشت و حتی مدیر برنامه های او برای مذاکره با این تیم وارد ایتالیا هم شد.

 

اما در وضعیت امروز بارسا بازیکنانی چون ویدال برای ترکیب بسیار مهم هستند , واقعیت این است که تغییر تاکتیکی های اخیر بارسا جز اثبات نیاز بارسا به ویدال کار خاص دیگری را انجام نداده است !
 

 

مدیران فنی بارسا کاملا به ویدال اعتماد دارند هرچند یکسری شکایات هم در رباطه با مسائل اقتصادی بین دو طرف انجام شد اما الان رابطه هر دو باهم کاملا مساعد است , عملکرد خوب ویدال در دفاع و میل هجومی و و قطعا آمار گلزنی او در ترکیب بارسا  مخصوصا طی یک ماه گذشته گواهی حضور او در ترکیب ثابت بارسا را میدهد.

 

بعلاوه لئو مسی بیشتر از هر کسی دیگر نشان داده که چطور میتواند با ویدال همکاری خوب و عالی داشته باشد . بنظر می رسد او دیگر به جزئی از ترکیب ثابت بارسا تبدیل شود


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
دیوار طلایی
دیوار طلایی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۱۸ ۲
خب پس راکیتیچ و روبرتو رو بدین برن حداقل حرص بازیاشونو نخوریم
سلطان فوتبال
سلطان فوتبال (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۳ ۳
ایوان محشره نمیشه همین طوری بدین بره مگ رونالدوس|

فراتر از یه باشگاه،یوسف&بارسا
فراتر از یه باشگاه،یوسف&بارسا (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۳ ۲۲
ویدال فلج به درد بازی تو بارسا نمیخوره،چون خلاق نیست،قدرت بازیسازی نداره،یکی از دلایل بازی بد تیم همین ویداله،یادتون باشه ما زمانی که خوب بازی میکردیم و تو اوچ بودیم با دوتا هافبک خلاق و بازیساز(ژاوی و اینیستای کبیر)ویک هافبک دفاعی که اونم تا حدودی بازیساز بود (بوسکتس)الان داریم با دوتا هافبک تدافعی بازی میکنیم و همین باعث عدم خلاقیت و عدم موقعیت کل میشه،وقتی خط هافبک قوی باشه و توپگیر فشار کمتری رو دفاع میادو گل کمتری میخوری از اون طرف خط حمله هم زهر دارتر میشه،اگه ستین به ویدال در ادامه بیشتر بازی بده نشون میده از بازی مالکانه فقط اسمشو شنیده و شعورش در حد یه گاوه،ویدال اگه خوب بود بایرن مفت نمیداد
حسین1996
حسین1996 (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۱۴ ۱
همیشه ارزشمند بوده چون همیشه بدرد بخور و مفید بازی کرده یه بارم از روزی ک اومده بد بازی نکرده
نیما مسی
نیما مسی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۸ ۱
خوب بازی میکنه ولی خیلی نه گل زیاد میزنه
علی
علی (سه شنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۸)
۲ ۳
موضوع اینجاست که ویدال مطلقا نباید از ابتدا شروع کند. اینکه بازیکن خوبی است شکی نیست اما فقط بدرد بازیهای خاصی میخورد نه همه بازیها. از ان گذشته اگر بارسا برای انتقال پدرو تلاش میکرد بنظرم از همه نظر بهتر بود چون در ان صورت با رفتن ویدال بارسا میتوانست از پدرو در پستهای مختلفی استفاده کند. پدرو هم در پست هافبک عالی است و هم وینگر. اگر الان در چلسی مورد بی مهری قرار گرفته فقط بخاطر علاقه لمپارد به ویلیان است. هم کونته و هم ساری و مورینیو به پدرو اعتقاد داشتند و خداییش بازیهای خیلی خوبی هم تو چلسی انجام داده.