داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

بازگشت آرتور ویدال و سونیا ایزارا به هم دیگر

بازگشت آرتور ویدال و سونیا ایزارا به هم دیگر
ما در شبکه های اجتماعی :
ویدال
کد خبر : 97835  |   زمان ارسال : یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
ارتور ویدال با سونیا ایزارا باهم آشتی کردند

اختصاصی بارسا نیوز - تقریبا یک ماه پیش بود که ویدال و سونیا زاراوا به نظر می رسید از هم جدا شده اند , آن ها حتی عکس های باهمدیگر را از صفحه اینیستاگرامی خود پاک کرده بوده اند ( جزئیات )  اما بنظر میرسد این دو شانس دوباره ای بهم داده اند.

 

طبق گزارش موندو دیپورتیو حدود یک ماه پیش بدو که روابط این دو باهم خراب شد و حتی ارتور ویدال تمام عکس های او را از صفحه خود پاک کرد و به نظر می رسد روابط این دو به اتمام رسیده است.

 

اما بعد از یک ماه بنظر می رسد این تو به هم یک فرصت دیگر در زندگی خصوصی شان داده اند , به تازگی عکسی از ویدال و سونیا منتشر شده است در حالی هر دو هم را به آغوش کشیده اند و بنظر میرسد که روابط این دو به حالت عادی خود برگشته است. از سوی دیگر چند ویدیو هم در استوری منتشر کرده اند که نشان میدهد آن ها به روابط خود برگشته اند


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بلوگرانا۲۲
بلوگرانا۲۲ (یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸)
۴۰ ۷
ویدال داداش تو یکی دیگه حواست باشه تو دیگه کار دست خودت ندی تو این بی بازیکنیم.بارسا
م.بارسا (یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸)
۱۲ ۰
منم بودم بیشتر از یک ماه دووم نمیاوردم
علیرضا ۶۱
علیرضا ۶۱ (یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸)
۳۹ ۹
لامصّب بدن آدمیزاد که نیست دفتر نقاشی
مهدی
مهدی (یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸)
۳۹ ۴
ویدال و سونیا پیوندتان مبارک:/


وضعش تو تیم بهتر شد دوباره رفت سراغش کلک
روح کاتالان
روح کاتالان (یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸)
۲۶ ۳۹
کاشکی اینجور خبرهارو که هیچکس به یورشم نیست نمیزاشتید
کولز
کولز (یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸)
۱۰ ۱
از سر ویدال زیاده
عجب دخملی
آرتور بیشعور..
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...