داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

مدارک پزشکی دمبله امروز به فدراسیون اسپانیا ارسال می شود : آغاز شمارش معکوس برای بارسا

مدارک پزشکی دمبله امروز به فدراسیون اسپانیا ارسال می شود  : آغاز شمارش معکوس برای بارسا
ما در شبکه های اجتماعی :
جانشین دمبله
کد خبر : 97936  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
3 گزینه فعلا در صدر علاقه باشگاه هستند

اختصاصی بارسا نیوز - بعد از عمل جراحی عثمان دمبله باشگاه اعلام کرده است که او حدود 6 ماهه دور از میادین خواهد بود و بدین ترتیب بارسا میتواند یک جانشین برای این بازیکن در لالیگا جذب کند.

 

طبق گزارش موندو دیپورتیو ساعت های تعیین کننده ای در انتظار امضای قرار داد برای جانشین عثمان دمبله مصدوم برای بارسلونا وجود خواهد داشت , امروز کلید اصلی این عملیات مشخص خواهد شد باشگاه بارسلونا قصد دارد که مدرک پزشکی مصدومیت 6 ماهه دمبله را امروز به فدراسیون ارسال کند تا فدراسیون در فاصله 72 ساعت به بارسا پاسخ دهد که آیا میتواند برای بازیکن مصدوم خود جانشین تعین کند یا خیر.

 

امروز با توجه به منابع نزدیک موندو تایید شده است که جلسه ای برای بررسی گزینه های احتمالی جانشینی او در تیم برگزار خواهد شد البته باید توجه داشت که این بازیکن نمیتواند در لیگ قهرمانان بازی کند و صرفا در لالیگا کاربرد خواهد داشت.

 

امروز آبیدال همراه با کیکه سیتن و گراوو و مدیر اقتصادی باشگاه جلسه را با هم ترتیب خواهند داد تا احتمالات این انتقال در نظر گرفته شود , مشخصا است که بارسا دچار کمبود بازیکن است , لئو مسی و گریزمان و آنسو فاتی تنها مهاجمین تیم اول هستند در حالی که در بعضی بازی ها روبرتو و حتی دی یانگ به عنوان وینگر عمل کرده اند.

 

بارسلونا به دنبال مجوز فدراسیون نمی خواهد روند این بررسی را 15 روز که فدراسیون به بارسا اجازه خواهد داد تا یک جانشین پیدا کنند را طولانی کند , ایده بارسا این است که بازیکن مد نظر در بازی مقابل ایبار در نوکمپ برای هفته بعدی در دست رس باشد تا بارسا بتواند ترکیب بهتری با توجه به بازی همان هفته آن ها مقابل ناپولی در مرحله 1/8 لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

 

چندین فرمول وجود دارند , یکی گران قیمت دیگری مقرون به صرفه و آن یکی بدون تکلیف , از طرف دفاتر بارسا تایید شده است که سه گزینه لوکاس پرز از آلاوز و آنخل رودریگز از ختافه و لورن مورن از بتیس گزینه های بارسا برای جانشین عثمان دمبله مصدوم هستند. هرسه این گزینه ها از ویلیان خوزه ای که از جدول خرید های بارسا خط خورد مقرون به صرفه تر هستند.


وجود چندین بند

 

در مورد لوکاس پرز بند او 15 میلیون یورو است و انخل بند فسخ 10 میلیون یورویی دارد که میتوان ختافه را با هزینه ای بین 5 تا 10 میلیون یورو راضی به این انتقال کرد , در مورد لورن که ستین او را از زمان بتیس میشناسد بند او 60 میلیون یورو است اما با توجه به روابط خوب دو باشگاه باهمدیگر احتمالا قیمت کمتر از این ها خواهد بود .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
(پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۲۴ ۴
که چی
انگاری امباپه رو میخواد جذب کنن !
تا مسی رو داریم حال کنید وگرنه بعدش رئال بدجور فاصله میگیره ازمون . ما بنجل میخریم اونا فوق ستاره
یه امباپه رو رئال بگیره هم رکورد و جوایز مسی دونه دونه به باد میره و هم از لحاظ تیمی رئال خیلی گردن کلفت میشه
کلش کن
کلش کن (پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۱۹ ۴
عثمان سسخوله تو مال منی
عثمان سسخوله بیا سرشو بگیر
لاپورتا
لاپورتا (پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۵ ۳
دمبله اگه مصدوم نمیشد قطعا از امبامپه بهتر بود عزیزان استعداد دمبله قبل اینکه بره دورتموند توسط فرناندز که خیلی در کشف استعداد قبولش دارم دیده شد متاسفانه دمبله بخاطر سنش خواست بره درتموند تا پیشرفت کنه اون زمان،هم نیمار هم مسی مهرهای ثابت تیم بودن دمبله آمارش از سانچو بهتر بود در فصل اولش سانچویی که خیلی قبولش دارم خوراک بارساس نمیدونم چرا سراغش نمیرن یا رفتن پول حروم گریزمان کردن هنوز از خرید گریزمان شاکیم نمیدونم شماهم همینجورید یا من اینقدر از این خرید شاکیم خود گریزمان دوست دارم بازیکن فوق العادیه ولی خیلی نچسبه بازیش اصلا به سبک بارسا نمیاد
کلش کن
کلش کن (پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۲۲ ۶۶
نظرسنجی
دمبله بهتر از امباپه هست: لايک
امباپه بهتر از دمبله هست: دیس
(پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۱۶ ۲
جغی معلومه جونت واسه دیس در میره ها ! خخخخ
امباپه همینی که شبیه این جنازه مدام عصا به دست نیست خودش یه نکته و یه فاکتور مهم واسه برتریشه
@cobol
کرایف
کرایف (پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۷ ۳
بنظرم کارلس پرز از همه بهتره و مورون از همه بی کیفیت تر (البته شاید نظرم اشتباه باشه)
کینگ ۱۹۸۷
کینگ ۱۹۸۷ (پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۱۲ ۵
لاپورتا بیاد و گند کاری های بارتومئو تموم بشه رئال رو با امباپه که سهله با هر فوق ستاره ای که بخره له میکنیم
فقط بارسا برگرده به هویت و فلسفه ش تمومه
@Ali-khan9238
(پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۷ ۲
با چی رئالو له میکنیم ؟
ابزارش باید باشه دیگه
خود لاپورتا هم که بیاد وقتی بازیکنای شاخص تو ترکیبمون نداشته باشیم ره به جایی نخواهیم برد

@The-slim-shady-99
کینگ ۱۹۸۷
کینگ ۱۹۸۷ (پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۴ ۲
لاپورتا کارشو خوب بلده

@Ali-khan9238
(پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۱ ۱
پ دمش گرم دهن خودتم شوفاژ
@The-slim-shady-99
کینگ ۱۹۸۷
کینگ ۱۹۸۷ (پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸)
۱ ۰
قربانت
داداش نظرت رو قبول دارم منم میگم اگر لاپورتا برگرده و بازیکن مناسب بخره و به لاماسیا اهمیت بده ما دوباره میشیم همون بارسای کبیر که حتی رئال با امباپه هم نمیتونه شکستمون بده ولی اگر دوباره دار و دسته ی بارتومئو بیان ما تحقیر میشیم و حرفی برای گفتن جلو رئال نداریم
@Ali-khan9238