داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

اینتر میلان جانشین لاتارو مارتینز را انتخاب کرد

لاتارو
ما در شبکه های اجتماعی :
لاتارو مارتینز
کد خبر : 97960  |   زمان ارسال : جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
اینتر میلان برای خروج احتمالی لاتارو آماده میشود

اختصاصی بارسا نیوز - احتمال خروج لاتارو در پایان فصل بالا است.

 

طبق گزارش گاتزتا ، باشگاه های بزرگی چون بارسلونا و رئال مادرید خواهان جذب لاتارو مارتینز هستند اما شواهد نشان میدهد که بارسلونا شانس بیشتری برای جذب مهاجم جوان اینتر میلان دارد. جذب مارتینز دشوار بوده اما یک بند خروج به ارزش 111 میلیون یورو در قرارداد وجود دارد.

 

این بند در دو هفته ابتدایی ماه جولای قابل فعال شدن است. رسانه های کشور ایتالیایی با توجه به خروج احتمالی مارتینز فاش کرده اند که سران اینتر میلان میخواهند اوبامیانگ مهاجم آرسنال را جانشین مارتینز کنند. اوبا که تا 2021 با توپچی ها قرارداد دارد شاید در تابستان پیش رو خروجش انجام شود. کونته تمایل زیادی به استخدام این مهاجم گابنی دارد و با توجه به شرایطش میتواند در تابستان با یک قیمت مناسب وی را جذب کنند. شواهد نشان میدهد که در تابستان لاتارو مارتینز راهی بارسلونا میشود.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
م.بارسا
م.بارسا (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۲۰ ۱۳
ما نباید دیگه بازیکن بالای ۱۰۰ میلیون بخریم حداقل تا چند سال
امین 7910
امین 7910 (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۱۵ ۰
کونته میخواد کل لیگ جزیره رو ببره اینتر ????????
جاست مسی الوز
جاست مسی الوز (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۲ ۰
داداشم گل گفتی تازه موزس رو دوباره برگردوند
لاپورتا
لاپورتا (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۶ ۱۲
خرید لاتارو بارسا و ورشکسته میکنه چون پولش باید یکجا داده بشه پس قطعا فقط فروش چندین بازیکن میسر میشه کوتی گریزمان تنها گزینه هایی هستن که پول خوبی میشه در آورد ولی ورنر و میشه با ۶۰ میلیون متغیر راحت خرید کارایش بیشتر باشه کمتر نیست حتی هالند که بند ۷۰ میلیونی داره چرا لاتارو یی که نیم فصله داره زیر نظر کنته میدرخشه نمیگمبازیکن بدیه ولی عالی نیست مهاجمین بهتری هم وجود داره در کل موافق خروج کوتی و گریزمتن هستم اومد سانچو ورنر فندبیک
فورسا بارسا ویوا بارسا
فورسا بارسا ویوا بارسا (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۷ ۲
لائوتارو فصل پیشم خیلی خوب بود مخصوصا اون مقاطعی که اینتر به حاشیه رفته بود
اینتر با بارسا راه میاد احتمالا میشه قسطی خرید یا ویدال و راکی رو با 40-50 تا بندازیم بهشون
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...