داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

خبر خوب ، سمدو بدون مشکل تمرین کرد

نلسون سمدو
ما در شبکه های اجتماعی :
نلسون سمدو
کد خبر : 97964  |   زمان ارسال : جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : سجاد   |  
سمدو بدون مشکل تمرین کرد

اختصاصی بارسا نیوز - بازگشت سمدو خبر بسیار خوبی است.

 

طبق گزارش موندو ، ساموئل اومتیتی و نلسون سمدو پرتقالی امروز در تمرینات تیم بدون مشکل شرکت کردند تا برای دیدار دشوار مقابل ختافه در نیوکمپ در دسترس کیکه ستین باشند. سمدو در تمرین های اخیر تیم به علت گلو درد  و اومتیتی به علت تورم زانو غایب بودند.

 

در جلسه تمرینی امروز آنسو فاتی ، ریکی پویچ ، آرائوخو ، ماناج و ساوریو حضور داشتند. حالا برای دیدار مقابل ختافه تنها لنگلت به علت محرومیت در دسترس نیست و شرایط اومتیتی و پیکه خوب شده است. لوئیز سوارز و عثمان دمبله همچنان غایب های تمرین هستند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سورو
سورو (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۱۴ ۲
خب خداروشکر اومتیتی برگشت و مشکلی نداره فقط کاش بازی به بازی بهتر شه تا یکم از بابت دفاع خیالمون راحت شه فقط دوتا بازی تا ناپولی باقی مونده
عشق بارسلونا
عشق بارسلونا (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۱۴ ۳
دلم لک زده برای بردهای با اختلاف گل زیاد
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...