داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

سرمربی رئال بتیس جواب نهایی را درباره لورن به بارسا داد

سرمربی رئال بتیس جواب نهایی را  درباره لورن به بارسا داد
ما در شبکه های اجتماعی :
لورن
کد خبر : 97965  |   زمان ارسال : جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
او جای نخواهد رفت !ً

اختصاصی بارسا نیوز - بارسلونا در حال بررسی های گزینه های ممکن برای خرید جانشین عثمان دمبله مصدوم است و لورن مهاجم رئال بتیس یکی از این گزینه ها است سرمربی این تیم نسبت به این شایعات واکنش نشان داده است.

 

او گفت :

لورن اینجا را ترک نخواهد کرد چرا که ما در این باره برنامه ریزی نکرده ایم , برخی بند ها برای فسخ قرار داد وجود دارد .. اما برای ما حضور او در اینجا بسیار مهم است بارسا هنوز گزینه های دیگری در اختیار دارد , این انتقال به احتمال 99 درصد انجام نمی شود .

 

با توجه به این صحبت ها لوکاس پرز از آلاوز و آنخل رودریگز از ختافه هنوز در جدول خرید های بارسا قرار دارند , باید دید در نهایت کدام یک به نوکمپ خواهند آمد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عشق بارسلونا
عشق بارسلونا (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۱۳ ۳
امیدوارم مجوز خرید ندن
لاپورتا
لاپورتا (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۸ ۵
هیچکدام ان شاالله
ضد رئال
ضد رئال (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۳ ۲
ارزونی خودتون
کرایف
کرایف (جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸)
۴ ۱
امیدوارم که نیاد
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...