داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
7

بارسلونا با I۳ Ventures قراردادش را فسخ خواهد کرد

بارسلونا با I۳ Ventures قراردادش را فسخ خواهد کرد
ما در شبکه های اجتماعی :
بارتومئو
کد خبر : 98044  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
بعد از افشاگری کادنا سر باشگاه بارسلونا قرار دادش با شرکت I3 Ventures را منحل خواهد کرد

اختصاصی بارسا نیوز - رسانه کادنا سر جزئیات عجیبی را از شرکت I3 Ventures که بارسلونا با آن ها قرار داد بسته است فاش کرده است.

 

طبق گزارش موندو دیپورتیو در بیانیه رسمی باشگاه بارسلونا که دیروز منتشر شد اعلام شده بود در صورتی که اتهامات به شرکت I3 Ventures تایید شود این باشگاه قراردادش را با این نهاد فسخ خواهد کرد و علیه آن ها شکایت حقوقی را هم ترتیب خواهد داد.

 

بعد از افشای جزئیات جدید از  SER Chain که تایید میکند این نهاد با سایت Respetodeporte.com و چند اکانت فیس بوک در ارتباط است تا نقد های علیه باشگاه را از بین ببرند باشگاه بارسلونا طبق گزارش موندو بزودی قرار داد خود را با این شرکت فسخ خواهد کرد.

 

از طرف دیگر خود بارتومئو هم که در راس این امور قرار دارد قرار است با بازیکنان در این رابطه و پرونده های اجتماعی متشکل شده صحبت کرده و اصل ماجرا را برای آن ها توضیح دهد.

 

بنظر می رسد بارسلونا اکنون در برهه دیگری از حواشی خود قرار دارد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کرایف
کرایف (سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸)
۱۲ ۱
خب این به معنی صحت داشتن اصل قضیه هست وگرنه اون شرکت اعلام کرده این اکانت ها متعلق به اونها نیست (دم خروس و قضیه حضرت عباس)
جواتی
جواتی (سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸)
۵ ۰
میتونه باعث رفتن بارتومئو بشه؟
@barca-123
جاویدبارسا
جاویدبارسا (سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸)
۷ ۰
بارتومئو میخواد از I3 Ventures شکایت کنه چون نقدهای علیه بارتومئو را از بین میبرد و حذف میکرد؟
ماهان
ماهان (سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸)
۹ ۰
یعنی یه روز بدون بحران با وجود این اشغال ِ خائن سپری نمیشه ، هر روز بحران ، تحقیر ، شکست ، حقارت ، دزدی ، درگیری ، اختلاف ، توطئه و خلاصه هر چیزی جز اونچه به فوتبال و پیشرفت بارسا ربط داره اتفاق میفته ، حرکت از یک بحران به یه بحران بزرگتر ، بارسا در تمام ابعاد به نابودی کشیده شده ، همه چیشو از دست داده و لجن روح ِ این خائن داره تمام وجهه بارسا را در بر میگیره ، نابودترین و شکست خورده ترین تیم کل اروپا در تصمیمات و سیاست گزاری در 5 سال اخیر بدون شک بارساست ، و حالا در سال 2020 یک تیم سراپا بحران زده که 11 نفر نداره بفرسته زمین و ادعای فراتر از یه باشگاه داره ، در حالی که از یه باشگاه ِ سطح 3 هم اوردنش پایینتر ، عمق این فاجعه اصلا باور کردنی نیست ، همه اینها با خیانت و دسیسه مزدوری بنام بارتومئو لجن و هر روز داره بارسا را بیشتر به عمق فاجعه میبره ، باورم نمیشه .

#بارتو_گمشو
کرایف
کرایف (سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸)
۴ ۰
اگر مدارک معتبر باشه و به بارتومئو فشار بیارن قطعا کار به استعفاء میکشه
@javad-hpc