داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۰ ویارئال
پایان : شروع خوب با کومان !
7

کنفرانس مطبوعاتی کیکه سیتن : با تمام حرف های لئو مسی موافق نیستم / بریتویت به ما کمک زیادی خواهد کرد !

کنفرانس مطبوعاتی کیکه سیتن : با تمام حرف های لئو مسی موافق نیستم / بریتویت به ما کمک زیادی خواهد کرد !
ما در شبکه های اجتماعی :
کیکه ستین
کد خبر : 98114  |   زمان ارسال : جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با ایبار انجام شد

اختصاصی بارسا نیوز - کیکه ستین در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار با ایبار شرکت کرده است .

 

بازی مقابل ایبار ؟

هر بازی شرایط خاص خود را دارد و آنالیز های جدید خواهد شد , ما فرض میکنیم که ایبار میخواهد ما را در نوکمپ تحت فشار قرار دهد  در طول هفته گذشته درباره نوع بازی ایبار مطالعاتی داشته ایم و میدانیم میخواهند چگونه بازی کنند.

لئو مسی میگوید که تیم امروز نمیتواند در لیگ قهرمانان مدعی باشد ؟

با بعضی حرف های لئو موافقم و با بعضی از حرف های دیگر نه , درست است که شما در لیگ قهرمانان اروپا فرصت اشتباه ندارید اما تیم ما در حال پیشرفت است و بنظرم در سطحی هستیم که بتوانیم با تیم های دیگر رقابت کنیم.

حواشی اخیر و تاثیر روی تیم ؟

میدانم که شما فکر میکنید چنین چیز های باید روی ما تاثیر بگذارد اما ما سعی خواهیم کرد که حواشی به کار ما صدمه وارد نکند میتوانم اطمینان دهم که روی کار ما که پیروزی در هر بازی است چنین چیز های تاثییر زیادی نخواهد گذاشت.

بریتویت :

مطمئنا او در چند بازی در ترکیب اصلی خواهد بود اما شاید اکنون کمی زود باشد , مطمئن هستیم که او در ادامه لیگ به ما کمک زیادی خواهد کرد.

اومتیتی و لنگلت یک کارت دیگر بگیرند الکلاسیکو را از دست میدهند؟

هر کدامشان بازی کنند ریسک گرفتن یک کارت زرد و از دست دادن الکلاسیکو را دارند , من به هر دو آن ها اعتماد دارم و  میتوانند از پس این کار بر می آیند.

بریتویت را چگونه میبینید ؟

بریتویت بازیکن خیلی خوبی است که ما او را مدت ها بررسی کرده ایم و بنظرم در طول فصل او کمک های زیادی به ما میکند و علاوه بر اینکه او بازیکن خوبی است ضربه سر های خوبی هم میزند ! , او ممکن است فردا بازی کند , بریتویت هم در مرکز و هم در وینگر ها میتواند به ما کمک کند باید ببینیم  او را کجا نیاز داریم در هر صورت او در هر پُستی میتواند مفید باشد.

آکیمه میتواند فردا یک انتخاب باشد ؟

میدانم که در شرایط ضروری باید به تیم پایه توجه شود اگر جونیور به هر دلیلی نتواند فردا در ترکیب باشد آکیمه جانشین او خواهد بود

نیم نگاهی هم به بازی مقابل ناپولی دارید ؟

درست است که میتوان به آن بازی هم فکر کرد و شاید در طول بازی و بعد از بازی در این باره فکر کنم اما فعلا هیچ چیزی به جز برد در بازی فردا در ذهن من نخواهد بود.

ریکی پویچ , وضعیتش چگونه است ؟

نمیخواهم روی یک بازیکن مانور دهم چرا که بقیه بازیکنان هم وجود دارند  که برای تیم اول بازی میکنند , ریکی تلاش زیادی را در تمرینات انجام میدهد درست مثل کاللادو یا ساویرو و آرخو و... امیدوارم جای در ترکیب برای آن ها وجود داشته باشد البته باید چند بازیکن از تیم اول استراحت کنند تا فرصت بازی به آن ها داده شود.

برای اولین حضورت در  لیگ قهرمانان هیجان زده هستید ؟

مطمئنا برای اولین حضورم در لیگ قهرمانان هیجان زده هستم ولی در کل شخصیتی ارام دارم ابتدا ما بازی مقابل ایبار را داریم و ایبار سال هاست که بازی خوبی را به نمایش در می آورد.

ترجیح میدهید ایبار دفاعی بازی کند یا هجومی ؟

بی تفاوت هستم , چه آن ها حمله کنند و چه دفاع کنند در هر دو شرایط تیم میتواند گره را باز کند ولی در کل بین این دو انتخابی ندارم


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مسی احمدی
مسی احمدی (جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸)
۵۶ ۹
حق با کیکه هست
بویژوس نویز
بویژوس نویز (جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸)
۴۸ ۲۳
خوب معلومه مسی والورده رو دوست داره ولی ستین رو نه از همین رو با وجود اینکه می‌دونه بازیکنای اطرافش سطح پایین هستن زمان والورده می‌گفت قهرمان میشیم و قول قهرمانی میداد اما حالا ستین رو چندان قبول نداره و با تصمیم مدیریت باشگاه در اخراج والورده مخالف و ناراحته و دوست داشت والورده بمونه هنوز
اصلا دلیل ناراحتی های اخیر مسی و شاداب نبودنش مثل قبل هم همین ناراحتیش از اخراج و رفتن والوردست
میخوام صد سال سیاه والورده نباشه
جالبه با والورده ای که ثابت کرده بود در لیگ قهرمانان حرفی برای گفتن نداره امیدوار به قهرمانی بودن ولی با ستین بدبخت که تازه اومده امیدی ندارن و چندان رضایتی ازش ندارن خوب معلومه با این رفتارها و دوگانگی تیم موفق نمیشه
@HAMEDAHMADIBARCAII
سپهر
سپهر (جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸)
۱۵ ۶
به این میگن کنفرانس خبری
کیکه واقعا کارشو بلده
تنها کسایی که در صورت اومدنشون رفتن ستین صرفا ضرر نمیرسونه
تن هاگ پپ ژاوی و کلوپ هستن
هیچ وقت این جمله در کنفرانس ها از یاد هیچ بارسایی نمیره
خواهیم دید چه خواهد شد!
ام ار تی بارسا (کومان=خوکچه کثیف هلندی)
مسی والورده رو دوست نداره! اگر گفته تصمیم اخراج والورده به نظرش اشتباه بوده به چند دلیل بوده:
۱) مصاحبه اخیر آبیدال که رختکن ( به خصوص مسی ) رو متهم کرده بود در جریان خروج والورده!
۲) اخراج سرمربی در میانه فصل ریسکش خیلی بالاست چون سرمربی جدیدی که میاد نیاز به زمان داره تا بتونه با تیم و وضعیتش آشنایی کامل ‍پیدا کنه و ترکیب درست پیدا کنه که دست به کارهای جدیدی میزنه که ممکنه وضع موجود رو هم بدتر کنه
۳) مسی درون تیم از خیلی چیزا با خبره که ما بی خبریم و قطعاْ بارسا نیاز به بازیکنای جدید در پست های مختلف داره و فقط مشکل سرمربی نیست!
راستی شمایی که خدا هستی!!! و مسی رو قضاوت میکنی! یادت باشه که فصل اولی که انریکه اومد بارسلونا با مسی مشکل بهم زده بود و حتی روزنامه ها میگفتن انریکه رو به خاطر مسی اخراج میکنن! اما دیدیم که انریکه همون فصل با بارسا سه گانه برد و ۲ فصل دیگه هم موند! پس بهتره جای اینکه قضاوت کنی کمی تفکر کنی! مسی بازیکنی نیست که برای تیم کم بذاره همین مسی هر هفته میشه بهترین بازیکن زمین و اگه مسی و ترشتگن نبودن ظرف ۲ هفته با باخت توی تمام بازی ها ستین رو هم مینداختن بیرون!
@sohrabataei
بویژوس نویز
بویژوس نویز (پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸)
۵ ۲
بازیکن فنی نه بارسا فن
@MRTPS
مسی احمدی
مسی احمدی (جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸)
۳۷ ۱۱
این حرف مسی نشانه روحیه از پیش باخته والورده داره
(جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸)
۴۱ ۴
دعا کنید سوارز به مرحله بعد یوسی ال برسه خیلی خوب میشه دوباره زهردار میشیم
(جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸)
۳۴ ۱۲
ستین میخواد روحیه رو تو بازیکنا حفظ کنه و مسی ام انصافا طبق شرایطِ الانِ تیم واقعیت رو گفته و خودِ ستین هم میدونه این تیم پتانسیل قهرمانی تو اروپارو نداره اما عرض کردم میخواد تیمش روحیه رو حفظ کنه
رضا مسی ۶
رضا مسی ۶ (شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸)
۲ ۲
بعضی جاها خیلی یک باشگاه نباید ی موضوع رو دقیق توضیح بده (حرف های مسی) همیشه میگفت ک تمام تلاشم را خواهم کرد ولی الان میگه نمیشیم ...مطمینم این حرفش تعنه بسیار بزرگی ب بارتو برای خریدایی ک کرده هست...ولی خوب این هم درس نیس ک با حرفت کل تیم و تماشاگرا رو ناراحت کنی ازون طرف استین داره خودشو میکشه ازین طرف مسی زد خراب کرد...خدا ب خیر کنه...
علی
علی (شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸)
۱ ۳
خاک بر سر بارسا که قراره بازیکنی مثل این به تیم کمک کنه