داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
0

اینتر میلان به شدت نگران وضعیت لاتارو مارتینز است

اینتر میلان به شدت نگران وضعیت لاتارو مارتینز است
ما در شبکه های اجتماعی :
لاتارو مارتینز
کد خبر : 98133  |   زمان ارسال : شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸  |   نویسنده : ایوب   |  
4 بازی پیاپی است که لاتارو گلزنی نکرده است

اختصاصی بارسا نیوز - لاتارو ماتینز به اهداف نقل و انتقالاتی تیم های معتبر اروپایی تبدیل شده است و همین موضوع به نظر می رسد روی عملکردش تاثیر منفی گذاشته است.

 

طبق گزارش اسپورت و به نقل از منابع ایتالیایی تیم فوتبال اینتر میلان از عملکرد چند بازی اخیر لاتارو مارتینز نگران است , بنظر میرسد این ستاره آرژانتینی تمرکز خود را با وجود شایعات پیرامونش از دست داده است. او 4 بازی پیاپی است که نتوانسته است گلزنی کند در حقیقت آخرین گل او به 26 ژانویه برمیگردد که در جریان بازی تساوی یک بر یک اینتر مقابل کالیاری تک گل تیمش را به ثمر رساند.

 

لاتارو به هدف بارسا در بازار تابستانی تبدیل شده است و از طرف دیگر رئال مادرید هم به جذب این بازیکن علاقمند است و بنظر می رسد در تابستان پیش رو یک رقابت الکلاسیکو ای برای جذب این بازیکن را شاهد خواهیم بود , بعلاوه خود او هم پیشنهاد تمدید قرار داد با اینتر را رد کرده است که به موجب آن بند فسخ قرار داد او که 111 میلیون یورو است به شکل غیر عادی بالاتر میرفت.

 

این عدم گلزنی لاتارو باعث ضربه زدن به اینتر هم شده است چراکه آن ها صدر را به یوونتوس واگذار کردند و از طرف دیگر جایگاه دوم را هم به لاتزیو داده اند , در حال حاضر شرایط اینتر با چند ماه اخیر به شدت متفاوت شده است.

 

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فورسا بارسا ویوا بارسا
فورسا بارسا ویوا بارسا (شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸)
۱۲ ۵
اخه تو سیستم دفاعی کنته هر بازی فوقش 3 تا موقعیت پیش میاد اونم هر سه تاش می افته جلو پا لوکاکو