داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
2

اسپورت : رافینیا در مسیر سری آ و لیگ جزیره

رافینیا
ما در شبکه های اجتماعی :
رافینیا
کد خبر : 98858  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۹  |   نویسنده : سجاد   |  
باشگاه روی فروش رافینیا حساب باز میکند

اختصاصی بارسا نیوز - باشگاه روی فروش برزیلی حساب باز میکند.

 

طبق گزارش اسپورت ، رافینیا آلکانتارا به یکی از مطلوب ترین گزینه ها در بازار تابستانی اروپا تبدیل شده است. شیوع ویروس کرونا و تعلیق تمام لیگ ها مانع ادامه عملکرد خوب رافینیا شده برزیلی در این فصل بسیار خوب کار کرده است. رافینیا 27 ساله در یک سن ایده آل قرار دارد تا یک انتقال دیگر را تجربه کند او بعد از تمدید به صورت قرضی راهی سلتا شد و بند خریدش نیز 16 میلیون یورو است.

 

انگلیس و ایتالیا

 

این مبلغ برای باشگاه های انگلیس و ایتالیا که خرید های احتمالی فصل های بعد خود را بررسی میکنند بسیار جذاب و مقرون به صرفه است. باشگاه های این دو کشور شرایط جذب رافینیا را یک فرصت بسیار خوب میدانند چرا که او در گذشته نیز عملکرد خوبی در اینتر میلان داشته است. در اسپانیا سلتاویگو خود به شدت خواهان رافینیا است اما رقابت با باشگاه های این دو کشور دشوار خواهد بد.

 

https://estaticos.sport.es/resources/jpg/0/4/1585079434040.jpg

 

فروش بیمه شده است

 

در هر صورت به نظر میرسد که بارسلونا از فروش رافینیا مطمئن است که میتواند حداقل 16 میلیون یورو را کسب کند. باشگاه با توجه به عملکرد خوب برزیلی در سلتا حساب ویژه ای روی فروشش در تابستان کرده است و حالا گزینه های خوبی نیز برای خروج دارد. رافینیا در بارسلونا فرصت کافی برای بازی پیدا نکرد و حالا این بازیکن در سنی قراردارد که نیاز به فرصت بازی دارد تا بتواند با نمایش هایش از فوتبال لذت ببرد ، مسئله ای که شاید در بلوگرانا شرایط مهیا نشود. پرونده رافینیا نیز همانند سایر بازیکنان با تعلق لیگ ها در حال حاضر بسته است.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فوتبال به معنای واقعی:مسی
فوتبال به معنای واقعی:مسی (چهارشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۹)
۲۲ ۲
بازیکن خوب جنگنده و پرتلاشی بود ولی حیف که مصدومیتاش نزاشت بدرخشه با این حال هر وقت که بازی میکرد خوب بود
ایشالا هر جا بره موفق باشه