داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
1

بارسلونا با توجه به کاهش دستمزد ها چقدر میتواند سود کند؟

بارسلونا با توجه به کاهش دستمزد ها چقدر میتواند سود کند؟
ما در شبکه های اجتماعی :
بارتومئو
کد خبر : 99018  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹  |   نویسنده : ایوب   |  
هر ماه 32 میلیون یورو

اختصاصی بارسا نیوز - بازیکنان بارسلونا رسما اعلام کردند که مایل به کاهش 70 درصدی دستمزد خود برای کمک به باشگاه هستند

 

طبق گزارش مارکا اما بارسلونا چقدر میتواند از این کاهش دستمزد ها سود کند ؟ . شکی در آن نیست که بازیکنان تیم اول بارسا نسبت به سایر باخش های بارسا بیشترین دستمزد را میگرفتند اما این کاهش 70 درصدی میتواند هر ماه 32 میلیون یورو به باشگاه کمک کند , مارکا میگوید لئو مسی به تنهای میتواند به تنهای هر ماه 5 میلیون یورو برای بارسا پس انداز کند چرا که او از نظر دستمزد صدر نشین باشگاه خود است.

 

در همین حال چهار کاپیتان بعدی بارسا با هم 8.4 میلیون یورو برای باشگاه در ماه پس انداز میکنند و سر انجام لوئیس سوارز و آنتوان گریزمان که بعد از لئو مسی بیشترین دستمزد را از باشگاه میگیرند حدود 3.6 میلیون یورو در ماه برای باشگاه پس انداز خواهند کرد.

 

روند کاهش دستمزد ها در باشگاه کمی طولانی شد و انتقادات و گزارش های رسانه ها در نهایت موجب شد تا خود لئو مسی با انتشار یک بیانه در اینستاگرام این خبر را تایید کند . 20 دقیقه بعد باشگاه بارسلونا طی بیانیه ای رسما این کاهش دستمزد را اعلام کرد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عشق بارسلونا
عشق بارسلونا (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۲۰ ۳
با توجه به لغو فیرپلی مالی هیچ شکی ندارم بارتو برای پیروزی شخص مورد تاییدش تو انتخابات 2021 تابستان پیش رو نیمار و مارتینز رو به بارسا خواهد آورد
هیچ شکی تو این مورد ندارم
کینگ مسی
کینگ مسی (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۶ ۰
امیدوارم همینطور باشه
بوفالو
بوفالو (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۱ ۰
این دو میان...
ولی اگه دست نشانده هاش شناخته باشن رای نمیارن...
چون گندکاری های بارتو واسه همه آشکاره و با دو تا خرید خوب هم نمیتونه جمعش کنه...
لاپورتا
لاپورتا (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۱۰ ۴
قطعا بارتمئو رای نمیاره فارغ از هر نتیجه و خرید،البته بارتمگوه بدلیل هدر دادن منابع هیئت مدیره و اعضا بسیار تحت فشاره حتی هوادارانش رغیب سختی مثل لاپورتا و فونت هستن که،هردو به خصوص لاپورتا از تمام اعضای مورد حمایت بارتو سرشناس تره حتی دوره قبل با وجود نیمار و انریکه و سه گانه اختلاف لاپورتا و بارتو بسیار اندک بود ولی یه خبر خوش واسه هواداران بارسا اینه بارتو از گذشته درس عبرت گرفته و میخواد برای بقای خودش که مثل گاسپارک نشه و حداقل بعد لاپورتا واسه،خودش نام و نشانی در بین هواداران دست و پا کنه امسال میترکونه بنظرم هم نیمار هم لاتارو قطعا میان حالا شاید بجای لاتارو ورنر یا یک بازیکن خوب و عالی دیگه قطعا گریزمان کوتی امتیتی فیرپو راکی ویدال برایت و... خواهند رفت بنظرم سانچو دیکر گزینه،بارتمئو جایی که زیاد صداش در نمیاد چون خیلی مشتری داره همشون نمیخوان دورتموند تحریک کنن که قیمت سانچو فضایی نشه چون در ترانسفر ۱۲۰ تا قیمتشه که قطعا میارزه من شخصا از همه ستاره های حال حاضر نیمار امبامپه هالند لاتارو گنبری راشفورد حتی فاتی بیشتر قبولش دارم و واقعا ارزش داره تنها بازیکنی که میگم هیچکس و نخرن فقط سانچو جذب کنن دو پله از بقیه جلوترن مخصوصا رئال مادرید حروم لقمه زوم کرده رو سانچو قطعا این اتفاق نباید بیفته نیمار ۳ فصل درخشان دیگه خواهد داشت ولی سانچو بیش از ۱۰ سال
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
باشگاه روی دستمزدا خیلی زیاده روی کرده و کلا نباید تاحالا اینهمه باج میداد
بارسا هم باید مث باشگاه های دیگه دستمزد بده از این به بعد