داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
7

ویژه : چرا کوتینیو نمیتواند به بارسلونا برگردد ؟

ویژه : چرا کوتینیو نمیتواند به بارسلونا برگردد ؟
ما در شبکه های اجتماعی :
کوتینیو
کد خبر : 99064  |   زمان ارسال : یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹  |   نویسنده : ایوب   |  
تنها راه مذاکره و کوتاه آمدن خود کویتینو است

اختصاصی بارسا نیوز - فلیپ کوتینیو با انتقالی 145 میلیون یورویی راهی بارسلونا شد اما بعد از یک فصل نا موفق او راهی بایرن مونیخ شد

 

اکنون به نظر میرسد که بایرن مونیخ نمیخواهد بند اختیاری 120 میلیون یورویی این بازیکن را پرداخت کند و از سوی دیگر بارسلونا مدت ها است در حال تلاش برای پیدا کردن یک مشتری جدید برای این بازیکن است . اما چرا او نمیتواند در بارسلونا باشد و به این تیم برگردد ؟

 

همه چیز به دستمزد هنگفت کوتینیو برمیگردد , کوتینیو وقتی به بارسلونا پیوست دستمزد سالیانه 11 تا 15 میلیون یورو میگرفت. در حالی که سطح بازی او به شدت افت کرده بود. لوئیس سوارز دستمزدی نزدیک به این بازیکن میگیرد و به نوعی مسی و سوارز و کوتینیو در ان مقطع بیشترین دستمزد را از بارسا دریافت میکردند .

 

بارسلونا با توجه به کاهش سطح کوتینیو راهی جز قرض دادن این بازیکن نداشت چون از طرفی دستمزد بالای او در سطح بازی کردن این بازیکن نبود و از طرف دیگر هیچ تیمی نمیخواست که بالای 120 میلیون یورو برای این بازیکن بپردازد.

 

بایرن مونیخ این بازیکن را قرضی گرفت و بارسا هم به سراغ گریزمان رفت . گریزمان دستمزدی شبیه کوتینیو را میگیرد و برای همین اوضاع دستمزد ها بازهم به روال عادی برگشت با این تفاوت که بارسا یک نیرو جدید و تازه کار را جایگزین یک بازیکن گم شده کرده بود.

 

اما حالا یک سال از این ماجرا گذشته است و بارسلونا در چندین پست نیاز به بازیکن دارد و از طرف دیگر کویتینو هم بایرن مونیخ را قانع به خرید خود نکرده است و اگر بخواهد که به بارسا برگردد بارسلونا باید علاوه بر مسی و سوارز و گریزمان به کوتینیو هم یک دستمزد هنگفت بدهد.

 

این ها در حالی است که بارسا میخواهد نیمار و لاتارو مارتینز هم به تیم اضافه شوند که قطعا دستمزد شبیه به کویتینو را دریافت خواهند کرد.

 

بنابر این بارسلونا نمیتواند که برای کوتینیو چنین ریسکی کند بعلاوه این بازیکن هنوز به سطح خود برنگشته است و ممکن است بار دیگر در حالی در بارسا ناموفق باشد که این تیم برای او 11 تا 15 میلیون یورویی دیگر هزینه کند.

 

اما راه حل چیست ؟

 

تنها راه حل برای اینکه او بتواند به بارسا برگردد کاهش 50 درصدی دستمزد کوتینیو است که با توجه به شرایط بسیار بعید است که خود کوتینیو این موضوع را بپذیرد چرا که همین الان هم چند پیشنهاد خوب از سایر لیگ ها دارد.

 

پس میماند انتقال قرضی یا دائمی این بازیکن به تیم های دیگر که بارسلونا در حال کار روی این موضوع است.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عرفان
عرفان (یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹)
۲۷ ۳۰
خب اگه برگشت به تیم و اونوقت اوج گرفت چی ارزششو نداره?
حسین
حسین (یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹)
۱۸ ۲
ای گندت بزنن اصلا ای کاش تو لیورپول میموند تا پیشرفتشو شاهد باشیم
بارتو همینطوریش بازیکنای خوبی گرفت ولی به سبک بارسا نمیخورند
بارتو بعضی از بازیکنای بی ارزش هم گرفت لرد بودند
بارتو بعضی از بازیکنارو گرفت با بند عجیب غریب و با مبلغ....................! بالا
بعضی از بازیکنای در دسترس اصلا لینک نکرد و پیشنهادی هم داده نشده بود که بازیکنی بگیره به فلسفه باشگاه بخوره حتی بعضی از بازیکنای مفید هم از اومدن به بارسا بابت زحمات ایشون وحشت دارن بیان
ای تو روحت

آرمان
آرمان (یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹)
۲۴ ۲۰
کوتی دگ بازیکن سابق نیست
بهتره ب فروش برسه
محمد۱
محمد۱ (یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹)
۱۶ ۵
از وقتی آبیدال مدر ورزشی باشگاه شده جز ازدست دادن ستاره ها هیچ کار دیگه ای نکرده بنظر من باید اخراج بشه تو این مدت رئال رو ببین چه بازیکنای جذب کرده بارسا رفته امثال بریتویت و... که بدرد دسته دوم میخورن رو جذب کرده الانم که باشگاه بوجه نداره میخوان برن ویلیان رو بیارن واقعا تاسف باراین مدریت ????
دیوار طلایی
دیوار طلایی (یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹)
۱۳ ۲
آبیدال فقط زمانی اخراج میشه که اعتراضا علیه خود بارتومئو بالا بگیره وگرنه بارتی هیچ کجا نمیتونه غلام حلقه به گوشی مثل آبیدال واسه خودش دست و پا کنه
بارسا فواورر
بارسا فواورر (یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹)
۵ ۱
کسی از دست مزد بازیکنا خبر داره تو بارسا که هر بازیکن چقدر میگیره؟
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!
مشکل اصلی اینه که نه باشگاه های دیگه میخانش نه خودش دوس داره برا بارسا بازی کنه و نه اینکه میتونه واسه بارسا گره گشا باشه...
لئو مسی، طلایی ترین جواهر تاریخ فوتبال جهان...!

احتمالا بازم بارسا مجبور میشه قرضش بده