داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

7

انتقالی که تنها راکیتیچ را ارزشمندتر کرد

انتقالی که تنها راکیتیچ را ارزشمندتر کرد
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 49399  |   زمان ارسال : دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

 بر کسی پوشیده نیست که یکی از علل شکست بارسلونا در ال کلاسیکو تعویض عجیب ایوان راکیتیچ و جایگزین کردن آردا توران بود. تعویضی که به ادعای بسیاری از کارشناسان کنترل بازی را از تیم لوئیز انریکه گرفت.

 

سرمربی بارسلونا که در لیست 18 بازیکن دعوت شده برای ال کلاسیکو روی نام الیکس ویدال خط قرمز کشیده بود، به طور غیر مستقیم به ناکار آمد بودن یکی از دو خرید ژانویه تیمش تا پیش از مصاف با رئال مادرید اشاره داشت و حالا با این نمایش متوسط و ضعیف چندین و چند باره آردا توران، انریکه حالا آسان تر می تواند در آستانه یک بازی بزرگ دیگر این بار برابر اتلتیکو مادرید قلم قرمز خود را روی شماره 7 ترک تبار کشیده و فرصت را در اختیار سرجی روبرتوی با استعداد بگذارد.

 


به هر حال انتقال 41 میلیون یورویی توران 29 ساله به بارسلونا قمار بزرگی بود که لوئیز انریکه و بارتومئو آن را در ابتدای فصل پذیرفتند و باید دید این صبری که آردا برای بازی کردن پیشه کرد را انریکه هم به آن تن می دهد یا این بازیکن سابق اتلتیکو، مثل سایر فروش های سیمئونه سیر نزولی را طی کرده و در فصل آینده با لباس تیم دیگری به فوتبال خود ادامه می دهد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مجتبی
مجتبی (دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵)
۳۲ ۳
باید صبر کرد...
بنده خدا گناه داره من که دلم میسوزه واسش، این همه از بارسا گفت آخرم اگه بدنش بره تیمای خوبی نمیخرنش چون تو اوجش نیس...
خدا کنه خودشو نشون بده...
لیونل بزرگ "امیر مسعود"
لیونل بزرگ "امیر مسعود" (دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵)
۳۰ ۳
بابا وایسید جا بیوفته..
سوارزم فصل پیش اوایلش افتضاح بود یهویی اوج گرفت!
فراتر از یک باشگاه
فراتر از یک باشگاه (دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵)
۲۲ ۱
لاپارتا گفت اگه من بیام اردا رو پس میدم که این اتفاق نیفتاد..میشه با فروش چند تا بازیکن پل پوگبا رو برای فصل بعد بخریم .یعنی وسط تضمین میشه ها.البته یه مدافع خوب در حد بارسا هم میخایم
شادمهر
شادمهر (دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵)
۶ ۷
مسعولای کوس خول تیم ما می گفتن پوگبا رو 100 نمی خریم 80 می خریم . حالا مشکل شده بیست تا . رفتن دو تا خرید معمولی کردن. بازیکن در حد گالاتاسارای خریدن