داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
اطلاعیه : از هرگونه بحث های سیاسی، قومی و مذهبی خودداری نمایید.
0

نظر سایتها و مجلات درباره بهترین های تاریخ و جایگاه مسی و رونالدو

نظر سایتها و مجلات درباره بهترین های تاریخ و جایگاه مسی و رونالدو
زمان ارسال : پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹  |   تعداد بازدید : 87
سلام دوستان عزیز و با معرفت بارسانیوز، بابت تبریک هاتون خیییلی ممنونم.
از دوستم امین مسی که به فکر بنده بود و پست زیبایی رو منتشر کرده بود خیییلی ممنونم.

اما بریم سراغ 10 تا از سایت ها و مجلات معتبر، که نظر های خودشون رو درباره بهترین های تاریخ گفته اند:

1- مجله four four two:
این مجله فوتبالی یکی از معتبرترین مجلات فوتبال در جهان فوتبال است .این مجله در سال 2017لیست برترین بازیکنان تاریخ را منتشر کرد که در آن دیگو مارادونا به عنوان بهترین بازیکن تاریخ معرفی شده بود .پس از مارادونا هموطن او یعنی لیونل مسی و پله برزیلی در جایگاه های بعدی قرار گرفتند‌.کریستیانو رونالدو در این رتبه بندی در جایگاه 4برترین های تاریخ قرار گرفت .البته این مجله بار دیگر در سال 2019دست به انتشار برترین بازیکنان 25سال اخیر زد که مسی در این لیست جایگاه اول را از آن خود کرد و کریستیانو رونالدو و زیدان در جایگاه های بعدی قرار گرفتند .

2- سایت 90min:
این سایت نیز یکی از شناخته ترین سایتهای ورزشی بین فوتبال دوستان است .این سایت ورزشی نیز در سال 2019 دست به انتخاب برترین های تاریخ زد .دیگو مارادونا از نظر این سایت معتبر نیز به عنوان بهترین بازیکن تاریخ شناخته شد .پله و لیونل مسی در جایگاه های بعدی این لیست قرار گرفتند . کریستیانو رونالدو در رتبه 15این لیست قرار گرفت.البته این سایت ورزشی سال 2019 نیز لیونل مسی را به عنوان بهترین بازیکن دهه انتخاب کرد . کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ در جایگاه های بعدی قرار گرفتند .

3- دیلی میل :
این روز نامه یکی از مهمترین منبع خبری در جهان است و شاخه های مختلف ورزشی را نیز پوشش میدهد .در سال 2020 این روزنامه برترین فوتبالیست های این دهه را انتخاب کرد که بار دیگر لیونل مسی در جایگاه اول قرار گرفت .پس از لیونل مسی آرژانتینی کریستیانو رونالدو و آندرس اینیستا در رتبه های بعدی قرار گرفتند .

4- بلیچر ریپورت:
این سایت ورزشی نیز یکی از شناخته ترین و معروف ترین سایت های ورزشی بین فوتبال دوستان است .این سایت ورزشی دست به انتخاب بهترین بازیکن هر دهه تاریخ فوتبال زد .از نظر این سایت لیونل مسی آرژانتینی بهترین بازیکن این دهه است .البته این انتخاب مربوط به سال 2014میباشد.

5- سایت goal:
این سایت‌ نیز یکی از معروفترین سایت بین فوتبال دوستان است .سایت گل سال 2017لیستی مبنا بر بهترین های دهه منتشر کرد که در آن مسی در رتبه اول و رونالدو در رتبه دوم جای داشت .ولی پس از گذشت یک سال و عملکرد خوب رونالدو در لیگ قهرمانان سایت گل در سال 2018به مسی و رونالدو امتیاز مساوی داد ولی کریستیانو رونالدو را در رتبه 1در این لیست قرار داده شده بود .البته جای تعجب دارد که سایت گل با شروع سال2020 و پایان دهه لیست بهترین های دهه خود را آپدیت نکرد و فقط به انتشار یک ترکیب منتخب بسنده کرد .ولی مطمئنا در صورت آپدیت این لیست لیونل مسی با توجه سال فوق‌العاده خود در سال 2019با توجه به برابر بودن امتیاز ها در سال قبل به عنوان بهترین بازیکن این دهه شناخته میشد.ولی در طرح های که در این سایت کشیده میشود مسی به عنوان بهترین بازیکن این دهه شناخته میشود.

6- سایت IMD:
با اینکه این سایت یک سایت مخصوص در حیطه ورزش به حساب نمی‌آید ولی با توجه معروف بودن این سایت و تعداد بالا شرکت کننده در آن از اعتبار نسبی برخوردار است .از نظر شرکت کنندگان در این سایت لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است و پس از فوق ستاره آرژانتینی پله و کریستیانو رونالدو در جایگاه های بعدی قرار دارند.دی استفانو نیز در جایگاه چهارم این لیست قرار دارد.

7- سایت sports keeda:
این سایت ورزشی نیز یک سایت نسبتا شناخته شده و معتبر است .در سال 2018این سایت دست به انتشار برترین های تاریخ زد .پله برزیلی در جایگاه اول این لیست قرار گرفت و مارادونا و زیدان در جایگاه های بعدی قرار گرفتند . کریستیانو رونالدو در جایگاه 4این لیست و لیونل مسی در جایگاه 5این لیست قرار گرفتند.

8- سایت ranker:
این سایت یک سایت معتبر در زمینه رتبه بندی بین همه چیز است .از رشته های ورزشی تا صنعت بگیرید تا سیاست .از نظر این سایت رتبه بندی مارادونا بهترین بازیکن تاریخ است .و پس از مارادونا لیونل مسی در جایگاه دوم و کریستیانو رونالدو در جایگاه سوم قرار دارند.

9- سایت sporty tell:
این سایت نیز در سال 2020دست به انتشار لیستی برای برترین بازیکنان تاریخ زد.در این لیست پله در جایگاه اول قرار دارد .و مارادونا و مسی در جایگاه های بعدی قرار دارند . کریستیانو رونالدو از نظر این سایت در رتبه 4برترین های تاریخ قرار دارد.

10- سایت ورزشی sportmob:
این سایت ورزشی در سال 2020دست به انتخاب برترین های تاریخ در فوتبال زد .از نظر این سایت ورزشی لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است و پله و مارادونا در جایگاه های بعدی قرار دارند .در این رتبه بندی کریستیانو رونالدو در جایگاه 4قرار گرفت است . البته این سایت ورزشی لیستی از بهترین های 25سال اخیر نیز منتشر کرد که مطابق انتظار لیونل مسی در جایگاه اول قرار گرفت . کریستیانو رونالدو و زیدان در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

# بدون - توهین

مرسی رفقا
امکان ارسال نظر در روزهای سه شنبه , چهارشنبه , پنجشنبه و جمعه هر هفته وجود دارد .


برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مرتب سازی بر اساس: جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین پربحث ترین
ÊMP®Ø®ĘŁĀǴËÑDÅ®Ÿ
ÊMP®Ø®ĘŁĀǴËÑDÅ®Ÿ (جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
جواتی
جواتی (جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
الهه
الهه (جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
عارف10
عارف10 (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۲ ۰
به شخصه رونالدو رو جز ۵ تای برتر تاریخ نمیبینم
پارسا مسی بارسا
پارسا مسی بارسا (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
نیلوفر
نیلوفر (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
نیلوفر
نیلوفر (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
 JLINGZ
JLINGZ (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
بوفالو
بوفالو (پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
یعنی از 10 تا سایت 9 تاش مسی رو بهتر از پنالدو می دونن!!!
ولی اینا همه شون دروغ میگن فقط کریس فنا راست میگن و خواهر کریس!!!
#مجبوبترین
بیشتر...