داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۱ رئال سوسیداد
پایان : صعود بارسا به فینال سوپرجام !
اطلاعیه : از هرگونه بحث های سیاسی، قومی و مذهبی خودداری نمایید.
2

چگونگی فرمت جدید UCL + نتایج قرعه کشی نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا

چگونگی فرمت جدید UCL + نتایج قرعه کشی نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا
زمان ارسال : جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |   تعداد بازدید : 122
با توجه به اینکه شکل برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا بین سال 2021 تا 2024 با همان فرمت قبلی برنامه ریزی شده، مسئولان یوفا در تلاش هستند که بعد از آن این رقابت‌ها را با روشی جدید برگزار کنند. پروژه اصلاحات لیگ قهرمانان که از فصل 25-2024 به اجرا در می آید، افزایش تعداد تیم ها از 32 به 36 را شامل می شود. از طرف دیگر قرار است بازی ها با افزایش تیم ها در 6 گروه 6 تیمی برگزار شود.

به گفته روزنامه تایمز این تغییر دارای تاییدیه ECA است؛ اتحادیه ای که باشگاه‌های های اصلی اروپا در آن عضو هستند که در بیشترین رقابت های قاره ای بازی های بیشتری انجام می دهند. نکته جالب دیگر اینکه در صورت تصویب تغییرات دو تیمی که به مسابقه فینال رقابت‌ها خواهد رسید در مجموع 17 بازی انجام می دهند. گزینه دیگر در این تغییرات به شکل گیری مرحله گروهی دوم مربوط می شود. این بدان معناست که مانند فرمت کنونی بازی ها دیگر یک مرحله گروهی نخواهد داشت و تیم ها باید در یک دور گروهی دیگر به میدان بروند. اما فرضیه ای که یوفا آن را ترجیح می دهد این است که از هر گروه شش تیمی، دو تیم به مرحله بعد صعود کند و چهار تیم برتر سوم نیز به این امکان دست پیدا کنند. این تغییر قانون تفاوت هایی را در لیگ های داخلی نیز ایجاد خواهد کرد و به عنوان مثال لالیگا، سری آ یا لیگ برتر انگلیس باید از 20 به 18 تیم کاهش پیدا کنند. همچنین برای مرحله یک هشتم نهایی قرعه کشی انجام نمی‌شود و تیم های 17 تا 24 ام نیز راهی لیگ اروپا خواهند شد.
********************************************************************************
لیگ ملت های اروپا مسابقات فوتبالی است که هر دو سال یکبار بار توسط یوفا برگزار می‌گردد. اولین دوره لیگ ملت‌های اروپا از سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز و تا ژوئن ۲۰۱۹ ادامه داشت. در واقع این مسابقات به نوعی جایگزین بازی‌های دوستانه شده که البته رنگ و بوی رسمی دارد.

چندی پیش مسابقات مرحله گروهی دور جدید لیگ ملت های اروپا به پایان رسید و نهایتاً تیم های صعود کننده به مرحله بعد مشخص شدند؛ بعد از انجام بازی های گروهی چهار تیم بلژیک، فرانسه ایتالیا و اسپانیا به دور نهایی مسابقات صعود کردند تا بعد از انجام بازی های نیمه نهایی و فینال قهرمان این دوره از رقابت‌ها مشخص شود.

در همین ارتباط لحظاتی پیش قرعه‌کشی مرحله نهایی لیگ ملت های اروپا به شکل رسمی انجام شد و چهار تیم حاضر در این دور حریفان خود را شناختند.

ایتالیا - اسپانیا؛ ۱۴ مهر، میلان (سن سیرو)

بلژیک - فرانسه؛ ۱۵ مهر (تورین)

فینال: ۱۸ مهر، میلان
امکان ارسال نظر در روزهای سه شنبه , چهارشنبه , پنجشنبه و جمعه هر هفته وجود دارد .


برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ان جی
ان جی (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
متین
متین (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
ممنون از همه دوستان
@آرین بارسایی
عذر میخوام
الهه
الهه (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
محمدرضا
محمدرضا (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
شاهزاده نیوکمپ
شاهزاده نیوکمپ (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
پارسا مسی بارسا
پارسا مسی بارسا (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
   ƙιɳɠ ϝαɳ
ƙιɳɠ ϝαɳ (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
  ⚡ᶠaᖇнᵃᗰ⚡
⚡ᶠaᖇнᵃᗰ⚡ (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
آرین بارسایی
آرین بارسایی (جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹)
۰ ۰
اخبار یکم قدیمی بود و البته از سایت ....
به هر حال