داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

گزارش بازی بارسلونا ۵ -۰ سلتاویگو؛ کاشت ۱۱ گل در نیوکمپ برای ۱۱ پاریسی !

لیونل مسی - Lionel Messi
ما در شبکه های اجتماعی :
لیونل مسی
کد خبر : 63342  |   زمان ارسال : یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
از هفته 26 لالیگا با گزارش زنده بازی بارسلونا و سلتاویگو همراه ما باشید.

اختصاصی بارسانیوز - از هفته 26 لالیگا 2016/17 بارسلونا در نیوکمپ میزبان سلتاویگو بود که با 5 گل به برتری دست یافت تا در دو بازی اخیر خود در نیوکمپ 11 گل را به ثمر رسانده باشد تا از 11 مرد پاریسی استقبال نماید.

 

بارسانیوزی حاضر در نیوکمپ (با تشکر ویژه از این همراهی دلگرم کننده)

 

ترکیب بارسلونا

 

Ter Stegen 3. Piqué 4. Rakitic 5. Sergio 9. Suárez 10. Messi 11. Neymar 12. Rafinha 18. Alba 20. Sergi Roberto 23. Umtiti

 

نیمکت: Cillessen, Denis Suárez, Arda, Iniesta, Mascherano, Paco Alcácer, Digne

 

 

در تیم بارسلونا تنها مصدوم در کنار الیکس یودال، جرمی متیو است.

 

اینیستا برای این بازی نیز روی نیمکت حضور خواهد داشت تا انریکه نشان دهد که روی او برای بازی با پاریس سن ژرمن حساب ویژه ای باز کرده است.

 

 

تیم سلتاویگو

Team to play Barcelona: Sergio, Hugo Mallo, Sergi Gomez, Cabral, Roncaglia, Jonny, Radoja, Wass, Iago Aspas, Bongonda, Guidetti

Subs: Ivan Villar, Marcelo Diaz, Sisto, Beauvue, Jozabed, Planas, Rossi

 

انریکه و شاگردانش هم اکنون برای انتهای زیبا جنگ تازهای را آغاز خواهند کرد تصمیمی که انریکه علت آن را اینگونه اعلام کرد.

رابطه ام با رختکن خوب است و هم اکنون حتی بهتر از گذشته شده پس دلیلش این نیست. هیچ چیزی در چند روز اخیر تغییر نکرده است که بخواهد دلیل تصمیم من باشد. کار در بارسلونا بسیار دشوار است و شما در تمامی لحظات زندگی خود تصمیماتی می گیرید که نیاز به اتخاذ این تصمیمات است. برای من قطع این همکاری خیلی سخت است ولی زمانش فرا رسیده چون برخی از مربیان می توانند برای سال ها در شغل خود باقی بمانند و از آن لذت ببرند ولی این مورد برای من صدق نمی کند.

 

نکات ویژه آماری

 

سه بازی گذشته بارسلونا و سلتاویگو با دربر داشتن 19 گل نشان می دهد که چرا باید انتظار دیداری پرگل در بازی دو تیم را داشت.

 

بارسلونا در 4 دیدار از 6 بازی اخیر لالیگایی خود در نیوکمپ گل دریافت کرده است در حالی که سلتا در 5 بازی از 6 دیدار خارج از خانه اخیر خود گل زده است.

 

بارسلونا در 18 بازی اخیر لالیگایی خود شکست نخورده است که حاصل آن 13 پیروزی بوده است و بهترین عملکرد فصل جاری لالیگاست.

 

سلتاویگو در مقابل بارسلونای لوئیز انریکه بیش از هر تیم دیگری با کسب 3 برد، پیروز شده است. (در کلیه رقابت ها)

 

لئو در 36 بازی کلیه رقابت های فصل جاری 36 گل زده است.

 

تراتشگن با دریافت 8 گل از سلتاویگو در لالیگا، بیشتر از هر تیم دیگری گل دریافت کرده است

 

 

رئال مادرید با برتری 4-1 مقابل ایبار با 2 امتیاز بیشتر و با 59 امتیاز به صدر جدول رفت.

 

داور: گیل مانزانویی که با کیسه های رئال دیده شد ! 

 

 

نیمه اول

 

بارسلونا بازی را بهتر از سلتا آغاز کرده. نیمار با یک سانتر موقعیتی را ایجاد کرد ولی با حضور راکیتیچ موقعیت از دست رفت. باید دید که شاگردان انریکه چگونه به اعلام برکناری انریکه واکنش نشان خواهند داد.

 

 

سلتاویگو از دقیقه 5 به بعد در حال پاس کاری است و مالکیت توپ را دراختیار دارد.

 

بونوگوندا از سلتا تلاش می کند که از جناح چپ و از سمت روبرتو نفوذ کند. به نظر می رسد که سرعت این بازیکن مزیتی برای سلتا در مقابل روبرتو باشد. در ادامه گوئیدتی تلاش 

 

در ادامه روی حرکت نیمار کرنری به دست آمد که پاس کوتاه او به مسی و نفوذ زیبای لئو درنهایت توسط مدافعان دفع شد.

 

موقعیت خطرناک برای بارسلونا – در دقیقه 15 روی همکاری مسی و نیمار، نیمار در موقعیتی عالی با ضربه چیپ خود خطرساز شد که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

مسی در دقیقه 17 از ناحیه کشاله ران پس از ضربه سرجی گومز احساس درد کرد ولی جدی نبود و مجددا به بازی ادامه می دهد.

 

بارسا در ادامه کرنری به دست اورد که توسط رونکاگلیا دفع شد.

 

 

دبل تیر بارسلونا – سوارز با از پیش رو برداشتن مدافع حریف در موقعیتی تک به تک توپ را به تیر دروازه زد. توپ برگشتی را نیز مسی به تیر زد.

 

کارت زرد برای بوسکتس –بوسکتس در دقیقه 20 با خطا بر روی بوگوندا کارت زرد گرفت.

 

 

پنالتی اعلام نشد ! - روی سرنگون شدن نیمار توسط کابرال ، گیل مانزانو اعتقادی به پنالتی نداشت.

 

گلللللللللل، مسی 24

لئو با حرکتی فوق العاده با از پیش رو برداشتن بازیکنان از میانه زمین و حرکت به پشت محوطه جریمه سلتا، ضربه زمینی پشت محوطه جریمه خود را از درون قوس زد و توپ به زیبایی به گل تبدیل شد. این نمایش مختص مسی بود.

 

 

 

روی همکاری دیدنی بازیکنان بارسلونا پشت محوطه جریمه، ضربه مسی از پشت محوطه پس از برخورد به بازیکن سلتا راهی کرنر شد. بارسلونا بازی قدرتمندانه ای ارائه کرده و امیدوار به بازی برگشت مقابل پاریس سن ژرمن خواهد بود.

 

موقعیت خطرناک توسط رافینیا – رافی با نفوذ از جناح راست به زیبایی مدافع حریف را درون محوطه محو کرد ولی ضربه آرام و زمینی پای راست او به ارحتی در اختیار دروازبان حریف قرار گرفت.

 

در دقیقه 36 ضربه آزاد مسی از بالای دروازه با اختلاف به بیرون رفت.

 

سلتاویگو دست به پرس زده و بازی به همین دلیل هم اکنون برای دقایقی متعادل دنبال می شود.

 

دو کارت زرد برای سلتا – در دقیقه 37 و 38، کابرال و رادوخا کارت زرد گرفتند.

 

گللللللللل، نیمار 39

در دقیقه 39 روی روی پاس در عمق زمینی مسی برای نیمار، نیمار از پشت محوطه شش قدم در موقعیتی تک به تک بدون معطلی ضربه چیپ زد و در حالی که دروازبان ایستاده بود چیپ خورد.

 

نیمه دوم

 

کارت زرد برای سرجی گومز از سلتاویگو – او در دقیقه 48 با سرنگون کردننیمار کارت زرد گرفت.

 

موقعیت خطرناک برای بارسلونا – روی نفوذ سرجی از کناره های میانه زمین به درون محوطه روی دخالت مدافع سلتا و جلو آمدن دروازبان در موقعیتی تک به تک در نهایت راهی کرنر شد.

 

 

در ادامه پیکه و نیمار با بی دفتی موقعیت های خوبی رااز دست دادند.

 

تعویض برای سلتاویگو – در دقیقه 52 سیستو به جای بونگوندا وارد زمین شد.

 

گللللللللل، راکیتیچ  58

روی نفوذ نیمار به درون محوطه و پاس به بیرون کوتاه برای مسی، مسی توپ را برای رافینیا بین نقطه پنالتی و خط شش قدم فرستاد که اثرگذاری رافینیا روی توپ باعث شد تا راکیتیچ در موقعیتی تک به تک توپ را از بین پای دروازبان به گل تبدیل کند.

 

 

ماسکرانو به جای بوسکتس – دقیقه 60 این تعویض سیستم بارسلونا را سه دفاعه کرد.

 

گللللللل، اومتیتی 60

روی پاس در عمق زیبای آلبا به مسی در عرض محوطه جریمه، پاس رو به جلوی زمینی لئو را اومتیتی با اثر گذاری به راحتی به گل تبدیل کرد.

 

گللللللللل، مسی 63

روی دفع اشتباه هافبک سلتا، توپ به جناح راست رفت تا مسی روی یک نفوذ و ضربه دقیق زمینی، توپ را به گل تبدیل کند.

 

موقعیت خطرناک برای سلتاویگو – روی نفوذ ایاگو آسپاس، پاس در عرض او پشت محوطه جریمه با بی دقتی واس از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

ورود اینیستا به جای روبرتو – دقیقه 66

 

ورود دنیس به جای نیمار - 69

 

بازی بسیار آرام دنبال می شود. باتوجه به بازی حساس دور برگشت با پی اس جی، این رویکرد بارسلونا کاملا منطقی است.

 

موقعیت خطرناک توسط سوارز – لوئیس روی دریافت یک پاس در عمق در زاویه ای بسته با دروازبان حریف تک به تک شد ولی موفق به گلزنی نشد.

 

همکاری فوق العاده مسی و بازیکنان بارسلونا. سلتا محو شد.

 

موقعیت خطرناک برای بارسلونا – روی یک و دوی دیدنی مسی و سوارز درون محوطه جریمه، ارسال لئو از روی خط کرنر از درون محوطه ضربه سر دنیس را درپی داشت که دروازبان مهار کرد.

 

3 دقیقه وقت اضافه اعلام شد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
سعید تی ان تی
سعید تی ان تی (شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵)
۹ ۰
هیچی برام مهم نیست فقط سه امتیاز بازی رو میخوام الان شرایط خاصی هستش این بازی سرنوشت سازی هست تو لالیگا زعد از این هم با پاریس لعنتی بازی داریم این هفته هفته سرنوشت سازی هست برا بارسا با پیروزی بر این تیم ها انتظار سه گانه رو داشته باشید ولی با شکست از از این تیم ها انتظار تک جام رو داشته باشید
پوریا
پوریا (یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵)
۳ ۲
اگه بارسلونا از این به بعد همینجوری بازی کنه...
دوست دارم انریکه 100 سال تو بارسا بمونه! خخخ
هومن.توریکو
هومن.توریکو (یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵)
۹ ۰
2 گل عالی مسی و نیمار ... مرسی
لیونل اندرس مسی
لیونل اندرس مسی (یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵)
۶ ۰
اتیش بازی بارسایی ها قبل بازی با پاریس انشالله پاریس رو هم له میکنیم فقط یه چیز این راکیتیچ چرا تا الان نیمکت نشین شده بود بازگشت نیمار به گل زنی و حیف شد سوارز گل نزد مسی همه کار کرد حتی میتونست هتریک کنه ولی پاس داد اینه فرق کینگ با پنالدو تبریک به همه بارسایی ها به امید له کردن پاریس انشالله
فدریکو گارسیا لورکا
فدریکو گارسیا لورکا (یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵)
۷ ۰
بعد از مدت ها شاهد بارسلونای واقعی بودیم
(یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵)
۴ ۶
تیمایی مثل بارسا و ریال جدای بار فنی و تاکتیکی که مربی به تیم دیکته میکنه به جو و شرایط بازی خیلی وابستن این مورد واس بارسا بیشتره چون بارسا دارای ظرافت های خاصی تو شکل بازیشه که نیاز به تمرکز بالا و اعتماد به نفس داره وگه نه اگه این دو تا فاکتور از بارسا گرفته بشه یه چیزی مثل یک ماه کابوس وار فصل قبل سراغش میاد..تو بارسا باید همیشه به اولین کسی که فشار و پرس روش نیست و البته در متن بازی هست باید پاس داد و اساسا حرکات فردی خصوصا نیمار با شیوه بازی بارسا گاها همخوانی نداره چرا که ریتم تیمی رو بهم میزنه و مکث تو بازی ایجاد میشه بازی نمایشی با ریسک بالا که امکان از دست دادن توپ رو افزایش میده این حالات درسته با شیوه بازی بارسا تضاد داره اما گاها لازمه چون تاثیر زیادی تو تغییر شرایط بازی داره مثلا نیمار یک استارت سریع با چندتا دریبل و البته با چاشنی بازی نمایشی از خودش نشون بده یه جورایی به تیم خصوصا وقتی تو حالت سکون یا یکنواختی هستش ریتم میده یعنی تیم رو تهییج میکنه تمرکز و اعتماد به نفس تیمی رو بالا میبره..واس همین خود من سال اول نیمار به شدت هم از خریدش هم از نوع بازیش خوشم نمیومد اما خصوصا بعد اومدن انریکه کم کم به این نتیجه رسیدم که بعضی حرکات نیمار گاها لازمه...کلا بارسا ظرافت خاصی تو گردش توپ تو یک سوم زمین حریف جاییکه منطقه MSN هستش از خودش بروز میده این ظرافت خاص نیاز به روحیه تیمی بالا تمرکز و اعتماد به نفس کافیه که تو صدم ثانیه تیم حریف رو با یه حرکت تیمی برق اسا از کار میندازه چیزی که نیمه دوم با افزایش روحیه تیمی بالا رفت...جدای بحث فنی بازی که اتفاقا تیم بیشتر از همیشه مثل بارسا بازی کرد با مالکیت توپ و پرس شدید در حین از دست دادن توپ که البته تو این پازل جای آلوز یا ویدال خالیه و دقیقا سرخی روبرتو با بازی ضعیفش پازل ناهمخون ترکیب بارسا بود اما چیزی که بیشتر همیشه تیم رو به خلق حماسه در برابر پاری سن ژرمن تو کمپ نو امیدوار میکنه این شرایط جوی تیم بود این تمرکز و اعتماد به نفس بالا و روحیه شاداب، چیزی که در کنار فضای وحشتناک کمپ نو تو بازی 4شنبه میتونه بارسا رو به بازگشتی تاریخی امیدوار کنه..تو جریان باخت در مجموع 7بر صفر مقابل بایرن بارسا زمان کمی برای تزریق و تجدید روحیه داشت که مصدومیت مسی هم مزید بر علت شد یا باخت 4 صفر مقابل بیلبائو تو سوپرکائ سال قبل هم فاصله بین دو بازی خیلی کم بود اما چیزی که قرعه شانس بارسا بود فاصله 21 روزه بین بازی رفت و برگشت هستش چون شکست 4برصفر بازی رفت انقده سنگین هست که زمان زیادی برای التیام بخاد اما اگه بارسا نتونست بایرن یا بیلبایو رو تو بازی برگشت به زحمت بندازه عامل اصلیش زمان کم برای تجدید روحیه بود چیزی که برای بازی برگشت با پاریسی ها به اندازه کافی هست..درسته در حال حاضر تیم حذف شده UCL هستیم اما بازگشت روحیه تیم سلاح اصلی بارسا برای روز 4شنبه است این تنها امید بارسا است....