داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

9

عدم بررسی پرونده فشار رئال مادرید به داوران الکلاسیکو

عدم بررسی پرونده فشار رئال مادرید به داوران الکلاسیکو
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 47192  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴  |   نویسنده : ایمان  |  

اختصاصی / تحقیقات در مورد پرونده ی فشار بر داوران الکلاسیکو از سوی رئال مادرید دیگر بررسی نمیشود . در ماه اکتبر سال گذشته ی میلادی یک وکیل به نام خاسینتو ویسنته ادعا کرد که یکی از کمک داوران الکلاسیکو به او اطلاعاتی در مورد فشار باشگاه رئال مادرید مبنی بر قضاوت به سود این باشگاه در اختیار وی قرار داده است .

 

حال گزارش هایی منتشر شده است که تحقیقات در مورد این پرونده که توسط دفتر مبارزه با فساد در حال بررسی بود متوقف شده است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
رضا
رضا (سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴)
۱۴ ۴
اگه متوقف نميشد جاي تعجب داشت! ذغال اگه اين موارد نباشه كه سر از دسته دوم سوم لاليگا در مياره!
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...