داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ اتلتیکو مادرید
پایان : تساوی به سود رئال !
1

گزارش تمرین امروز پی اس جی؛ وضعیت مصدومان

بازیکنان پاریس سن ژرمن
ما در شبکه های اجتماعی :
بازیکنان در تمرین پاریس سن ژرمن
کد خبر : 63399  |   زمان ارسال : یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
پاریسی ها نیز پس از برتری در لیگ فرانسه، روی سفر به نیوکمپ متمرکز شده اند.

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش وب سایت رسمی باشگاه پاریس سن ژرمن فرانسه، شاگردان اونای امری از امروز تمرینات خود را در کمپ تمرینی اوریدو استارت زدند تا برای دیدار دشوار چهارشنبه شب در نیوکمپ آماده شوند.

 

از این رو در جلسه تمرینی امروز بازیکنانی چون دراکسلر، مئونیر، مارکینیوش، ماکسول، کریستوفر انکونکو، بن عرفا، جووانی و دروازبان آلفونسه آرئولا در کنار سایرین زیر نظر امری به تمرین پرداختند تا تاکتیک های خود را برای بازی برگشت مقابل بارسلونا مرور نمایند.

 

 

اما در جلسه تمرینی امروز، تیاگو موتا، رابیوت و آنخل دی ماریا به صورت جداگانه با مربیان بدنساز تمرین کردند تا در کنار ادینسون کاوانی بهبودی خود را برای سفر به بارسلون بازیابند. گفته می شود رابیوت تا فردا چراغ سبز را دریافت خواهد کرد و در غیر اینصورت در بازی برگشت حاضر نخواهد بود بازیکنی که در پارک دوپرنس به خوبی مسی را مهار کرد تا بارسلونا را از کار بیاندازد.

 

علی رغم اینکه پاریسی ها با برتری 4-0 در پارک دوپرنس گام بزرگی برای صعود به یک چهارم نهایی برداشتند ولی با این حال دراکسلر معتقد است که باید تمرکز خود را حفظ کنند:

حتی اگر چند بازی از بازی رفت ما با بارسلونا گذشته باشد، اتفاقات بازی رفت باید در ذهن ما برای بازی برگشت باقی بماند.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مسی
مسی (دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵)
۳ ۰
بارسا سرمربی خوبی ندارد من که اصلا به انریکه اعتقادی ندارم باید سمپاعولی چون سرمربی تاکتیه وهم تیمش هم خوب حمله میکنه وهم خوب دفاع میکنه
جدیدترین ها
مشاهده موارد بیشتر...