داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

والنسیا ۲ ۰ بارسلونا
اولین شکست کیکه ستین !
1

عکس / تمام پیراهن های پیکه در خانه اش !

عکس / تمام پیراهن های پیکه در خانه اش !
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 49632  |   زمان ارسال : شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵  |   نویسنده : ایمان  |  

اختصاصی / جرارد پیکه ضمن انتشار یک ویدئو در فیسبوک خود تمام پیراهن های بازیکنان تیم های رقیب را که در خانه نگه داری میکند نمایش داد .

 

جرارد پیکه در این ویدئو درهای خانه ی خود را به روی هواداران باز کرد و نشان داد در طول سال های فوتبالش مجموعه ای بزرگ از پیراهن رقیبان را جمع آوری کرده و از آنها نگه داری میکند .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کینگ مسی
کینگ مسی (شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵)
۶ ۰
اوه گاد....! : )
تیاگو مسی
تیاگو مسی (دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵)
۱ ۰
وااااااو...
جدیدترین ها
آرتتا خطاب به بارسا : من ۱۰۰ درصد اوبامیانگ را میخواهم ! فعالیت بعدی بارسا در بازار نقل و انتقالات ممکن است بازهم فروش یک بازیکن باشد ! در فاصله ۷۲ ساعت تا پایان نقل و انتقالات زمستانی : نگاهی به آخرین گزینه های بارسا برای جانشینی سوارز بعد از قطع مذاکرات بارسا و والنسیا تیم آرسنال قیمت اوبامیانگ را تعیین کرد ! در مذاکرات بارسا و والنسیا چه گذشت ؟ : یونایتد بلای جان بارسا شد ! اقدام جالب ستین در تمرینات یک شنبه : او اشتباهات بازیکنان را با یک روش خاص به آن ها نشان داد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا ( بخش دوم ) : سوارز بخواهد تمدید میکنیم / پروژه نوکمپ جدید بزودی شروع خواهد شد ! مصاحبه مهم بارتومئو درباره آینده بارسا : درباره نیمار فعلا تصمیمی نگرفته ایم / قرارداد مسی باید تمدید شود ! انتقال آبل رویز به اسپورتینگ امروز نهایی میشود جنب و جوش برای رودریگو مورنو ( عکس ) ویژه نقل و انتقالات : نام های زیاد برای پُست مهاجم , شرایط باشگاه و مذاکرات دشوار ! رودریگو نه ( عکس )
مشاهده موارد بیشتر...