داغ ترین ها : نقل و انتقالات بارسلونا , لواندوفسکی بارسلونا , تمدید دمبله , دی یونگ منچستریونایتد , رافینیا بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ رایو وایکانو
پایان : تساوی در اولین بازی !
3

دلیل مخالفت بارسلونا با دیدار تیم ملی کاتالونیا مقابل آرژانتین در نو کمپ

دلیل مخالفت بارسلونا با دیدار تیم ملی کاتالونیا مقابل آرژانتین در نو کمپ
ما در شبکه های اجتماعی :
کاتالونیا
کد خبر : 76281  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : محمد علی الله ربی  |  
آیا بازی کاتالونیا و آرژانتین در نو کمپ برگزار می شود ؟

اختصاصی بارسانیوز - به گزارش مارکا، در این تابستان خبری از جشن استقلال نخواهد بود. مراسمی که هر ساله به یک مناسبت برگزار می‌شد، امسال با مخالفت بارسلونا با قبول میزبانی دیدار دوستانه تیم ملی کاتالونیا با تیم ملی آرژانتین، برگزاری‌اش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. آرژانتین قبل از سفر به روسیه اردوی آماده سازی اروپایی‌اش را در بارسلونا بر پا خواهد کرد و مایل است تا دیدار دوستانه‌ای با کاتالان‌ها داشته باشد. اما در این بین مشکلی وجود دارد.

 

ظاهرا تاریخ برگزاری این بازی که البته هنوز رسمی هم نشده، برای روز 4 ژوئن تنظیم شده و این در حالی است که نیوکمپ در این روز، کارهای مربوط به آماده سازی و تعمیراتش را آغاز کرده است. تعمیراتی که هر ساله انجام می‌شود و البته امسال به دلیل در پیش بودن پروژه بازسازی ورزشگاه، با شدت و حجم بزرگتری انجام خواهد شد. به همین دلیل هم بارسا با میزبانی این بازی مخالفت کرده است.

 

به جز نیوکمپ، ورزشگاه‌های دیگری هم هست که بتوان بازی را در آن برگزار کرد اما فدراسیون فوتبال کاتالونیا می‌خواهد این بازی در نیوکمپ که ظرفیت بسیار بیشتری دارد برگزار شود.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
عارف10
عارف10 (پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶)
۱۸ ۱
باید بزاریم برگزار بشه تا به کاتالانا بر نخوره امسال شدیدا افت تماشاچی داشتیم
امیرحسین
امیرحسین (پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶)
۹ ۲
باید این بازی تو نیوکمپ برگذار بشه چون بارسلونا بدون کاتالونیا مفهومی نداره بازسازی رو بذارن یه روز دیرتر این بارتومئوام تمام آرمانای بارسلونا رو داره فدای تبلیغات و درآمدزایی می کنه بارسا رو تبدیل کرده به رئال مسخرشو در آوورده بخاطر همین امسال کمترین میزان استقبال تماشاچی رو داشتیم