داغ ترین ها : بارسلونا و ویکتوریا پلزن , بارسلونا و بایرن مونیخ , بارسلونا و اینترمیلان , لیگ قهرمانان اروپا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۳ ۰ الچه
پایان : باز هم لواندوفسکی !
0

برگرد لئو، پیش از آنکه دیگر خیلی دیر شده باشد

برگرد لئو، پیش از آنکه دیگر خیلی دیر شده باشد
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 53618  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

مسی اینگونه همراه با دو فرزندش در هتل آتلانتینس منطقه ناسائوی باهاماس دیده شده است. لئو می داند که نمی تواند به هیچ طریقی خود را از در هیچ منطقه ای پنهان کند اما حداقل اینگونه قصد دارد روزهایش را در بی خبری کامل پشت سر بگذارد. او البته تا به امروز که نتوانسته در این امر توفیقی پیدا کند و تقریبا ریز به ریز فعالیت های روزانه او را می توان در شبکه های اجتماعی مشاهده کرد.

 

بله، یک هفته پس از اعلام خداحافظی او از فوتبال ملی، هر حرکت و هر سیگنال او به طرق مختلف تعبیر شده است. در واقع در آخرین ساعات روز گذشته این خبر همه جا پخش شد که مسی تصمیم خود برای وداع با فوتبال ملی را تغییر داده و زودتر از آنچه پیش بینی می شد به تیم ملی(آرژانتین) باز خواهد گشت و کمی بعد از قول اطرافیان او عنوان شد که این ها همه گمانه زنی هستند و اینکه لئو فعلا تنها به گذراندن تعطیلات در کنار خانواده اش فکر می کند اما این یک واقعیت است که مسی باید در مورد تصمیم نهایی خود تعجیل به خرج دهد و او این را خوب می داند؛ چرا که تقویم پیش روی تیم ملی آرژانتین( در راه جام جهانی روسیه) تا پایان سال 2016، سخت، دشوار و قابل تامل است.

اگر آنطور که خیلی ها فکر می کنند، مسی تصمیم بگیرد که تمام مدت باقیمانده تا پایان سال 2016 را صرف تفکر و تعمق در مورد خداحافظی از تیم ملی کند، بازهم کسی به او خرده نخواهد گرفت اما واضح است که این تاخیر می تواند عواقبی منفی نیز در پی داشته باشد.

آرژانتین 6 بازی تعیین کننده در راه جام جهانی روسیه تا پایان 2016 پیش رو دارد. دیدار با اروگوئه، پاراگوئه، برزیل و کلمبیا از جمله سخت ترین این بازی ها هستند. به این هم توجه داشته باشید که در این دوره شاهد پیچیده ترین و نزدیک ترین مرحله مقدماتی جام جهانی در تاریخ آمریکای جنوبی هستیم و فاصله تیم ها در جدول بسیار اندک است که همین مساله اوضاع را برای آرژانتین در صورت غیبت مسی دشوارتر از همیشه می کند.

 

آرژانتین در 4 بازی ابتدایی خود در دور مقدماتی جام جهانی روسیه، مسی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و حاصل کار این تیم یک برد، دو شکست و یک تساوی بود اما با بازگشت مسی، آلبی سلسته موفق به پیروزی بر شیلی و بولیوی شد و این نشان می دهد که آرژانتین بدون مسی برای کسب سه امتیازها تا چه اندازه مشکل دارد.

آرژانتینی ها و خود مسی به خوبی می دانند که روند سه یا چهار بازی بدون پیروزی می تواند چه عواقبی در چنین جدول سخت و فشرده ای در پی داشته باشد و حتی ممکن است باعث عدم راهیابی آرژانتین به جام جهانی و بروز یک فاجعه شود.

 

شکی بر این نیست که در ذهن مسی حتی با وجود خداحافظی، حضور در جام جهانی 2018 وجود دارد و یک 2016 بدون حضور در بازی های ملی می تواند برای آرژانتین بهای سنگینی در پی داشته باشد.

در سوی مقابل لئو می تواند تنها از حضور در دو بازی بعدی آرژانتین در ماه سپتامبر صرفنطر کرده و ماه اکتبر به تیم ملی بازگردد. آرژانتین به مسی پیش از اینکه بحرانی به وقوع بپیوندد نیازمند است؛ پیش از آنکه دیگر خیلی دیر شده باشد .

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
دختری با قلبی آبی اناری
دختری با قلبی آبی اناری (سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵)
۱۱ ۰
خب خداروشکر یا متاسفانه تاتا رفت
حالا چی میشه؟
ارژانتین بی صاحبه یجورایی....
خدایا برس ب دادش
(سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵)
۶ ۰
امیدوارم ی سر مربی خوب بیاد
امیدوارم آرژانتین بازی های مقدماتی رو ببره و بره جام جهانی
و امیدوارم تو مقدماتی مسی نباشه
ولی از ی طرف ریسک بزرگیه اگه ارژانتین نتونه بره ج ج فاجعه است واقعا .....
ســـــارامســ10ــــی
ســـــارامســ10ــــی (سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵)
۵ ۱
ایشالله به همه آرزوهات برسی ! : )