داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۱ ۰ رئال سوسیداد
برد خفیف بارسلونا با تک گل لیونل مسی !
اطلاعیه : از هرگونه بحث های سیاسی، قومی و مذهبی خودداری نمایید.
0

الکس مورگان رونالدو را راحت نمی گذارد!!!!

الکس مورگان رونالدو را راحت نمی گذارد!!!!
زمان ارسال : چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸  |   تعداد بازدید : 94   |  منبع
حدود یک ماه پیش بود که دادستانی لاس وگاس رسماً پرونده تجاوز جنسی رونالدو به یک زن آمریکایی را مختومه و فوق ستاره پرتغالی را بی گناه اعلام کرد. اتهامات وارد شده به رونالدو اثبات نشد تا محکومیتی برای او درنظر گرفته نشود.

بعد از اعلام حکم دادستانی لاس وگاس، الکس مورگان ستاره 30 ساله تیم ملی فوتبال زنان آمریکا، یادداشتی از وبسایت Vice را در مورد رونالدو به اشتراک گذاشت. عنوان این یادداشت "رونالدو، نماد فساد در ورزش" است. در این یادداشت به انتقاد از رونالدو پرداخته شده و رفتار او به عنوان یک انسان در خارج از زمین فوتبال به چالش کشیده شده است. همچنین در آن به بخشی از صحبت های کاترین مایورگا، زنی که مدعی است مورد تجاوز رونالدو قرار گرفته، اشاره شده است. الکس مورگان با به اشتراک گذاشتن این یادداشت، به نوعی اعتراض خود نسبت به تبرئه شدن رونالدو از اتهام تجاوز جنسی در لاس وگاس را بیان کرد. در توئیت الکس مورگان آمده:

به اين ميگن روزنامه نگارى خوب.

الکس مورگان - کریستیانو رونالدو - پرونده تجاوز رونالدو
توئیت یک ماه پیش الکس مورگان در خصوص پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو

حالا بعد از گذشت یک ماه، الکس مورگان، قهرمان جام جهانی 2019 فرانسه، در مصاحبه با گرانت وال از SI، بر موضع اش در مورد کریستیانو رونالدو تاکید کرده است. مورگان و رونالدو قرار است به عنوان نامزدهای بهترین بازیکن سال فیفا در بخش مردان و زنان، روز 23 سپتامبر در میلان باهم روبرو شوند که گویا ستاره آمریکایی تمایلی برای تغییر نظر قبلی اش در خصوص فوق ستاره یوونتوس ندارد، ولی تفاوتی هم بین برخوردش با CR7 و سایرین در مراسم های بهترین های فیفا، وجود نخواهد داشت:

فکر نمی کنم برخوردم با او متفاوت با سایرین باشد. به نظرم امروزه زنان بیشتر حرف هایشان را می زنند و حمایت از آنها مهم است. خیلی از مردم الان صحبت شان در مورد درست و غلط است. وقتی به ماجرای رونالدو نگاه می کنیم، به نظرم شواهد بیشتر از آن است که قابل چشم پوشی باشد و فکر می کنم در نهایت پول عامل فراموشی بسیاری از ماجراها باشد. او از اتهامات مربوط، تبرئه شد و در نتیجه او می تواند و می بینید که بازی هایش را ادامه می دهد. اگر مشهورترین نباشد، یکی از مشهورترین فوتبالیست هایی است که این اتفاقات در موردش رخ داده است و در نتیجه توجهات بسیاری به خود جلب کرده است.

برای همین فکر کردم باید در این باره صحبت کنم. اعتقاد دارم باید از زنانی که واقعا آسیب پذیر و در شرایط ترسناک هستند، حمایت کرد، چون حامی چندانی ندارند. از اینکه این همه یادداشت در این باره خواندم، غافلگیر شدم و تصمیم گرفتم حرفم را بزنم. خیلی پیام های نفرت آمیز در این باره دریافت کردم و فکر می کنم طرفدارانش بوده اند. این واکنش ها به من ثابت کرد رساندن مفهوم به مردمی که می توانند در درک یک ماجرا، پر از نفرت باشند، چقدر می تواند سخت باشد. با این حال، از این به بعد هم به گفتن حقیقت در خصوص امور مهم، ادامه خواهم داد.
البته تمام این صحبت هایم به معنای این نیست که او از بهترین فوتبالیست های دنیا نیست، ولی این مساله ربطی به ماجرا ندارد. کاری که او در فوتبال و برای سرگرم کردن مردم در زمین می کند، ربطی به شخصیت و رفتارهای شخصی اش خارج از زمین ندارد.
الکس مورگان در خصوص پاک کردن توئیت اش هم توضیح داده است:

حدود یک هفته نگه اش داشته بودم، ولی آنقدر پیام های پر از نفرت دریافت کردم و حتی تلاش های بی فرجامی هم برای هکِ حساب های کاربری ام صورت گرفت که تصمیم گرفتم آن را پاک کنم.
امکان ارسال نظر در روزهای سه شنبه , چهارشنبه , پنجشنبه و جمعه هر هفته وجود دارد .


برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
خدای فوتبال
خدای فوتبال (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۰ ۰
رضا کاتالان(Hero)
رضا کاتالان(Hero) (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۱ ۰
اویس
اویس (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۰ ۰
00000
00000 (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۰ ۰
میراث
بارسایی10آتیشه (مهدی)
بارسایی10آتیشه (مهدی) (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۰ ۰
میراث بوسکتس
میراث بوسکتس (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۱ ۰
داداش مورگان برا من مث خواهر بزرگتره من فقط اخبار لیکیو دوس دارم
00000
00000 (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۰ ۰
میراث خوب اخبار زنان رو کار میکنی ها؟؟
معینFCBARCA
معینFCBARCA (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۰ ۰
گود پست
00000
00000 (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۰ ۰
بدون تعصب
بدون تعصب (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸)
۰ ۰
دمش گرم