داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ اتلتیکو مادرید
پایان : تساوی به سود رئال !
15

مورینیو به دنبال ایجاد مزاحمت برای بارسا است !

خوزه مورینیو - José Mourinho
ما در شبکه های اجتماعی :
خوزه مورینیو
کد خبر : 63798  |   زمان ارسال : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵  |   نویسنده : میثم جعفری  |  
باشگاه های زیادی به دنبال جذب جواهر ایتالیایی هستند .

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش های Mundo ، مورینیو به دنبال ایجاد مزاحمت است .

 

آینده مارکو وراتی از موضوعات داغ تابستان پیش رو است شکست تلخ در مقابل بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ باعث شده است که وراتی در مورد آینده اش دچار تردید شود نزدیکان وی اعلام کرده اند که وراتی به دنبال خروج از باشگاه است بعد از اینکه روزنامه اکیبپ فرانسه برای وراتی مشکل ساز شد و به این هافبک خوش نقش اتهام زده بود این بازیکن از این شرایط بسیار ناراحت است .

 

Marco Verratti, con Luis Suárez en el Barça-PSG

 

بارسلونا در این سال ها همیشه جزء مشتری های مارکو بوده است سران این باشگاه امیدوار هستند که در تابستان پیش رو به توجه به مسائلی که رخ داده است این هافبک را راهی نیوکمپ کنند وراتی در پست خود یکی از بهترین های جهان است البته بارسلونا تنها مشتری وی نیست این در حالی است که باشگاه های انگلیسی و ایتالیایی نیز خواهان وی هستند .

 

خوزه مورینیو سرمربی منچستر یونایتد میداند که وراتی تا حدودی به دنبال خروج از باشگاه پاریسی است از همین رو از مدیران باشگاه خواسته است تا وارد رقابت برای جذب وراتی بشوند گفتنی است که جذب مارکو وراتی از اولویت های اصلی بارسلونا در تابستان است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
جدیدترین ها
مشاهده موارد بیشتر...