داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۳ بنفیکا
پایان : کابوس در لیسبون !
9

جنگ ادامه دار اسکای علیه اسپورت؛ تکذیب آخرین گزارش !

فیلیپه کوتینیو - Philippe Coutinho
ما در شبکه های اجتماعی :
فیلیپه کوتینیو
کد خبر : 69057  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
درحالی موضوع فیلیپه کوتینیو توسط رسانه های اسپانیایی داغ شده که اسکای یکی پس از دیگری گزارشات موندو و اسپورت را تکذیب می کند.

اختصاصی بارسانیوز – در روزهای اخیر هرچقدر که اسپورت و موندو دیپورتیوو خبر از انتقال قریب الوقوع فیلیپه کوتینیو به بارسلونا دادند اما اسکای اسپورتس یکی پس از دیگری این گزارشات را تکذیب می کرد که دقایقی پیش خبر اسپورت توسط اسکای تکذیب شد.

 

در آخرین گزارش اسپورت درخصوص کوتینیو، اعلام شد که کوتینیو نگرش ضعیفی در تمرینات لیورپول داشته و به خوبی تمرین نکرده است که دلیل آن را درخواست خروج او به یورگن کلوپ اعلام کرد که در روز سفر مدیران بارسلونا خبرساز شد اما اسکای بلافاصله این گزارشات را تکذیب کرد.

 

چیزی که تا به این لحظه مشهود است تناقض های بزرگ و ضد هم بین گزارشات اسپورت و اسکای وجود دارد درحالی که گزارشات اسکای اسپورتس به واقعیت نزدیک تر است.

 

اسکای درجدیدترین گزارش خبر داد که کوتینیو به خوبی تمرین کرده و مدیران بارسلونا نیز در آلمان برای عثمان دمبله حضور دارند و در حالی که خبر از پرواز آن ها به لیورپول داده شده اما مقامات لیورپول از سفر آن ها بی اطلاع هستند.

 

موندو نیز خبر از نهایی شدن انتقال کوتینیو به بارسلونا برای امروز داده بود اما تا این لحظه هیچ اقدامی توسط بارسلونا برای کوتینیو صورت نگرفته است که خبر از پیشنهاد دوم مدیران بارسلونا برای ستاره برزیلی لیورپول داده می شود.

 

اسکای ضمن تایید علاقه کوتینیو به بارسلونا از باشگاه لیورپول خبر داد که هنوز پیشنهاد دوم به دست لیورپول نرسیده و مقامات لیورپول بر سر فروشی نبودن کوتینیو اصرار دارند به صورتی که کوتینیو نیز قصد پافشاری و درپیش گرفتن راه زور و اجبار را ندارد درحالی که گزارشات رسیده از اسپانیا به درخواست خروج کوتینیو از کلوپ اشاره دارند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
نیتن دریگ
نیتن دریگ (سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶)
۹ ۱
من که دیگه هیچی رو باور نمیکنم تا خبر قطعی و رسمی شه
بارسا مسی
بارسا مسی (سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶)
۷ ۱
اسکای راست میگه
بارسا مسی
بارسا مسی (سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶)
۲ ۲
اسکای راست میگه
نیتن دریگ
نیتن دریگ (سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶)
۲ ۱
این خبر رو اگر اقای کاوه گذاشته باشه فقط دروغه مطمئنم کار خود اقای کاوهه