داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۳ بایرن مونیخ
پایان : یک شب غم انگیز دیگر !
0

همراه با ناگفته های درون ماشین والورده از فرودگاه تا نیوکمپ !

ارنستو والورده - Ernesto Valverde
ما در شبکه های اجتماعی :
ارنستو والورده
کد خبر : 66785  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
بخش های جدیدی از صحبت های والورده رونمایی شد.

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا، هنگام ورود ارنستو والورده به بارسلونا در سه شنبه هفته گذشته او اولین صحبت های خود را در درون ماشینی که او را از فرودگاه تا نیوکمپ حمل می کرد بیان نمود.

 

ارنستو والورده در طول مسیر ابتدا درخصوص تفاوت های بازیکنان در دوران بازی خود و دوران فعلی گفت:

وقتی که جوان بودم فوتبالیست ها تا این حدی که امروز اهمیت دارند مهم نبودند، واقعا دوران متفاوتی بود. ما می توانستیم با آزادی بیشتری نقل مکان کنیم و به شهرهای خودمان و یا سایر جاها برویم.

 

ارنستو والورده در ادامه درخصوص سر زدن های خود در طول این سال ها به شهر بارسلونا گفت:

من اغلب به غیر از زمان هایی که در این شهر بازی داشتیم به بارسلون می آمدم. حداقل چندین بار در طول سال به اینجا می آمدم تا دوستان خودم در اینجا را ملاقات کنم و نگاهی به شهر بیاندازم چون به هر حال من به مدت 6 سال در بارسلونا زندگی کرده ام، 4 سال به عنوان بازیکن و دو سال به عنوان مربی و ارتباط نزدیکی با اینجا دارم.

 

 

والورده همچنین درخصوص هیجان خود در هواپیما برای آمدن به بارسلونا برای قبول هدایت تیم گفت:

وقتی که در هواپیما حضور داشتم می دانستم که این سفرم بسیار متفاوت تر از قبلی ها است چون این بار گام مهمی را بر می داشتم و سنگینی این وظیفه را می توانستم احساس کنم.

 

والورده همچنین به عنوان یک مرد عاشق عکاسی که دارای خاطرات زیادی به همراه بیلبائو در طول چهار سال هدایت این تیم است درخصوص اشتیاق خود به عکاسی و انتشار یک کتاب عکس دیگر در بارسلونا گفت:

فوتبال به عنوان یک حرفه وقت زیادی را از شما می گیرد. من چهار سال پرکار در بیلبائو باتوجه به بازی های زیاد داشتم و به سختی فرصت عکاسی به دست می آوردم.

 

 

والورده همچنین درخصوص جدایی از بیلبائو گفت:

بیلبائو بخشی از زندگی من است جایی که بیشترین مدت از دوران حرفه ایم را در آن گذراندم جایی که ارتباطات نزدیکی با افراد آنجا دارم. احساسم از آنجا به مانند یک خانواده است و مردمی را که در اطراف خودم داشتم را از دست دادم ولی به هر حال شهر رااز دست نمی دهم چون اغلب به آنجا خواهم رفت.

 

والورده در انتها بیان کرد که خانواده او از اهمیت این وظیفه سنگین آگاه هستند و در این خصوص بیان کرد:

ما در خانه در مورد فوتبال زیاد صحبت نمی کنیم ولی خانواده ام اهمیت این گام را درک کرده اند و اینکه این مرحله از دوران حرفه ای من چه معنایی دارد. علاوه بر این ان ها این شهر را نیز بابت اینکه قبلا در آن زندگی کرده اند به خوبی می شناسند و هیجان دارند. 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
هشت جاودانه
هشت جاودانه (سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶)
۱۴ ۱
والورده تیمی قوی میسازه سوابق مربیگری اینو میگه امیدوارم بارسایی بسازه که بهترین بازیکن های جهان آرزوی یک ثانیه بازی تو بارسلونا رو داشته باشن

زغال هم یک والورده داره تو تیم جوانان اروگوئه که تیم پرتقال رو با دو پنالتی که زد حذف کرد
به نظرم برگرده مادرید یک سیلی بخوره از رونالدو خخخخخخخ
محمدامین8
محمدامین8 (سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶)
۱۱ ۰
به شخصه خیلی بش امیدوارم و براش آرزوی بهترینهارو دارم
ولی تا فصل شروع نشه هیچی مشخص نیس
محمدامین8
محمدامین8 (سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶)
۱۱ ۰
متاسفانه انریکه مربی ستاره سازی نبود فقط میتونست باستاره ها کار کنه
حسین
حسین (سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶)
۱۰ ۱۶
به نظرم باشگاه پیروزی باید یه مهاجم دیگه بگیره ، بیرانوند هم به درد بارسا میخوره با این همه کلینشیت ملی و باشگاهی وای حالا فکر کنید پرتاب دست های بلندش واسه مسی و نیمار سوارز
محمدامین8
محمدامین8 (سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶)
۵ ۰
مربی اگه مربی باشه با همین بازیکنا هم میتونه بارسا روقهرمان کنه و از همین خریدای به اصطلاح ناکار آمد بهترین بازی ها رو بگیره
ولی یه دفاع وسط و راست لازمه
حسین
حسین (سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶)
۴ ۱۶
به نظرم باشگاه پیروزی باید یه مهاجم دیگه بگیره ، بیرانوند هم به درد بارسا میخوره با این همه کلینشیت ملی و باشگاهی وای حالا فکر کنید پرتاب دست های بلندش واسه مسی و نیمار سوارز