داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

کنفرانس انریکه : نتیجه مطلوبی کسب نکردیم!

لوییز انریکه -  Luis Enrique
ما در شبکه های اجتماعی :
انریکه سرمربی بارسلونا
کد خبر : 59826  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵  |   نویسنده : محسن حسین زاده  |  
لوییز انریکه سرمربی بارسلونا بعد از دیدار مقابل هرکولس اظهار داشت از کسب این نتیجه راضی نیست.

اختصاصی بارسا نیوز -بارسلونا در خانه هرکولس در چارچوب مرحله رفت جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل ری متوقف شد و لوئیس انریکه پس از مسابقه در گفتگو با بارسا تی وی از این نتیجه اعلام نارضایتی کرد.

 

انریکه بعد از بازی گفت:

 

این نتیجه ای نبود که ما می خواستیم صعود ما به بازی برگشت موکول شده و این برای ما مناسب نیست  بازی در چنین مسابقاتی سخت است ما تغییرات زیادی داشتیم در کل نگرش خوبی در تیم دیدم نمی توانیم وانمود کنیم با دو جلسه تمرین بازیکنان جوانمان هماهنگ می شوند اما از این ایده راضی هستم.

 

نیمه دوم خوب کار کردیم اما وقتی حریف با تمام بازیکنانش دفاع می کند خلق موقعیت گل سخت است و زمانی مهاجمان اصلی در زمین حضور ندارند خلق موقعیت سخت تر هم می شود.

 

از گلی که آلنا به ثمر رساند راضی ام اما در نیمه اول خوب کار نکرد او باید پیشرفت کند باید در فضای خالی زمین حرکت کند من با 46 سال سن این کار را انجام می دهم انتظارات زیادی از او دارم و کمک می کنم پیشرفت بیشتری داشته باشد. 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
طرد شده
طرد شده (پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵)
۴ ۰
یه فکری کن ومارو از بحران دربیار منتظریم امیدوارم از الکلاسیکو روزگار به کام ما بچرخه