داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

2

مارک بارترا ؛ میخواهم خودم را به انریکه ثابت کنم !

مارک بارترا ؛ میخواهم خودم را به انریکه ثابت کنم !
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 46979  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

اختصاصی / در ادامه صحبت های مارک بارترا را بعد از تساوی در مقابل والنسیا مورد بررسی قرار خواهیم داد .

 

مارک بارترا مدافع جوان بارسلونا که بعد از ماه ها دوباره در ترکیب اصلی بارسا قرار گرفت نمایش قابل قبولی داشت گفتنی است که بارترا به علت کم بازی کردن شرایط خوبی در تیم ندارد .

 

ترکیب 3-5-2 

این ترکیب خوبی است ، ما با 3 مدافع در مقابل بازیکنان والنسیا خوب کار کردیم از نظر من راه کار های لوئیز انریکه فوق العاده است ، این ترکیب به مدافع های بارسا اعتماد به نفس زیادی داد من خوشحالم که به فینال رسیدیم در حال حاضر تمرکز تیم روی دیدار مقابل سلتاویگو است .

 

شرایط در بارسا 

در حال حاضر شرایط سخت و دشواری در بارسلونا دارم ، اما میخواهم با تلاش زیاد یک جایگاه ثابت برای خود تعیین کنم من هیچوقت تسلیم نخواهم شد کار در بارسا خیلی دشوار است زیرا همه به دنبال رسیدن به ترکیب اصلی هستند .

 

آینده من 

در حال حاضر تمام تمرکز من روی بارسا است ، در تیم هم تیمی ها به من همیشه روحیه و اعتماد به نفس میدادند و من هم همیشه از هم تیمی هام حمایت میکردم من تمام تلاشم رو میکنم تا خودم را به مستر انریکه ثابت کنم .


برچسب ها: اختصاصیمصاحبه
حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
پادشــــاه کاتـــ10ــــالان
پادشــــاه کاتـــ10ــــالان (پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴)
۲۱ ۴
مارک بازیکن خوبیه ولی به نظر من باید به یه تیمی قرضی بره که بتونه خودشو با بازی توی ترکیب اصلی تقویت کنه بعد برگرده به بارسا :}