رسمی: اعلام اسامی نامزدهای جایزه د بست فیفا
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

فاتی برای رسیدن به بازی با بایرن سخت در تلاش است.

زمان ارسال : دوشنبه 8 آذر 1400
روند درمان آنسو فاتی بسیار خوب و مثبت بوده اما هنوز معلوم نیست که آیا این بازیکن قادر خواهد بود در بازی حساس برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان در ترکیب بارسا به میدان برود یا خیر.

در حال حاضر بسیاری از اعضای کادر فنی و بازیکنان امید دارند که او بتواند در این بازی مهم حاضر باشد، چرا که حضور او می‌تواند نور امیدی برای پیروزی بارسا در این بازی و صعودش به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان باشد.

در هرحال، حتی اگر این بازیکن در فهرست بارسا برای این بازی نیز حضور داشته و به همراه دیگر بازیکنان به مونیخ سفر کند، باز هم قادر نیست از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد و در صورت نیاز تنها در چند دقیقه پایانی به زمین فرستاده می‌شود.

به همین دلیل قرار شده که شرایط فاتی این هفته مورد بررسی جدی قرار بگیرد و در تمرینات نیز حاضر شود تا مشخص شود که احساس درد او تا چه حد است و آیا آماده است که حتی برای چند دقیقه برابر بایرن به میدان برود یا خیر.

بر اساس نظر کادر فنی، فاتی روز پنج شنبه یا جمعه بار دیگر به تمرینات برمی‌گردد تا نحوه واکنش بدنش به تمرینات گروهی و کار با توپش مشخص شود. اگر همه چیز بر اساس برنامه پیش برود و شرایط خوب باشد، فاتی می‌تواند حداقل چهار جلسه تمرینی را پیش از سفر به مونیخ به همراه سایر هم تیمی‌هایش برگزار کند.

فاتی در نیمه اول بازی با سلتاویگو که بارسا آن بازی را با تساوی ۳-۳ به پایان رساند، دچار مصدومیت شد.
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.