داغ ترین ها : بارسلونا و ویکتوریا پلزن , بارسلونا و بایرن مونیخ , بارسلونا و اینترمیلان , لیگ قهرمانان اروپا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۳ ۰ الچه
پایان : باز هم لواندوفسکی !
1

شباهت باورنکردنی اوریول و سرجیو !

سرجیو بوسکتس - Sergio Busquets - اوریول بوسکتس
ما در شبکه های اجتماعی :
سرجیو بوسکتس و اوریول بوسکتس
کد خبر : 73059  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
لاماسیا بوسکتس جدید را تضمین کرد

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش اسپورت، اوریول بوسکتس یکی از تازه ترین افتخارات تولیدی لاماسیا است که در جریان برتری 5-0 بارسلونا مقابل مورسیا بازی کرد.

 

یکی از دغدغه های بارسلونا یافتن جایگزین هایی برای ستاره هایی است که با افزایش سن باید برایشان گزینه هایی یافت شود که امروز می توان از جایگزین سرجیو بوسکتس به صورتی اطمینان پیدا کرد که نه تنها اوریول با او هم نام است بلکه از نظر فیزیک بدنی و سبک بازی نیز کاملا مشابه سرجیو بوسکتس می باشد.

 

همانطور که سرجیو بوسکتس توسط گواردیولا در لاماسیا با ورود از تیم دوم به اصلی کشف شد، اوریول نیز توسط والورده کشف شده است.

 

قدرت پاس، کنترل توپ، بازی خوانی و کیفیت فنی اوریول در میانه زمین همه چیزهایی است که سرجیو در یک دهه اخیر در بارسلونا به نمایش گذاشته و تمامی این فضایل در بوسکتس جدید 18 ساله بارسلونا نیز وجود دارد.

 

بلوغ اوریول در تغذیه کردن هم تیمی های خود یکی دیگر از فضایل بوسکتس است که در حال حاضر پر پاس ترین بازیکن فصل لالیگا می باشد. بنابراین اوریول نیز می داند که چگونه در زمین باعث آغاز حملات و تحرکات هم تیمی های خود شود و در چه لحظه ای فشار را برای حملات روی حریف آغاز نماید.

 

اوریول بوسکتس از زمان پیوستن به بارسلونا روند سیر تکاملی خود را در رده های مختلف سنی در پست هافبک طی کرده است و درست مثل سرجیو اگرچه بازیکنی سرعتی نیست ولی با قد و قامت بلند خود همواره در حال دویدن است و موقعیت و محل قرار گیری خود را باتوجه به وضعیت هم تیمی ها جابجا و عوض می کند.

 

اوریول با 185 سانتی متر قد چابکی و تحرک لازم را برای انجام این کار دراختیار دارد و درست به مانند سرجیو که فرزند کارلوس بوسکتس است، او نیز فرزند جوردی بوسکتس که پدر او نیز دروازبان بوده است می باشد


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مسی بارسلون
مسی بارسلون (پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶)
۳۷ ۱
بازی دیشب علاوه بر نتیجه ی خوبش نشون داد که جوونای قابل اعتمادی برای جایگزینی بازیکنان فعلی داریم.
چلسی بارسا
چلسی بارسا (پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶)
۱۶ ۲
من فک می کنم از برادرش فیزیک بهتری داره
سرجیو خیلی لاغره ...
میثم
میثم (پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۶)
۲۶ ۱
گلزنی امثال آرنایز و بازی عالی دنیس سوارز و بقیه جوونا دیشب خیلی حال داد. لذت و هیجان پیدا شدن چندتا ستاره جوون از لاماسیا خیلی بیشتره تا پول زیاد دادن بابت ستاره های تیمای دیگه
دانای شش طریقت
دانای شش طریقت (جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶)
۶ ۰
اصلا سبک بازی سرجیو رو هیچکی نداره
ناب ترین هافبک دفاعی که تا حالا دیدم
فوق العااااده باهوش و زیباترین دریبل ها رو میزنه