داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

16

واکنش لاپورته به علاقه ی گواردیولا برای خرید او

واکنش لاپورته به علاقه ی گواردیولا برای خرید او
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 50563  |   زمان ارسال : سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵  |   نویسنده : ایمان  |  

اختصاصی / مدافع اتلتیک بیلبائو میگوید اخبار پیوستنش به منچستر سیتی بی اساس و نادرست است !

 

روز گذشته اطلاعاتی منتشر شد که از علاقه ی منچستر سیتی برای به خدمت گرفتن ایمیریک لاپورته مدافع بیلبائو حکایت داشت . اما مدافع بیلبائو در توییتر خود به دفاع از شرایطش در بیلبائو پرداخت و این گزارشات را شایعه های بی اساس و نادرست خواند .

 

او همچنین نوشت به بیلبائو وفادار است و حدکثر تلاش او کمک به هم تیمی هایش در این تیم است و بیلبائو به او کمک زیادی کرده است و به این باشگاه وفادار خواهند ماند و احترام زیادی نیز برایش قائل است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
فقط بارسا
فقط بارسا (سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵)
۴ ۱
اخر ک میای بارسا
جدیدترین ها
دوشان تادیچ : از علاقه بارسا به خودم تعجب نکرده ام ! بارتومئو : به تجزیه و تحلیل خودمان درباره مسائل باشگاه در فضای مجازی ادامه خواهیم داد / امیداورم این آخرین امضای ما در این فصل باشد ! آبیدال : بعد از صحبت های اخیرم چیز های زیادی یاد گرفته ام / بریتویت بازیکن سرعتی و قوی است بریتویت : در اولین لحظه درباره علاقه باشگاه به خودم شگفت زده شدم / درباره وظایفم دربارسا مطالعه کرده ام گتوزو : اکنون به بالوتلی فکر میکنم نه به مسی / کولیبالی به بازی های پیش رو نخواهد رسید نگاهی به آخرین وضعیت ریکاوری لوئیس سوارز کولیبالی بازی با بارسلونا را از دست داد ریوالدو : دلیل امضای قرارداد با بازیکنی مثل بریتویت را نمیفهمم ! عکسی از بریتویت که ممکن است هواداران بارسا را ناراحت کند اولین صحبت های بریتویت بعد از پیوستن به بارسلونا : بسیار هیجان زده هستم و نمی توانم بیشتر از این منتظر بمانم بارسلونا به سه دلیل بریتویت را جذب کرد گزارش : آکیمه همچنان زیر نظر ستین ادامه میدهد
مشاهده موارد بیشتر...