داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۴ ۰ مایورکا
پایان : شروع عالی پس از قرنطینه !
اطلاعیه : از هرگونه بحث های سیاسی، قومی و مذهبی خودداری نمایید.
0

معاوضه آرتور و پیانیچ از یک زاویه متفاوت

معاوضه آرتور و پیانیچ از یک زاویه متفاوت
زمان ارسال : سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹  |   تعداد بازدید : 99
۱- حضور پیانیچ در بارسا میتواند باعث ایجاد پویایی و خلاقیتی در خط هافبک این تیم شود که بعد از رفتن ژاوی و اینیستا تقریباً از بین رفته بود.

۲- همچنین با ورود این بازیکن وظیفه بازیسازی تا حد زیادی از شانه های مسی خالی میشود و مسی دیگر مجبور نمیشود برای بازیسازی به عقب برگردد.

۳- با رفتن آرتور راه برای ریکی پویگ جوان و آینده دار باز میشود تا بتواند دقایق بازی بیشتری به دست آورد. ریکی پویگ با عملکرد خوب خودش نشان داده که استعداد بزرگتری نسبت به آرتور ملو ۲۳ ساله دارد و خود را آینده دار تر نشان میدهد و با ورودش به زمین تیم با پویایی بیشتری بازی میکند.

۴- آرتور ملو ۲ سال است که به بارسا پیوسته و از همان اول گمانه زنی هایی به گوش می‌رسید که او ژاوی جدید بارسا خواهد شد اما او حتی نتواست جای سایه ژاوی را هم در بارسا بگیرد و با حاشیه هایی هم که داشت نشان داد که حرفه لازم برای حضور در بارسا را ندارد.البته این به این معنا نیست که او استعداد ندارد بلکه به این معناست که او در حد اندازه هایی که میگویند نیست پس مدیران بارسا باید خوشحال باشند که توانستند او را به این قیمت هنگفت بفروشند.

۵- اما با وجود این نکات نباید فراموش کنیم که مدیریت فاجعه آمیز بارسا برای پیانیچ ۳۰ ساله قیمت ۶۰ میلیون یورو پرداخت کرده که برای این بازیکن تقریباً پا به سن گذاشته مبلغ خیلی زیادی است و باید حدود ۴۰ میلیون برایش پرداخت میشد‌.

#bartomeuout
امکان ارسال نظر در روزهای سه شنبه , چهارشنبه , پنجشنبه و جمعه هر هفته وجود دارد .


برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسایی10آتیشه (bartomeu-out#)
بارسایی10آتیشه (bartomeu-out#) (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۰ ۱
درک پایینی داری
صالح
صالح (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۱ ۰
گذینه 5 رو موافقم
پارسا مسی بارسا
پارسا مسی بارسا (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۰ ۰
موارد 1 و 2:خیلی خوشبینانه هست که فکر کنیم مشکل خط هافبک ما با پیانیچ حل میشه چون پیانیچ هافبک مرکزی هست و نمیتونه از پس این کار بر بیاد و پاس تو عمق مثل دیبروین بندازه و این موارد خیلی بعید هستند
مورد3 :خیلی مسخره است این مورد.آرتور خودش آینده خط هافبک بود و قرار نبود جای ریکی رو بگیره اما پیانیچ سی ساله الان هم ظرفیت رو پر میکنه و جای امثال اوریول و یا فرانکی رو بگیره که البته به مربی بعدی بستگی داره.
مورد 4:آرتور قدرت حفظ و انتقال توپش بالا است اما ابدا زیر دستت یک مربی کاربلد نبوده.والورده اوایل بازیش نمیداد و بعد هم نامنظم بازی میکرد و مصدومیت و ....
مورد 5:کاملا درسته
 KING MESSI
KING MESSI (سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹)
۲ ۰
کاملا موافقم باهات . همون جور که گفتی مشکل اصلی این انتقال قیمت زیادی بود که برای پیانیچ پرداخت شد . حد اکثر 30 تا 40 میلیون می ارزید