داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

3

مصدومیت لاپورته، برگ برنده بارسلونا جهت خرید مدافع؟

مصدومیت لاپورته، برگ برنده بارسلونا جهت خرید مدافع؟
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 49024  |   زمان ارسال : یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

 آیمریک لاپورته، مدافع فرانسوی باشگاه بیلبائو که یکی از اهداف بارسلونا جهت تقویت خط دفاعی این تیم است اخیرا با مصدومیت جدی روبه رو شده است. مصدومیتی که شاید به مسئولان بارسلونا کمک کند این بازیکن را آسان تر از منچسترسیتی به خدمت بگیرند.

از آن جا که سیتیزن ها هم قصد خرید یک مدافع میانی را برای فصل آینده دارند، این آسیب دیدگی لاپورته می تواند به کنار رفتن وی از بین گزینه های باشگاه انگلیسی منجر شود، اتفاقی که با تنها شدن بارسلونا جهت خرید این بازیکن مصدوم پیش از نقل و انتقالات تابستان، احتمالا سران بیلبائو را راضی می کند تا از قیمت فروش 50 میلیون یورویی لاپورته بکاهند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
آنتی مادریستا
آنتی مادریستا (یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵)
۱۶ ۲
حداکثر باید با داگلاس عوض بشه تازه یه پولیم باید بدن این مدافع مفت گرونه. عوضیا تا اسمه بارسا میاد اندازه کله پولی که بودجه باشگاشونرو از بارسا برای دفاع متوسطی مثل این میخوان تو آفریقا یا همین فرانسه هزار تا بهتر از باقالی بهتر هست والا