داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , رئال مادرید 0-4 بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

21

ضرر دیگر نیمار به اقتصاد بارسلونا

نیمار جونیور - neymar jr
ما در شبکه های اجتماعی :
نیمار جونیور
کد خبر : 72311  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶  |   نویسنده : ایمان  |  
فروش پیراهن بارسلونا در کشور برزیل کاهش چشمگیری داشته است !

اختصاصی بارسا نیوز - نیمار نه تنها با خروج خود باعث تضعیف قوی ترین خط حمله جهان ( MSN ) شد بلکه همراه او مصرف کنندگانی نیز رفتند .

 

بارسلونا از فروش نیمار 222 میلیون یورو درآمد کسب کرد اما باشگاه کاتالان یکی از بزرگترین ستارگان خود را از دست داد . خروج نیمار علاوه بر اینکه یک شکست در فوتبال بارسلونا بود بلکه از نظر اقتصادی نیز باعث کاهش میزان فروش پیراهن بارسلونا در کشور برزیل شد .

 

سایت فروش Netshoes به ما میگوید که در حال حاضر پاری سن ژرمن دیگر یک تیم " بین المللی " محسوب میشود . باشگاه فرانسوی بیشترین لباس را در برزیل به فروش میرساند . این اثر انتقال نیمار به پی اس جی است که باعث شده این تیم در حال حاضر 4 برابر بارسلونا در برزیل لباس بفروشد .

 

اگر پاری سن ژرمن به دنبال یک شهرت جهانی , انتقال نیمار را انجام داد باید گفت این یک موفقیت صادقانه است ... حداقل در برزیل .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
محمد حسن بارسای و چلسی
محمد حسن بارسای و چلسی (پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶)
۲۴ ۴
دستت درنکە نیمار ~
(پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶)
۹ ۱۰
حالمون بهم خورد اسم سایت رو بزارید نیمارنیوز همه رو راحت کنید
ال-ام-۱۰
ال-ام-۱۰ (جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶)
۸ ۷
بابا ول کنید همش دارین انتقاد میکنین خو این همه کاربر علاقه دارن به اینجور اخبارا چرا اعتراض الکی میکنید خبرهای نیمارم ی جورایی مرتبط میشه به بارسا آخه تا کی اعتراض پشت اعتراض تا یکم تو سایت روی یک بازیکن تا یک مسئله زوم میکنن سریع ی عده انگار آماده نشستن ی چیزی بگن