داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

ویژه: مسی از نظر ماسکرانو چند نفر است؟ (مصاحبه)

لیونل مسی-Lionel Messi
ما در شبکه های اجتماعی :
لیونل مسی
کد خبر : 59825  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
خاویر ماسکرانو احساس می کند که مسی یک نفر نیست!

اختصاصی بارسانیوز - طبق گزارش Fourfourtwo، خاویر ماسکرانو، مسی را بازیکنی کامل توصیف کرد که فراتر از یک بازیکن است.

 

لیونل مسی که در 16 بازی فصل جاری 19 گل به ثمر رسانده است هم اکنون در فرم فوق العاده ای قرار دارد که ماسکرانو در گفت و گو با حساب رسمی یوتیوب لالیگا در تمجید از لئو بیان کرد:

 

زمانی که شما بازی فوتبال را تماشا می کنید و همچنین تیم های بزرگ شما ممکن است بازیکنان خاصی نظیر یک گلزن قهار، یک بازیکن با خلاقیت خاص یا یک گلساز قهار را ببینید اما هرگز نمی توانید بازیکن کاملی را پیدا کنید ولی لئو کامل است. او یک گلزن قهار، یک بازیکن توانا و باکیفیت و همچنین یک هافبک گلساز است. شما می توانید سه بازیکن را در مسی حس کنید که باعث می شود تا تفاوت را رقم بزند. او غریزه گلزنی خود را از دست نداده و هنوز می تواند سه یا چهار گل در یک بازی به ثمر برساند. او هم اکنون بازیکنی بالغ تر و بهتر و باتجربه تر شده که همه چیز را متفاوت می کند. 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
طرد شده
طرد شده (پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵)
۱۸ ۶
شما یه بلزیکن گلزن مثل زلاتان یه بازیکن گلساز مثل ژاوی یه بازیکن خلاق مثل زیدان یا رونالدینیو میتونید پیداکنید اما یه بازیکن که هم خلاق هم گلساز هم گلزن باشه فقط یه نفر وجود داره اونم فقط لیونل مسی هست