داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

موندو ؛ ایجنت ویدال خواهان جلسه با مدیران تیم است

موندو ؛ ایجنت ویدال خواهان جلسه با مدیران تیم است
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 50058  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

اختصاصی / شرایط الکس ویدال در تیم بارسلونا مقداری نگران کننده شده است .

 

بارسا نیوز - الکس ویدال بازیکنی است که در اوایل فصل از سویا خریداری شد اما به علت محرومیت های فیفا تا نیم فصل اجازه بازی برای بارسلونا را نداشت حال بعد از پایان این محرومیت الکس ویدال چند بار در ترکیب اصلی بارسا قرار گرفت و نمایش های خوبی نیز داشت اما چند هفته ای است که لوئیز انریکه این بازیکن را حتی در لیست 18 نفره تیم خود قرار نمیدهد و به نظر میرسد که لوچو دیگر به این بازیکن اعتقادی ندارد .

 

در هفته های گذشته الکس ویدال مصدوم شد و دیدار ال کلاسیکو و دیدار مقابل اتلتیکو مادرید را از دست داد به نظر میرسد که بعد از آن جریان پریسکوپ جرارد پیکه که در آن الکس ویدال نیز حضور داشت انریکه از همان روز الکس ویدال را مورد خشم خود قرار داد .

 

وضعیت الکس ویدال بسیار نگران کننده است :

در حال حاضر مدافع راست برتر لوئیز انریکه در حال حاضر دنی آلوز است در صورت مصدوم بودن دنی آلوز یا محرومیت این مدافع برزیلی لوئیز انریکه ترجیح میدهد تا از سرجی روبرتو در پست مدافع راست استفاده کند در اصل سرجی روبرتو یک هافبک میانی است ما این موضوع را در دیدار مقابل والنسیا تماشا کردیم که الکس ویدال شرایط بازی را داشت اما لوچو از روبرتو استفاده کرده است برخی منابع نزدیک اعلام کرده اند که ابتدا دنی الوز ، سرجی روبرتو ، داگلاس مدافع های راست مورد نظر انریکه هستند  و دیگر انریکه اعتمادی به الکس ویدال بازیکن فوق العاده فصل پیش سویا ندارد در دیدار مقابل لاکرونیا لوئیز انریکه حتی ویدال را در لیست 18 نفره خود قرار نداد .

 

به گزارش Mundo ، ایجنت الکس ویدال مدافع اسپانیایی بارسلونا بسیار نگران وضعیت الکس است و خواهان برگزاری یک جلسه با مدیریت باشگاه است تا بتواند تکلیف الکس ویدال را روشن سازد بدون شک الکس ویدال نسبت به سرجی روبرتو یا داگلاس از توانایی های بیشتری بهره مند است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ا
ا (پنجشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵)
۸ ۱
یارو رو خریدی بعد تو لیست قرار نمیدی؟
باید مشکلا رو رفع کرد