داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ اتلتیکو مادرید
پایان : تساوی به سود رئال !
4

فاش شد دلیل واقعی نبودن ژرمی متئو در ال کلاسیکو ، خلاف سنگین !

ژرمی متئو -  Jérémy Mathieu
ما در شبکه های اجتماعی :
ژرمی متئو
کد خبر : 65352  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶  |   نویسنده : میثم جعفری  |  
کادر فنی دیگر به متئو اعتمادی ندارد .

اختصاصی بارسا نیوز - طبق گزارش Mundo ، دوران حضور متئو در حال تمام شدن است .

 

در این چند روزه شرایط ژرمی متئو به طور کلی تغییر کرده است .  سرمربی بارسلونا پیش از دیدار مقابل رئال مادرید از این بازیکن در لیست 18 نفره خود استفاده نکرد . به نظر میرسد که دیگر این مدافع 33 ساله جایی در ترکیب آبی اناری پوشان ندارد و باید منتظر خروج وی باشیم .

 

سران باشگاه بارسلونا با توجه به عملکرد و بالا رفتن سن ژرمی متئو دیگر تمایل خاصی برای تمدید با وی ندارند . قرارداد این مدافع در سال 2018 به پایان میرسد . برخی از منابع گزارش داده اند که غیبت ژرمی متئو پیش از دیدار مقابل رئال مادرید به علت مصدومیت بوده است اما چیزی که قطعی به نظر میرسد این است که متئو تمایلی برای خروج ندارد و از آن طرف نیز او در برنامه های بارسلونا برای فصل پیش نیست . باید دید که سرمربی فصل آینده بارسلونا چه کسی است زیرا او در مورد آینده ی ژرمی تصمیم خواهد گرفت .

 

 

بنا به گزارش های اسپورت ، پیش از دیدار الکلاسیکو در جلسات تمرینی لویئز انریکه برنامه های ویژه ای برای شکست دادن رئال مادرید داشته است .  گفته میشود که در آن زمان متئو دقایقی را غیبت داشته است که بعد از جلسه تمرینی برخی ها به گوش لویئز انریکه رسانده بودند که ژرمی متئو در حال سیگار کشیدن بوده  و همین مسئله باعث غیبت وی نیز بوده است البته هنوز چیزی به صورت رسمی مشخص نشده است . اما بدون شک احتمال خروج متئو در تابستان پیش رو خیلی بالا است .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید