داغ ترین ها : بارسلونا , نقل و انتقالات بارسلونا , لیونل مسی پاری سن ژرمن , اخبار بارسلونا , بارسلونا و اتلتیک بیلبائو

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۳ ۱ ویارئال
بُرد شیرین !
2

ارنستو والورده با تمام نیرو در مقابل گیرونا !

سوارز -  Suárez
ما در شبکه های اجتماعی :
سوارز
کد خبر : 70812  |   زمان ارسال : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶  |   نویسنده : سجاد   |  
والورده نمیخواهد روند پیروزی هایش متوقف شود !

اختصاصی بارسا نیوز - سوارز فردا به ترکیب اصلی باز خواهد گذشت.

 

طبق گزارش اسپورت، لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه ای باشگاه بارسلونا بعد از استراحت در مقابل ایبار فردا در مقابل خیرونا به ترکیب اصلی باز خواهد گشت. در دیدار مقابل ایبار سرمربی تیم ارنستو والورده به سوارز استراحت داد تا او خود را از لحاظ روحی و جسمی بهتر پیدا کند. والورده امیدوار است که این استراحت باعث بهتر شدن عملکرد و شروع گلزنی این مهاجم بشود. بارسلونا بعد از دیدار مقابل گیرونا باید در روز چهارشنبه در کشور پرتقال مقابل اسپورتینگ به میدان برود.

 

پیش بینی ترکیب های احتمالی بارسلونا به علت استراحت دادن به بازیکنان اصلی کار دشواری است. والورده میخواهد با تمام قدرت در مقابل گیرونا قرار بگیرد وی نمیخواهد که روند پیروزی هایش متوقف شود. گیرونا در هفته اول توانست اتلتیکو مادرید با نتیجه 2-2 متوقف کند که همین موضوع باعث نگرانی ارنستو والورده سرمربی بارسلونا شده است.

 

حالا با بازگشت احتمالی سوارز به ترکیب و ادامه عملکرد فوق العاده ی لئو مسی انتظار میرود ترکیب این چنین باشد. تراشتگن ، پیکه ، اومتیتی ، آلبا و سمدو در خط دفاع - بوسکتس ، راکیتیچ و اینیستا دز خط هافبک و مسی ، سوارز و دلوفئو در خط حمله حضور داشته باشند.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
 نیما
نیما (جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶)
۹ ۴
جای دلوفوئه دنیس سوارز بازیکنه بهتر نتیجه میگیریم تازه مسی هم شروع حرکتاش حروم نمیشه
بارسا مسی
بارسا مسی (جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶)
۱ ۲
اگه فردا با ترکیب اصلی وارد بازی شیم چهار شنبه شب هم که مجبوریم با ترکیب اصلی بازی کنیم اون موقع هم احتمال مصدومیت میره بالا هم ممکنه بازیکنا چهارشنبه خسته باشن و نتونن خوب بازی کنن
از اونجایی که بازی قبل راکیتیچ آلبا و اومتیتی و سوارز استراحت کردن پس فردا تو ترکیب خواهند بود الان پیکه بوسکتس و اینیستا و مسی زیاد بازی کردن مسی که حتما تو ترکیب خواهد بود ولی راحت میشه به جای پیکه ماسکرانو رو گذاشت و اینیستا هم یک نیمه بازی کنه نیمه دوم روبرتو یا دنیس به جاش بیاد
راکیتیچ و بوسکتس هم نیمه دوم تعویض شن