داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ اتلتیکو مادرید
پایان : تساوی به سود رئال !
2

۲ شگفتی اسطوره آرژانتین از لیونل مسی !

لیونل مسی - Lionel Messi
ما در شبکه های اجتماعی :
لیونل مسی
کد خبر : 64331  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
لیونل مسی با حرکت خود در دیدار آرژانتین و شیلی باعث تعجب خیلی ها شده است.

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش مارکا، خورخه والدانو مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین و یکی از اسطوره های فوتبال این کشور محرومیت 4 جلسه ای مسی را باورنکردنی توصیف کرد.

 

پس از اینکه مسی با فحاشی به کمک داور بازی آرژانتین و شیلی 4 جلسه از همراهی کشورش در راه مقدماتی جام جهانی 2018 محروم شد، خورخه والدانو در این خصوص با انتقاد از مسی گفت:

اولین تعجب من بابت این است که مسی کنترل خودش را از دست داد درحالی که هرگز آرامش خود را از دست نمی دهد و مورد شگفت انگیز و تعجب آور دیگر این می باشد که بازیکنان حتی برای گفتن صبح بخیر جلوی دهان خود را می گیرند ولی موقعی که چنین عبارت ناپسندی را به داور می گویند این کار را نمی کنند.منوتی یک بار گفت که زمانی که بازیکنی مرتکب اشتباه می شود نباید از بازی کردن محروم گردد و به جای آن باید از کار در شبکه های اجتماعی یا نظیر این ها محروم شوند. ممنوعیت 4 بازی باورنکردنیست و مقدماتی جام جهانی برای آرژانتین در معرض خطر قرار دارد.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید