داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

1

مارک بارترا ؛ در کار های گروهی فوق العاده بودیم

مارک بارترا ؛ در کار های گروهی فوق العاده بودیم
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 40623  |   زمان ارسال : دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴  |   نویسنده : میثم جعفری  |  

اختصاصی - بارسلونا و لوانته از هفته چهارم لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ در مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت بارسلونا موفق شد لوانته رو شکست دهد.

 

مارک بارترا مدافع جوان و ملی پوش باشگاه بارسلونا که اولین بازی فصل خود را برای بارسلونا در لالیگا انجام داد نقش بسیار پر رنگی در پیروزی آبی اناری ها داشت و جز بهترین های زمین بود بارترا در این بازی موفق شد تا گل اول بارسلونا را به ثمر برساند همچنین یک پاس گل هم به لئو مسی فوق ستاره آرژانتینی داد.

 

" از این پیروزی بی نهایت خوشحال هستم ما در طول 90 دقیقه تیم برتر میدان بودیم و در نیمه اول فرصت های زیادی را برای گل زدن از دست دادیم از نظر من بارسلونا نسبت به بازی های اول فصل پیشرفت زیادی کرده است ما در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم و در کار های گروهی عملکرد فوق العاده ای داشتیم و موفق شدیم تا در نیمه دوم 4 گل به لوانته بزنیم این نتیجه فوق العاده بود ".

 

گلزنی در این بازی : " لحظه فوق العاده ای بود ، بی نهایت خوشحالم که توانستم برای بارسلونا گلزنی کنم من این گل رو به دوست خوبم رافینیا تقدیم کردم امیدوارم او زود خوب شود ".

 

نباید زننده پنالتی های بارسا تغییر کند : " خیر ، این اتفاق تا زمانی که لئو مسی در بارسا هست نخواهد افتاده ، اون پنالتی های فوق العاده ای میزند ، مسی در بارسا لحظات فوق العاده ای رو پشت سر میگذارد و همیشه لبخند بر لب دارد ".

 

سیستم بازی بارسلونا : " بارسلونا تیمی است که ممکن است در هر بازی از بازیکن ها و سیستم جدیدی استفاده کند ، تمام بازیکنان تیم تابع حرف های رئیس ( انریکه ) هستند ".

 

مصدومیت رافینیا : " رافینیا یکی از خوب های بارسلونا است ، او بسیار بد شانس بود که آن گونه مصدوم شد ، امیدوارم با قدرت بیشتری بازگردد ".


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
ماریا
ماریا (دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴)
۲ ۱
بنظر من این بازی یکی از ضعیف ترین بازیاشون بود.
خیلی پر اشتباه و ناهماهنگ
امیدوارم به اشتباهاتشون پی ببرن.
و عادت کنن خوب بازی کنن
اگه تیم کم اشتباه ظاهر میشد راحت 8-9 تا میتونستن گل بزنن
متینـ
متینـ (دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴)
۱ ۰
مارک بارترا تو این بازی خیلی عالی بود . همچنین تو بازی برگشت مرحله گروهی جلوی پی اس جی هم عالی بود . تراشتگن توپ رو دفع کرد ولی دست کاوانی افتاد و توپ میتونست براحتی گل بشه ولی بارترا خیلی قشنگ توپ رو بلاک کرد . تو بازی برگشت ایبار هم خوب بود . بازیکن خوبی میشه
شوالیه طلایی
شوالیه طلایی (دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴)
۰ ۱
امیدوارم اینده روشنی داشته باشه فعلا که زیر سایه پیکه و ماسکرانو هستش