داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ اتلتیکو مادرید
پایان : تساوی به سود رئال !
0

تیته: نیمار شرط آزادی برزیل است !

نیمار - Neymar
ما در شبکه های اجتماعی :
نیمار
کد خبر : 64334  |   زمان ارسال : چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
تیته سرمربی برزیل از وجود با ارزش نیمار یاد کرد.

اختصاصی بارسانیوز – طبق گزارش وب سایت گل، تیته سرمربی برزیل با برتری 3-0 تیمش مقابل پاراگوئه و برد 2-1 پرو مقابل اروگوئه صعود تیمش را در جام جهانی 2018 روسیه تضمین کرد کسی که در ماه ژوئن به جای دونگا هدایت سلسائو را برعهده گرفته بود.

 

اما پس از این پیروزی دلچسب در شبی که نیمار پس از از دست دادن پنالتی موفق به گلزنی در کنار کوتینیو و مارسلو شد، تیته از عملکرد نیما و وجود او اینگونه تمجید کرد:

عملکرد تیمی سبب درخشش بیشتر عملکرد های فردی است. وقتی توپ به نیمار می رسد، او را مهار می کنندولی در عین حال سایر بازیکنان آزادتر می گردند که این دلیل موقعیت های زیادی ایجاد شده توسط کوتینیو بود. ما نیمار را به یک سمت هدایت کردیم تا بازیکنان حریف را سرگرم خود کند تا فضا برای سایرین ایجاد گردد. اگر آن ها با دو بازیکن او را مهار کنند پس یک بازیکن آزاد می شود.

 

 

تیته در ادامه درخصوص امیدواری تیم او برای جبران ناکامی های برزیل در سال های اخیر و به ویژه تحقیر شکست 7-1 مقابل آلمان گفت:

سوال شما را فهمیده ام اما علاقه ای برای مقایسه این تیم با شرایط گذشته ندارم چون هرکسی در دوره خودش زندگی می کند و فوتبال داستانی از گام های بااهمیت است پس اگر تیم در حال رشد و پیشرفت است اجازه دهید تا گام های بااهمیتش در حفظ روند بهبود را همچنان بردارد و من روی تک تک این مراحل نظارت خواهم کرد و در هر بازی، هر جلسه تمرینی به دنبال تکامل روند کنونی هستم.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید