داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

فرنس واروش ۱ ۵ بارسلونا
پایان : جشنواره گل در اولین بازی !
اطلاعیه : از هرگونه بحث های سیاسی، قومی و مذهبی خودداری نمایید.
0

این لعنتی میتواند ما را خوشبخت کند❤️

این لعنتی میتواند ما را خوشبخت کند❤️
زمان ارسال : جمعه ۰۸ فروردین ۱۳۹۹  |   تعداد بازدید : 219
♦️وقتی بچه چهارم یک خانواده 9 نفره باشی، وقتی خانواده ات در هفت سالگی تو به امید یک زندگی بهتر از شهر کثیف و کوچک سالتو به مونته ویدئو نقل مکان کنند، اما تنها چیزی که نصیبت شود، جدایی پدر و مادر در 9 سالگی باشد، وقتی حول و حوش 13 سالگی تمام رویاهای کودکی ات را دور بریزی و جاروکردن خیابان های مناطق مرفه نشین مونته ویدئو را به عنوان شغل قبول کنی، باید قبول کنی زندگی چاره ای جز خشونت برایت باقی نمی گذارد؛ خشونتی که لوئیزیتو را سر راه گروه های خلافکاری و دزدی و فروش مواد مخدر قرار داد و البته راهی که می توانست تا قبل از 20 سالگی او را تمام کند. لوئیزیتو خیلی زود تمام می شد اگر آن شب چشمش به صوفیا نمی افتاد؛ صوفیای خوشبختی ها.
خودش می گوید:«بهترین لحظات زندگی ام را همان وقت ها گذراندم. هنوز هم حاضر نیستم خاطرات آن وقت ها را با هیچ چیز دیگری عوض کنم. یک هفته خیابان های شهر را جارو می کردم و حقوقم فقط به اندازه ای بود که آخر هفته با صوفیا چندساعتی در کافه ای بنشینم و حرف بزنم.» پسرک 13 ساله وسط جاروکردن خیابان های بالای شهر، کنار فکر کردن هر شبه به سنگفرش های پیاده رو و آشغال های گوشه و کنار آن و درازکشیدن روی کارتن های نم کشیده گوشه پارک ها، وسط خود بدبختی، صوفیای رویاهایش را پیدا کرده بود؛ معشوقی که هیچ چیزش با او جور نبود. دختر بلوند 15 ساله ای که دو سال از او بزرگتر بود و البته از خانواده ای متمول می آمد.
سه سال بعدی زندگی لوییزیتو این طور می گذشت، ساعت ها سنگفرش های شهر را جاروزدن و گیرآوردن چند سکه برای اینکه قرارهای همیشگی بعدازظهرهای یکشنبه با صوفیا به هم نخورد. تا همان یکشنبه لعنتی ای که صوفیا گفت هفته بعدی وجود ندارد و او و خانواده اش چند روز دیگر برای زندگی به بارسلونای اسپانیا مهاجرت خواهندکرد. صوفیا بعدها گفت که روز خداحافظی تلخ ترین لحظه زندگی اش بوده است. چون پسرک شرور مونته ویدئو درست در لحظه جدایی سرش را چرخانده بود و خداحافظی نکرده بود تا صوفیا خاطر رفتنش مکدر نشود. همه چیز می‌توانست همان جا متوقف شود، لوئیزیتو باید همه چیز را فراموش می کرد، به خیابان های کوفتی بر می گشت و مثل خیلی ها بقیه زندگی اش را با عشق رفته سر می کرد. اما او راه فرار را پیدا  کرد.
سوارز میگوید:«چند ماهی افسرده شده بودم. اما بعد از رفتن صوفیا هیچ چیز دیگری برایم مهم نبود. فقط فوتبال. بیشتر همبازی هایم در تیم ناسیونال خوشگذرانی می کردند، اما انگار من هیولایی درون خودم داشتم که تشنه موفقیت بود.» او پیشنهاد بازی در تمام تیم های بزرگ اروگوئه را در کرد. به امید رفتن به اروپا؛ جایی که فاصله طولانی او با صوفیا را کمتر می کرد. چهار سال بعد از جدایی آنها، پیشنهاد گرونینگن هلند از راه رسید. انگار که فوتبال هم می خواست لوئیزیتو را گره بزند به صوفیای رویاهایش. عاشقانه ی پسر رفتگر و دختر وکیل برعکس همه درامهای بزرگ دنیا، این بار پایان خوشی را تجربه می کرد.
لوئیزیتو به هلند رفت و مدتی بعد هم سر از آژاکس درآورد. با اینکه در تمام این چندسالی که در آژاکس بازی می کرد، رابطه خوبی با فان باستن مربی تیم نداشت و زیاد اهل حرف زدن نبود، اما عادت مسافرت های هفتگی او به بارسلونا هیچ وقت قطع نشد. تمام آخر هفته ها را به بارسلونا پرواز کرد تا تمام حرف هایی را که در هلند با هیچ کدام از بازیکنان و دوستان و مربیانش نمی زد، یکجا برای صوفیا تعریف کند، تا سال 2009 و ازدواج در کلیسای بزرگ بارسلونا.
لوئیز آلبرتو سوارز، مثل همه آدم ها قصه خودش را دارد. سوارز فقیر، عصبانی و ترک تحصیل کرده از مدرسه سال 2003، در طول شش سال به یکی از استعدادهای بزرگ فوتبال دنیا تبدیل شده بود، چون فرشته نجاتش، صوفیا بالبی در لحظه جدایی شان به او گفته بود:«همه چیزت را بگذار روی فوتبال. این لعنتی می تواند ما را خوشبخت کند.» قصه ای که می تواند جای خالی یک درام سانتی مانتال را در فوتبال پر کند، همان چیزی که خیلی از بچه هایی که در لاماسیا و دیگر مدارس فوتبال اروپا دنبال رویاهایشان می گردند، هیچ وقت آن را تجربه نمی کنند.

➿قسمت کوچکی از زندگی پرماجرای لوئیز سوارز➿

#بدون_توهین
امکان ارسال نظر در روزهای سه شنبه , چهارشنبه , پنجشنبه و جمعه هر هفته وجود دارد .


برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
مرتب سازی بر اساس: جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین پربحث ترین
الهه
الهه (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰


سوارز جز اولین بازیکنایی که خیلی دوسش دارم حتی بیشتر از مسی
مهدی بارسلون
مهدی بارسلون (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
صدرا
صدرا (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
زیبا بود
جالبه که داستان زندگی اکثر فوتبالیستا همین طوریه
دیوار طلایی
دیوار طلایی (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
عالی بود
امیر  کاتالان
امیر کاتالان (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
کاش امثال این فوتبالیستای که سختی کشیدن کتاب خاطراتشون چاپ میکردن شاید یکم سرانه مطالعه فوتبالیا بالاتر میرفت
عارف10
عارف10 (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
پوگیدال
پوگیدال (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
عالی تر از عالی
آبی-اناری
آبی-اناری (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
بسیار عالی
لوئیزیتو
لوئیزیتو (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
ممنون دوستان♥️♥️
امین مسیBartomeuOUT#
امین مسیBartomeuOUT# (شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹)
۰ ۰
بیشتر...