داغ ترین ها : نقل و انتقالات بارسلونا , لواندوفسکی بارسلونا , تمدید دمبله , دی یونگ منچستریونایتد , رافینیا بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

بارسلونا ۰ ۰ رایو وایکانو
پایان : تساوی در اولین بازی !
3

دلیل کاهش تعداد بازی های پائولینیو توسط والورده

پائولینیو - Paulinho - ارنستو والورده
ما در شبکه های اجتماعی :
پائولینیو و والورده
کد خبر : 76271  |   زمان ارسال : پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶  |   نویسنده : حسین قلی پور  |  
از قاره ای به قاره ای دیگر

اختصاصی بارسانیوزپائولینیو هافبک برزیلی بارسلونا که نیم فصل نخست فوق العاده را در بارسلونا سپری کرد به تدریج از میزان بازی هایش کاسته شد که این باتوجه به ضرب دیدگی انگشت پا به این عامل ربط داده می شود درحالی که پائولینیو خسته است.

 

باتوجه به شرایط فصول و آب و هوایی در قاره های مختلف، تمامی لیگ های باشگاهی همزمان آغاز نمی شوند و به عنوان مثال لیگ فوتبال در آمریکای جنوبی در شرف آغاز شدن است و پائولینیو از لیگی به بارسلونا آمد که بازی های زیادی را انجام داده بود.

 

پائولینیو به مدت یکسال 73 بازی انجام داده است. بارسلونا در شرایطی به مراحل تعیین کننده و حساس فصل جاری رسیده که پائولینیو در مجموع 35 بازی برای بارسلونا و 29 بازی برای گوانگژو و 9 بازی برای تیم ملی کشورش انجام داده است در شرایطی که جام جهانی را نیز درپیش خواهد داشت.

 

پائولینیو درست از یکسال قبل با آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و سپس آغاز سوپر لیگ چین در حین فصل به بارسلونا پیوست و والورده نیز سریعا او را به ترکیب اصلی ورود داد و جای تعجبی ورود ندارد که پائولینیو در مدت اخیر رو نیمکت نشسته باشد.

 

بااین حال پائولینیو سومین گلزن برتر فصل بارسلنا با 8 گل پس از مسی و سوارز است.

 

والورده سعی دارد تا با مدیریت صحیح انرژی پائولینیو را برای مقاطع انتهایی فصل مدیریت کند که ورود کوتینیو تا حدی این مشکل را برطرف می کند.

 


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
بارسا فن
بارسا فن (پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶)
۲۵ ۲
هافبک تخریبی خوبی هس ولی واقعا تو فرستادن پاس کلیدی زیاد خوب نیس.بارسا هافبک خلاق میخاد توی ال کلسیکو تو دو صحنه اعصاب مسی رو خورد کرد چون جاییکه باید بفرسته نمیفرسته
(پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶)
۱۴ ۲
بازکن خوبی هست بد هم کار نکرده تو بازی های بزرگ راضیم نکرد حالا که بازیکن تیمم هست پس انرژی مثبت میفرستم تا خودی نشون بده دهنمو ببنده من خودم به شخصه سری رو دوست داشتم
بازیکن انرژیکی هست تیم ما این کمبودو داره کسی نیست تیم ریتمشو از دست داد بازیکن هارو تحریک کنه مثل پویول و زاوی(بقول امروزیا رهبر ,فرمانده)
فراتر از یک باشگاه
فراتر از یک باشگاه (پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶)
۶ ۱
میتونه 20 دقیقه پایانی بازی کنه خسته هم نمیشه.بیشتر بازیکنان اصلی خسته هستن
تعصب فقط بارسا
تعصب فقط بارسا (پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶)
۵ ۲
باید روی دقت و قدرت شوت زنی پائو و ایوان مخوف کار بشه همچنین قدرت هد زنی اگر قدرت شوت زنی پائو مثل ویلیان بازیکن چلسی باشه خیلی خوب میشه نتیجه گرفت روبروی تیم های که دفاع اتوبوسی میکنند و یکمم دقت پاس های توی عمقش ضعیف هم پائو هم ایوان راکیتیچ روش کار بشه بارسا خیلی غیر قابل پیش بینی میشه
(پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶)
۸ ۱
شوتزنی و سرزنی مشکل داریم
جلوی تیمهای اتوبوسی لازمه
مسی ابر قهرمان
مسی ابر قهرمان (پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶)
۳ ۰
برای اینکه از بیرون محوطه جریمه شوت بزنی علاوه بر قدرت شوت باید تکنیک شوت زنی هم داشته باشی پائولینیو بازیکن قدرتی است ولی تکنیکی نیست اگه دقت کنی با نوک پا ضربه میزنه بخاطر همین شوتش زاویه خیلی خوبی نمی گیره و خیلی کم این جور شوتا گل میشن راکیتیچ و کوتینیو و گومز و مسی هم تکنیکی شوت میزنن هم قدرتی البته شانس هم خیلی دخیل که متاسفانه بارسا نداره