داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

10

چراغ سبز کوین گامیرو مهاجم سویا به بارسلونا ؟

چراغ سبز کوین گامیرو مهاجم سویا به بارسلونا ؟
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 50245  |   زمان ارسال : سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵  |   نویسنده : ایمان  |  

اختصاصی / کوین گامیرو به شایعات اخیر در خصوص علاقه ی بارسلونا به وی پاسخ داد . او  پیوستنش به بارسلونا را غیر ممکن ندانست . اگر چه مستقیما نیز حرفی از جدایی از سویا نزد .

 

بارسلونا با وجود داشتن ام اس ان به عنوان سلاح اصلی اما میخواهد یک مهاجم خوب نیز بر روی نیمکت داشته باشد تا در صورت مصدومیت یا محرومیت یکی از اعضای مثلث ام اس ان جایگزین نماید .

 

کوین گامیرو در پاسخ به سوالی در مورد علاقه ی بارسلونا گفت :

بارسلونا ؟ من دو سال دیگر با سویا قرارداد دارم و در اینجا خوشحالم . باید دید چه میشود . مردم مرا در سویل دوست دارند و این برای من خوب بوده است . اونای امری مربی خوبی است و انرژی مثبتی به ما میدهد .

 

لازم به ذکر است گامیرو مهاجم 28 ساله ی سویا تا 2018 با این تیم قرارداد دارد و بند خروج او 40 میلیون یورو در قرارداد است . پولی که بارسلونا در حال حاضر قادر به پرداخت آن نیست و شاید بتواند با انتقال بازیکنانی همچنان آلن هالیلوویچ و جوانان دیگری به این تیم گامیرو را به خدمت بگیرد .


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
کلایورت
کلایورت (سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵)
۷ ۰
بازیکن 28 ساله معلوم نیست بازیش چه چوریه 40 میلیون یورو ؟
اینا نولیتو با 18 میلیون یورو رو نخریدن .