داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

0

کریس رونالدو:" دهمین قهرمانی رئال در اروپا یک عقده روحی نیست؛ با آنجلوتی می توان قهرمان شد

 کریس رونالدو:" دهمین قهرمانی رئال در اروپا یک عقده روحی نیست؛ با آنجلوتی می توان قهرمان شد
ما در شبکه های اجتماعی :
کد خبر : 14130  |   زمان ارسال : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲  |   نویسنده : ایمان  |  
ستاره پرتغالی رئال مادرید معتقد است که دهمین قهرمانی رئال در اروپا تبدیل به یک وسواس و عقده روحی نشده است.

پس از صحبت های اخیر پرز مبنی بر اینکه شاید دهمین قهرمانی رئال در اروپا تبدیل به یک وسواس بیش از حد شده باشد و باعث به هم زدن تمرکز بازیکنان تیم می شود،

بارسا نیوز

حالا رونالدو عنوان کرده است که این تلاش برای قهرمانی در اروپا یک وسواس نیست. شاگردان آنجلوتی باید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم شالکه بروند.

رونالدو ۲۹ ساله اخیرا در مصاحبه ای گفته است که امیدوار است که امسال رئال مادرید اولین تیمی باشد که تعداد قهرمانی هایش در اروپا را به عدد ۱۰ می رساند، او گفته که امسال تلاش تمام بازیکنان این است که این عنوان را از بایرن مونیخ پس بگیرند.

رونالدو در مصاحبه با شبکه اسکای اسپورت گفت: دهمن قهرمانی در اروپا نمی تواند تبدیل به یک عقده شده باشد، اما هدف تمام بازیکنان و طرفداران و مجموعه رئال مادرید قهرمانی در این رقابت ها است."

برنده توپ طلای امسال معتقد است که زیر نظر کارلو آنجلوتی به راحتی می توانند به قهرمانی در اروپا برسند و فکر می کند که تجربه آنجلوتی در اروپا برگ برنده امسال کهکشانی هاست.

"من امسال امید زیادی به فتح قله اروپا دارم، با بازیکنان و سرمربی کنونی این امر به راحتی امکان پذیر است."


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید