داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , سرجینیو دست , سرجینیو دست بارسلونا

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

7

ویژه : دلیل افت ناگهانی آردا توران مشخص شد !

آردا توران  -Arda Turan
ما در شبکه های اجتماعی :
آردا توران
کد خبر : 60062  |   زمان ارسال : دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵  |   نویسنده : ایوب   |  
ردا توران به عنوان یکی از مقصران تساوی بارسلونا در ال کلاسیکو، مورد انتقاد بخش وسیعی از رسانه های اسپانیا قرار گرفته و حتی لوئیس انریکه نیز در نشست خبری خود اشتباه او را در رقم خوردن گل رئال متذکر شد.

همه چیز به 45 روز پیش(20 اکتبر) و جشن مربوط به کفش طلای لوئیس سوارز بر می گردد. در مراسم کفش طلا، اینیستا، مسی و بوسکتس حضور داشتند اما دیگر بازیکنان ترجیح دادند در ضیافت شام باشگاه به همین مناسب شرکت کنند.
 
تا قبل از 20 اکتبر، آردا توران در 11 بازی از 13 بازی بارسلونا و در 65 درصد دقایق به میدان رفته و 5 گل نیز به ثمر رسانده بود. او در برنامه های لوئیس انریکه، سرمربی بارسا نقش مهمی داشت؛ اما پس از آن جشن شبانه، آردا در 5 از 9 بازی بارسا به میدان رفته و درصد دقایق حضور او در زمین از 65 به 29 کاهش یافته است.فردای جشن کفش طلای سوارز، لوئیس انریکه فهرست بازیکنانش برای مصاف با والنسیا را اعلام کرد که در آن نام آردا و رافینیا دیده نمی شد.
علت غیبت هر دو، مصدومیت عنوان شد؛ اما دیاریو اسپورت، نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا به نقل از منابع معتبر خود امروز گزارش داد که علت غیبت آردا در واقع تنبیه انضباطی بوده؛ چرا که وی در جشن شبانه، زیاده روی کرده بود. نوع حاص زندگی خصوصی آردا نیز مورد انتقاد سرمربی بارسا قرار دارد.
آردا به همین دلیل جایگاه خوب خود در ایده های انریکه را نیز از دست داده و به شدت دچار افت شده است.
دو روز پیش، خطای بی مورد او روی مارسو در ال کلاسیکو منجر به گل رئال شد؛ در حالیکه او از دقیقه 78 به زمین آمده بود و انریکه به وی توصیه کرده بود که بیرون محوطه به رئالی ها خطا ندهد.


حمایت شما تنها پشتوانه ی ماست !
در صورتی که فعالیت ما را مناسب دیدید بر روی دکمه ی موجود در این کادر کلیک کرده و حمایت کنید . برای این منظور به یک حساب گوگل ( جیمیل ) نیاز است و پس از کلیک رنگ دکمه از سفید به نارنجی تغییر خواهد کرد !
برای ارسال نظر وارد شوید. وارد شوید ثبت نام کنید
چلسی بارسا
چلسی بارسا (دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵)
۹ ۱۱
بازم اشتباه انریکه رو توجیه نمی کنه , چرا همچین ریسکی رو کرد ؟؟؟؟؟؟
(دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵)
۱۲ ۲
چلسی بارسا همون هان نی و ددپول هست . هر سه ریالین از وقتی تو سایت ثبت نام کردن فقط دارن از زیدان تعریف میکنن و بارسارو مسخره میکنن . مدیرا چرا اینارو مسدود نمیکنن ؟ مگه حتما فحش بدن ؟ بعضی حرف ها از فحشم بد تره .
طرد شده
طرد شده (دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵)
۳ ۵
از کی تاحالا به زیدان میگم کچل خرشانس تعریف محسوب میشه
چلسی بارسا
چلسی بارسا (دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵)
۴ ۲
چرا رئالیم ؟ من از زیدان مقابل انریکه تعریف کردم وگرنه هیچکدومشون رو سرمربی نمی دونم . در ضمن برو کامنتای من درباره زیدان رو بخون .
هان نی
هان نی (سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵)
۰ ۰
چلسی بارسا به جمع ما خوش آمدی ؛-)))
خدایا توبه فردا پس فردا همه رو به من نسبت میدن ؛-)))
طرد شده
طرد شده (دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵)
۳ ۹
ببین بازیکنایی درتیم اومدن که غیرت ندارن نسبت به بارسا ماداریم اینجا حرص میخوریم اونوقت جناب آردا رفته عشق وحال بکنه
به گفته رفیقی ما به انریکه ایمان داریم ولی به خریداش خیر
امیررضا
امیررضا (دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵)
۵ ۴
اخ دیگه خسته شدم هر خبری رو باز میکنم این ددپول یه نظر داده . بابا اگه نظر ندی کسی نمیگه حرف زدن بلد نیستی .
به قول معروف : کم گوی و گزیده گوی چون در .
طرد شده
طرد شده (دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵)
۴ ۱
فعالم فعال باش
عرفان مسی
عرفان مسی (دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵)
۵ ۱
چه خبر ناقصیه !!!
در مراسم کفش طلا، اینیستا، مسی و بوسکتس حضور داشتند اما دیگر بازیکنان ترجیح دادند در ضیافت شام باشگاه به همین مناسب شرکت کنند.
اگه مهمونی شبانه از طرف باشگاه بوده پس زیاده روی و جریمه اش چیه ؟ آره اگه رفته بود کلاب شبانه یه چیزی ولی وقتی از طرف باشگاه بوده چجوری میشه یه بازیکن بین اون همه هم تیمی و مسولان باشگاه زیاده روی کنه؟ بعد منظور خبر هم مشروبات الکلیه که آردا نمیخوره . ا اگه بخوره تو همچین مهمونی که از طرف باشگاه هست سخت گیری زیادی تو مصرفش اعمال میشه .

به زور میخوان ضعف تیم و بازیکنارو شخصی جلوه بدن و بگن تاکتیک های انریکه هیچ مشکلی نداره .
طرد شده
طرد شده (سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵)
۱ ۰
تا حالا به این دقت کردید .........تو این حدوده 10 سال هر موقعه بارسا بد عمل کرده رئال تونسته نتیجه بگیره.وگرنه .............