داغ ترین ها : بارسلونا , لیونل مسی , نقل و انتقالات بارسلونا , نیمار بارسلونا , نیمار رئال مادرید , شایعات نیمار , اخبار نیمار

وبسایت خبری باشگاه بارسلونا

اتلتیک بیلبائو ۱ ۰ بارسلونا
شکست بلوگرانا در افتتاحیه لالیگا !
جای بنر شما 150*1200

امکان خطاب در بخش نظرات

سایت خبری بارسا نیوز

بارسا نیوز

" خطاب به " امکان جدید سایت می باشد . با استفاده از این امکان کاربران میتوانند هنگام بحث در مورد موضوع خاصی از دوستان خود برای شرکت در آن بحث دعوت کنند .

 

نحوه ی استفاده از این امکان به چه صورت است ؟

کار با امکان جدید ساده است . کافی است قسمتی از ( نام  یا نام کاربری ) شخص مورد نظر خود را بنویسید تا سیستم اقدام به جستجو نمایید . پس از جستجو لیست اعضا به صورتی که در عکس زیر قابل مشاهده است , نمایش داده خواهد شد . کافی است بر روی کاربر مورد نظر کلیک کنید .

 

بعد از ارسال نظر یک اطلاعیه برای آن شخص ارسال میشود که پس از آنلاین شدن در سایت به آن دسترسی خواهد داشت و میتواند نظر شما را مشاهده نماید و در صورت تمایل به بحث شما اضافه میشود .

 

alexa

 

نکته ی مهم :

در صورتی که شما آدرس پروفایل کاربری را میدانید باز هم لازم است از طریق جستجو اقدام نمایید . نوشتن مستقیم آدرس پروفایل شخص مورد نظر جهت ارسال اطلاعیه اشتباه است چرا که سیستم اطلاعیه را به صورتی که در عکس زیر است ثبت میکند . علاوه بر آدرس پروفایل نام نیز قرار میگیرد .

alexa

 

 

در نهایت پس از ارسال , نظر شما به صورت زیر منتشر خواهد شد (  بدون پس زمینه ی رنگی )

 

لازم به ذکر است که این امکان علاوه بر فرم ارسال نظر اصلی که در عکس زیر قابل مشاهده می باشد , در بخش پاسخ به نظرات دیگر اعضا نیز فعال است .