بارسلونااسپانیاانگلیسآرژانتینیورو 2024کوپا آمریکا 2024
داغ تــرین ها#یورو_2024#کوپا_آمریکا

سخنرانی الکسیا پوتیاس در پارلمان کاتالونیا

کد خبر : 138302  |  زمان ارسال : پنجشنبه 23 شهریور 1402
پوتیاس حرف آخر را زد

در مراسمی که در پارلمان کاتالونیا برگزار شد و مدال طلا به بارسلونا فمنی اهدا شد سخنرانی الکسیا تشویق حضار را به همراه داشت. این حمایت مثال زدنی نه تنها به خاطر دفاع از زنان در برابر موارد تأسف بار رئیس سابق فدراسیون انجام شد ، بلکه برای درخواست حمایت بیشتر از فوتبال زنان نیز بود.

 

الکسیا خطاب به کسانی که حکومت می کنند گفت:

جامعه در حال تغییر است. زنان باید در توسعه جامعه کاتالونیا نقش اساسی داشته باشند. پنج سال گذشته از هر لحاظ غیرقابل تصور بود.

 

الکسیا شروع کرد:

به عنوان بارسا ما به عادلانه تر شدن جامعه کنونی کمک می کنیم زیرا پیروزی هایمان ما را به الگویی برای پسران و دختران تبدیل می کند. این یک مسئولیت است، اما ما به کمک بیشتری نیاز داریم تا این یک روند یکسان نباشد.

 

الکسیا ادامه داد:

برای کسانی که در اینجا به من گوش می دهند، می خواهم از فوتبال زنان حمایت بیشتری صورت بگیرد. ما عشق زیادی از دخترانی دریافت می کنیم که حتی لیگی برای بازی ندارند. باشگاه بارسلونا سرمایه گذاری زیادی در بخش زنان انجام داده است و من به بقیه باشگاه ها نیز توصیه می کنم این کار را انجام دهند تا قدم به قدم پیشرفت کنیم.

 

پوتیاس اضافه کرد

هیچ زنی در داخل یا خارج از فوتبال نباید در شرایط تحقیر، عدم احترام یا سوء استفاده قرار بگیرد و زندگی کند ، ما به شجاعت و رهبری نیاز داریم، ما این کار را خواهیم کرد. 

 

لازم به ذکر است که الکسیا علاقه زیادی برای ورود به سیاست های کاتالونیا دارد و صحبت های او به خصوص در بخش حمایت از زنان فوتبالیست قابل تحسین است.

مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.