پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

گوندوغان: رهبری تیم به داد و فریاد نیست. تحت تاثیر مربیگری ژاوی قرار گرفته ام

کد خبر : 138469  |  زمان ارسال : سه شنبه 28 شهریور 1402

الکای گوندوغان خرید تابستانی بارسلونا مصاحبه با رسانه ها را پذیرفت. این بازیکن مصاحبه ای مفصل انجام داده و بخش های مهم آن را مرور میکنیم.

 

ژاوی؟

ژاوی واقعا خوب است و این را نشان داده است. قهرمانی در لالیگا و سوپرکاپ در زمانی که باشگاه مشکلات زیادی داشت یک موفقیت بزرگ محسوب میشود و فکر میکنم بیشتر آن بستگی به مربی داشت.

 

وقتی ژاوی قبل و بعد از بازی حرف میزند شبیه کاریست که گواردیولا در منچسترسیتی انجام میداد و به آن عادت داشتم. ما خوب بازی میکنیم و من خیلی تحت تاثیر ژاوی قرار گرفته ام.

 

من 7 سال در منچسترسیتی بودم و طبیعی است که همه چیز را با آنجا مقایسه کنم و حتی ما اگر برنده همه ی جام ها نمیشدیم اما در چندسال گذشته بازی خوبی به نمایش میگذاشتیم.

 

دوست دارم دوباره قهرمانی در اروپا را تجربه کنم اما میدانم که واقعیت در بارسلونا فرق میکند و ما تیمی در مرحله گذار هستیم و خیلی ترکیب جوانی داریم. البته ترکیب ما پتانسیل و کیفیت زیادی دارد.

 

دو نوع بازیکن داریم:

به نظرم 2 نوع بازیکن داریم. یک نوع بازیکنی است که با گل و پاس گل بازی را تغییر میدهد و کارهای ویژه ای میکند و دسته دیگر بازیکنانی هستند که زیاد در سطح فردی نمی درخشند و به نظر نامرئی هستند. اما اگر از هم تیمی ها بپرسید به شما خواهند گفت که دسته دوم باعث میشوند همه ی کارها آسان تر شود و بازیکنانی هستند که کار هم تیمی هایشان را بهتر میکنند و میتوان بوسکتس را مثال زد.

 

مربیگری؟

7 سال زیر نظر گواردیولا و 4 سال زیر نظر کلوپ و 1 سال با توخل و حالا با ژاوی کار میکنم. این شخصیت ها شما را تحت تاثیر قرار میدهند. فکر میکنم خصوصیات زیادی برای تبدیل شدن به یک مربی خوب را دارم اما هنوز مطمئن نیستم که بخواهم زندگی ام را به این سمت ببرم.

 

آیا این درسته که همیشه بازی های بارسلونا را دنبال میکردید؟

بله. غیرممکنه به تیمی که ژاوی, اینیستا و بوسکتس را داشت بی توجه باشم.

 

ویژگی رهبری تیم؟

گاهی تصور میشود اگر کاری نکنید که مورد توجه قرار بگیرید یا داد و بیداد نکنید هرگز شما را به عنوان رهبر تیم قبول نمیکنند. به نظرم رهبر تیم کسی است که ریتم را تغییر میدهد و کسی است که مسیر تیم را عوض میکند و لزوما نیاز به فریاد زدن ندارد.

 

کسانی هستند که خیلی حرف میزنند و کسی به حرفشان گوش نمیدهد اما برخی خیلی کم صحبت میکنند اما وقتی حرف میزنند همه به آنها توجه میکنند و این ویژگی است که یک رهبر باید داشته باشد.

خدا کنه وقتی از فوتبال خداحافظی کرد می خواست مربی گری کنه بیاد پایه های بارسا حرفه ای بشه سرمربی های بعدی مون تامین بشه
خیلی دوس داشتنیه گوندو!👌❤️
از این به بعد هرموقع خواستم بوسکتس رو توصیف کنم بدون شک از این بخش صحبت های گوندو استفاده‌ میکنم👌
جمله به جمله حرفاش حق بود👌
کسانی هستند که خیلی حرف میزنن ولی کسی زیاد به آنها توجه نمی‌کند ولی کسانی هستند که کم حرف میزنند ولی وقتی حرف میزنند همه به آنها توجه میکنند رهبر باید اینچنین باشد ه‍ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه خدا دیانگ فن میگه این داره دیانگ میگه خداااااااااانتونستم تحمل کنم لو دادم
هههههههههههههههههههههههههه به مدل بازیکن فن خاص پیدا کرده بارسا فقط خنده خدا شاهده کلی خندیدم هههه‍هههههههههاز نظرات و تحلیل‌های گهر بار اینان جان مادرتون نظرات و تحلیل‌های اینا رو دقیق بخونید بفهمید بازیکن فنی چه بلایی سر آدم میاره بابا مسی حداقل غول مرحله آخر بود یا رونالدو اینا رو میشه قبول کرد ولی .....فن
پسر شاگرد کلوپ و گواردیولا و ژاوی
این اگه مربی شه یه چیزی نزدیک به سبک بارسلونا استفاده میکنه
غندوغان حقگو ترین ادمی که تاحالا دیدم از ژاوی حرف زده
کاری که بوسکتس برای سالها انجام داده رو به خوبی تعریف کرد
من امروز که می دونم که بارسا میبره پس بازی پرسپولیس رو نگا می کنم
۷ سال با گواردیولا ۴ سال با کلوب ۱ سال توخل و حالا با ژاوی
اصلا آدم کریر گوندو رو نگاه میکنه خوف میکنه
گوندوغان خطاب به ژاوی:


خیلی تاثیر گذار بود!
این بند آخر صحبتش کاملا در مورد دیونگ صدق میکنه
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.