پیشبینی رایگان مسابقات فوتبال اروپایی
بارسلونامنچسترسیتیمنچستر یونایتدلیورپولآرسنالچلسی
داغ تــرین هاپیشخوان شخصیپیشبینی رایگان

رسمی : ژاوی سفیر بنیاد بارسلونا شد

کد خبر : 145529  |  زمان ارسال : چهارشنبه 15 فروردین 1403

همانطور که در ماه گذشته گزارش شد، بارسلونا رسما اعلام کرد که ژاوی هرناندز، سرمربی، اکنون سفیر بنیاد بارسا است.

 

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه و دکتر مارتا سگو، مدیرکل بنیاد اف سی بارسلونا، امروز در مراسم معرفی ژاوی هرناندز سرمربی تیم اول مردان به عنوان سفیر بنیاد شرکت کردند.

 

این مراسم در شهر ورزشی جوآن گمپر برگزار شد و اعضای هیئت امنای بنیاد، هیئت مدیره و کمیته مدیریت و همچنین کاپیتان های اول تیم و اعضای هیات حضور داشتند.

در بیانیه باشگاه آمده است:

فوتبالیستی متولد لاماسیا، در قلب بارسا، که یک مدرسه زندگی است، ، ژاوی تجسم ارزش های باشگاه است که مانند هیچ دیگری نیست. به همین دلیل است که بنیاد، که روح بارسا است، جوهره ای که به پایداری و ترویج اصیل ترین ارزش های ما (احترام، فروتنی، کار گروهی، جاه طلبی و تلاش) کمک می کند، امروز نمی تواند سفیر بهتری داشته باشد.
 

ژاوی با ابراز خوشحالی از انتخاب شدن به عنوان سفیر بنیاد اف سی بارسلونا گفت:

این یک افتخار و یک رضایت بزرگ است. ما در موقعیت ممتازی برای کمک به افراد نیازمند هستیم. ما باید این کار را انجام دهیم. همانطور که یوهان کرایف گفت، اگر فرصت کمک به کسی را دارید، باید این کار را انجام دهید. از کمک به مردم احساس خوبی دارم. ما می‌توانیم زندگی بسیاری از مردم را تغییر دهیم، فوتبال ابزاری دیدنی برای تغییر پویایی است و من فکر می‌کنم ما در مکان درست، در باشگاه و در زمان مناسب برای تغییر زندگی بسیاری از مردم هستیم.

لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا نیز در این مراسم سخنانی درباره ژاوی برای گفتن داشت و مدعی شد:

ما مفتخریم که اسطوره بارسا، فردی با شخصیت ژاوی و توانایی او در کمک کردن، پذیرفته است که سفیر این بنیاد باشد. ژاوی ارزش های بارسا را تفسیر و توضیح می دهد. او کاملاً معنی "فراتر از یک باشگاه" را درک می کند و اهمیت دفاع از نشان بارسا در داخل و خارج از زمین را می داند.

این به عنوان یک حرکت از Laporta & Co دیده می شود. تلاش کند و ژاوی را متقاعد کند تا بعد از فصل جاری به عنوان سرمربی تیم اصلی ادامه دهد.

جون مادرتون این خیکی خپله کوتوله رو ببینید آخه با پول مفت باشگاه چه ریختی شده
گفتم که به زودی عملیات بالا رفتن از ... ژاوی رو آغاز میکنه برای موندن و از ترس اینکه یه وقت ژاوی نره و مجبور شه واسه مربی پول بده
خب الان نقشش چیه ؟؟؟ سفیر بنیاد رو میگم
مهمانکاربر مهمان@Guest
از اینکه بارسا نیوز را انتخاب کردید متشکریم. به نظر می‌رسد شما از یک مسدود کننده تبلیغات استفاده می‌کنید.
تبلیغات به ادامه فعالیت و ارائه خدمات باکیفیت و اخبار بروز کمک می‌کند.
لطفاً مسدود کننده تبلیغ را غیرفعال کنید و از اخبار بروز سایت لذت ببرید.